ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Lucija cestitam!
    mikio moj zna cistiti namjestaj. Ima suhu spuzvicu i kao malu bocicu iz koje sprica i tako sav namjestaj “prebriše” 😆 
    Mom jako smeta vlaga odnosno magla i krene kasljati kad je maglovito, tako da po magli izbjegavamo izlaziti. Posebnonsu bronhiticari na maglu osjetljivi. Za sada je ok, od 1.9. Ide u vrtic i nismo imali bronhitis, bio je dva puta na ventolinu no samo 2-3 dana vise preventivno. Bas je u petak, dan pred rodendan gadno kasljao no malo smo inhalirali i cistili nos i smirilo se. Sve se nadam da je ona da su nakon 3-ce godine manje bolesti istinita prica… no vidjet cemo. 
    Za rockas u vrtic moze nosit Ledo rodendansku tortu (jedna na njih 20 🤭) moze ponijet i smokice i sl te im to tete onda daju kroz tjedan. A za svakog prijatelja iz vrtica napravimo mali paketic za doma- npr. mala cokoaldica, bomboncic, liza i sl. Tome se bas jako vesele. Moj je sav sretan kad dobije od nekog kolege, a realno ne jede slatkise. Ja sam na Shein narucila neke kutijice sa zivotinjama da to upakiram 😀

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja sam joj za 2. rođendan u te pakietice bila klincima ubacila cokoladice i ono za puhat balone pa su klinci bili oduševljeni. Neznam i dal su roditelji. Pa trazim nesto tako sitnicu neku koja bi bila simpa za djecicu da nisu samo slatkisi. Iako realno samo ih je 3 od lani pa da i ponovim paketic nece biti greska ja mislim.
    E sad pitanja moja… 
    Koliko cesto perete kosu klincima posebno sad od kad je zahladilo?
    Ljeti smo joj prali 2-3 put tjedno al joj se glava jako znojila, sad ništa cak ni ispod kapa za sad, al opet mi se cini premalo 1x tjedno. Kosa joj se ne masti i ima ko paucina tanku.
    Zagrepčanke imate ideju gdje ići nešto pojesti sa djetetom a da ima igraonica kakva ili tako nešto usput na relaciji od ilice do ikee… Znam da ima brdo toga u Zg, al tražim nesto da je stvarno usput jer moramo u Ilici nesto dostaviti i onda idemo dalje za Slavoniju. Ikea mi je na povratku joker tako da vi sad nesto drugo. Plus to sve ce biti između 11-12 kad bi ona trebala se najesti malo naskakat i da spava ostatak puta. Neko mi je rekao da neka Emmezeta na Žitnjaku ima nešto tako ali nisam baš našla informacije. 
    I neznam dal nas Annika prati… Mislim da je ona iz Osijeka 🤔 ako nisam fulala. Pa ako moze pomoć… Ili koja god zna! Ako nam vrijeme dospusti između obaveza bi skokli do Zoo Osijek e sad dal je bolje parkirat u cebtru pa sa onim brodicem preko do zoo ili obrnuto. Ideja je da negdje rucamo tamo u blizini. Pa dobro dođe i prijedlog gdje. Nešto tradicionalno preferiramo. 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    LoSa sretan rodjendan malcu 🥳🥳
    Lucija dobrodosla i cestitke 
    Grizli ne znam koji dan bi dolazili do Osijeka i koliko ste škrti za plaćanje parkinga😁 kod zoloskog imate ogroman besplatan parking i necete pogrijesiti ako parkirate tamo i onda kompom dodjete u grad pa prodjete trg, promenadu i tvrdju. Sto se tice klope ako bi nesto tradicionalnije onda imate Čardu kod Baranjca, u  Bilju čingi-lingi čardu i Kod Varge, u Čepinu crnu svinju, u Baranji Citadelu i Didin Konak. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Mi smo u Osijeku jeli kad smo s malim bili u zoo restoranu kraj zoloskog i hrana je bila skroz ok. Parkirali smo kod zoloskog.  Čingi lingi čarda me malo razocarala,lijep je ambijent no hrana prosjek. Crna svinja je meni 🤤 Inace ne volim bas meso no tamo sam jela savršeno pečeno meso. 
    Kad sam ja zadnji put bila u Emmezeti na Zitnjaku nije radio restoran, jel to neki novi info da radi? U city centru koji je preko puta je igraonica odmah kraj food cornera pa je mozda to opcija, no ne znam jel oko 12 radi.  Za neki restoran s igraonicom ili sadrzajem za djecu osim eventualno tobogana na otvorenom ne znam 🤔 No nisam ja zagrepčanka pa mozda netko bolje zna. Ja vise u Zg dodem jesti i pokoji puta piti…  ko i u Osijek 😆😆

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mi nemamo obicaj pakirati paketice za rodj, prvi put cujem. Al fora mi se cini, mozda bumo mi prvi :) Ja sam cula top preporuke za citadelu, cak smo zbog toga otisli i u Zg u baranjsku citadelu. Nisam inace neki fan tih jela, al fkt mi se svidilo. Tak da smo i ponovili.
    Mi isto nesto bolesni od subote. Mali ne bude u vrtic sutra. Imao je i tempicu i onaj svoj kasalj. Brzo smo mi to srezali, al nije jos skroz zdrav. A ja sama s klincima do srijede, muz na putu…
    Grizli, mi se i dalje fakat rijetko kupamo. Ono nemam pojma kad smo ga zadnji put :D Kad ide na plivanje onda ga peremo zbog klora, a sad nam se bas zaredalo da nije mogao ici. Ja i dalje ne vidim potrebu osim ako se bas zaprlja ili tak nes. A za malu mislim da mogu nabrojati na prste jedne ruke kolko smo je puta kupali.
    Nemam pojma za ovo s jelom i igraonicom, moj best bet bi bio city east, al isto nisam sigurna.
    Losa, nikako da cestitam. Pa sretan rockas :D

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, bas je nezgodno kaj nemate vrtic kad je teta bolesna. Nije mi opce padalo prije na pamet da je tak to kod obrta. Jos ako radis, kak se ti ljudi uopce snadju.
    A koje basne citate? Ja sam si bas razmisljala kad ce bit vrijeme za te ozbiljnije bez slika. Bambi crtic mu se bas svidio pa sam bas razmisljala jel bi mu se svidila ta knjiga. Sjecam se da je meni tata citao pred spavanje Koko u Parizu npr, svaku vecer par stranica i obozavala sam to. Al vec sam isla u skolu🤔 Nekak kad se sjetim tih recenica opisa prirode i toga, cini mi se ipak nevjerojatno da bi imao strpljenja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Prvo sta sam zaboravila Hani bas simpa ime 😊
    Annika znala sam da si mi joker tnx… Losa isto tako… Nismo pretjerano skrti al smo vrlo prakticni. I ređe cu pojesti za neke novce neke platiti sulude cifre za parkiranje. Ovisi ako na vrijeme dozvoli onda petak ili subotu bi isli u zoo. Bili smo u Osijeku vise puta al sad prvi put obiteljski 😁. 
    Mikio a joj bas bezveze, al i te tete su ljudi samo bas tesko ako nemas kamo sa djetetom. Jel N fali onda vrtic?
    Te basne i td to se meni ne da citat ja zaspem prije nego ona 🤣… Opcenito navečer vise nista ne citamo jer nju to razbidi skroz ona se uzivi u pricu i pocne igrokaz dok mi citamo. 
    Zatice moja iz vrtića dođe komolet blatna 😁 ili namazana koje cime pa se svaku vecer tusira, kupa bas ono da se namace u vodi 1 tjedno mozda, al ta kosa nam je sad upitna. 
    Losa nisam pitala zenu dal je to nesto novo ili staro. Kao kad je rekla, rekla sam ok znam di je to lako progooglam i onda prc ne nadem. Samo neka rodendaonica ili tako nesto mi izlazi.  Al ajde ako city centar ima nešto moze i tamo. Tnx

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Grizli ja ne bi kosu prala ako nije prljava bas 🤷‍♀️ Negdje sam citala da zapravo nije dobro kosu cesto prati jer joj skidamo neke njene prirodne zastitne slojeve. Ja moram kosu prati svaka dva dana jer inace izgledam ko da me krava polizala. No da izgledam na nesto treci dan ne bi prala tako cesto 🤔 
    Iguglaj jos malo za igraonicu u city-u jer to nesto non stop mijenjaju. 

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Grizli kraj hotela Osijek ima “rupa” ogroman parking, nznm koliko je po satu (Osijek je jeftiniji od ostalih gradova) ali u toj istoj rupi je dio parkinga ograđen rampom i tamo je cjelodnevni parking bio 20kn (ako ima mjesta). E sad sve zavisi koliko vam se šeće. Ja bih obišla ZOO pa došla u grad s autom i tamo šetala jer moj mali nije baš za neke duge šetnje. 
    .
    Sad ga isto više ne kupamo i ne peremo kosu svakodnevno jer se više ne igra u pijesku da ga bude posvuda. Jedino pišu i guzu svakodnevno operemo a tušira se sad tipa svaki treći dan.
    .
    Ostao je kod kuće danas, cijelu noć je cvilio i plakao nešto, ništa nisam spavala. Sad ima blago povišenu temperaturu, 37,5 tako da je kod kuće. Baš se vidi po njemu ovaj put da je bolestan, ne mrda s kreveta a inače je čim oči otvori 100 na sat. Šta ga je uhvatilo ovaj put nemam pojma 🤷🏻‍♀️
    .
    Zarice baš se vidi da mu čitate :) Mog uopće ne zanimaju knjige i priče i nikad neće slušat kad mu želim čitati 🤣 Ak uspijem par rečenica i dosta.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Loša suosjećam….i ja tako izgledam treći ak ne već i drugi dan. Sad kak je došla jesen mi se ultra počela mastit kosa. Em mi je tanka i rijetka em masna….užaaas. Zavidim onima kojima je dosta jednom tjedno da ju operu. Sad sam ju skratila tako da ju prestanem vezati u punđu stalno, možda dođe sebi ak bude slobodna. 😭🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.