ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Mučite li i vi muku s spavanjem ili ste od onih sretnika djece - spavalica? Viktorija nema šanse da sklopi oči… 😩 Ona bi se igrala! 😂 
    Taman pripremim radni stol za ispravljanje testova, ali očito da me taj posao čeka ili sutra, ili kasno u noć. 
    Hani prekrasno ime, na prvu mi se baš sviđa! :) 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    e mrgud, to je to. Stol za alat. Mislim da bi to mogli uzet, skroz sam zaboravila na njega. Moja frendica ima interaktivnu slikovnicu al negdje je uzela u Srbiji il Crnoj Gori, ne znam. A njen mali se isto puno igrao s njom pa mi se bas svidila. 
    Aj Losa, ak skuzis cija je napisi pa da pogledam.
    Kuhinjica iz Kauflanda od proslog Bozica je kod nas. I dalje drzi sve ko i prvi dan, jedino ne rade neke zaruljice/zvukovi  koje nisu nikad ni radile Ne znam koji bi to kvar morao bit da je nakon 5 sati sastavljanja idem reklamirat.
    Hani, ja mislila da je Jere nadimak pa da se zove Jerko. A bas mi je fora ime, nisam jos cula :) 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Nama je cak ok sa spavanjem. Jest da bude nekak kasno i treba malom da zaspi, al navikli smo vec

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mrgud, kije tracnice imate? Mi iz ikee one drvene u osmicu. A mali ih bas voli, mozda bi mogla tracnice nadopunit 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Uf mi s spavanjem imamo srece, obojica zaspu bez uspavljivanja a stariji i ak mu se ne spava moze se igrat s mucekima u krevetu al nema dizanja il da smo mi s njim. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Kod nas bronhitis i dalje aktualan. Do utorka nastavljamo s inhalacijama i dobila je za iskasljavanje sirup. I danas krenuo opet jos a nismo cjeli tjedan nigdje bili 😮‍💨 mislim da cu ju ostavit doma i iduci tjedan dan dode posteno k sebi. 
    Ja narucila nekih 5, 6 knjiga online za N. Pa cu rasporedit za rockas i bozic. A mm navija za kucicu za lutke iz lidla a ja mislim da je jos premala i da nebude interesa. Isli smo danas i u decathlon za bicikle pogledat, ove bez pedala nece, s pedalama su bas teski i jedva mice pedale. Fali joj jos malo da naraste da joj i velicinom budu ok. Tak da neznam… 
    Hani Jere 💙 simpa! Nije cesto ime! 
    Lucija moja kad zaspe ugl spava sva sreca jer skoro 2 godine je spavala katastrofalno sa 100 budenja. A ak mislis na protest prije spavanja, imamo toga. Al ne lezim s njom za uspavljivanje. Ide prica jedna moja, jedna od mm, pusa i laku noc. Nekad se vrti i igra jos a nekad zaspe brze. Imali smo fazu skoro cijelo ljeto di bi se vracala iz sobe i po 15x da ne zeli spavat, samo bi ju vracali nazad.
    Zarica poslaal sam ti na IG nasu tu knjigu. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Nasa knjiga je HAGI
    https://www.oreabazaar.com/bs/shop/82/HAGI [oreabazaar.com]

    Mi smo danas slavili rockas, u ponedjeljak ce u vrticu a danas su dosli bake, deda i moja i muzeva braca s obitelji. Nista spektakularno. Ispekla sam tortu i pripremila rucak. On je sve to bas lijepo dozivio. Puhanje svijecica, pokloni i sve mu je fora 😀 

    Mi nemamo kucu za lutke no imamo na tu foru farmu kao veliku kucu koja ima unutra zivotinje i namjestene sobe  za farmera i zenu  i moj se lijepo s time igra i sve kuzi, ne mislim da je premali. 

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Ne znam jeste li vidjeli no dolazi Peppa predstava https://www.eventim.hr/hr/izvodjac/peppa-pigs-celebration-2521/profile.html [eventim.hr]
     Mi cemo vjerojatno ici.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa jao pa da, njemu je jucer vec bio rockas!! Nasa prva beba foruma 💙 sretan mu 3.rockas 🥳🥳🥳 bas super da mu je bilo lijepo 🥰 u tom sastavu cemo i mi isto slaviti plus vrtic. 
    Tnx za info za peppu, mislim da bu se N raspametila! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    LoSaLoSa čestitkeee za 3. rođendan! 💙🎂🫂

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.