ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoSaLoSa

Broj poruka: 10

Prijavi adminu

miki0

MaRe

I ja potrpala u košaricu…al ne još za zimu 🤭 to mi malo daleko,ne znam koji će mu broj odgovarati…sad je nešto između 98/104…više je na 104 al u nekim hlačama pliva

Ma ja uzela neku dugu trenirku gornji i donji dio i jaknu bomber. Moze i potfrknut rukave ak bu dugacko i nosit i na proljece.
    Nisam jos iz sinsaya narucivala pa da vidim velicine kakve budu… znam da imaju manje kalupe.

Nisu bas svi njihovi modeli manji. Recimo moj sad nosi njihov 92, neke ljetne majcice su mu 86 ok. Po tvojoj prici mi se cini da je on ko tvoja N velicine. Jaknice bi rekla da su im malo veće. 
    Oko 2 nas zvala teta da povraca i povraca sad cijelo vrijeme. Ne znam dal da na hitnu idemo 🙄 Pocelo nakon rucka i spavanja u vrticu. Mozda nesto pojeo loše 🤷‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.