ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Evo me, tnx na brizi.. nije bolje, šta god pojede samo prođe kroz nju, od jutros je imala proljev bar 10 puta, više ni ne zapisujem. Pozitivno je to šta je prihvatila bočicu već par puta, vodu na žličicu popije koliko god joj dam, još je jednom pojela malo mrkvice i rehidromiks joj uspješno uvaljujem. Temperatura opet dosla do 38.5 ali se sama spustila, vrti se oko 38.. 
    Čula se s pedijatrom, moja je na bolovanju pa je neki ultra tihi tip mijenja, jedva sam ga razumjela šta priča. Ugl. i on mi je rekao da ima brdo viroza, da sve šta radim radim ok, da uzmem probiotik i dao mi je recept za neke granule koje kao pomažu formiranju astolice ali ubi me ako sam čula kako se zovu. Sad cu u ljekarnu kad opet zaspi.. ona je i dalje super volje, uglavnom spava ali kad je budna se smiješka, vrti po krevetu i igra.
    Ne znam tko je pitao, nije cijepljena protiv rote

    [/url [lilypie.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    A da vidis onaj linex…mislim da ima i za djecu…naravno vidi od koje dobit…

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Probiotik mi je tata već donio jer je taman bio u prolazu kod ljekarne, preporučila mu je pro bios ways kapi. 7 kapi se daje jednom dnevno

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    *waya

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    A jeste se raspisale, kad sam vidjela zaostatak mislila sam da je Jasna opet bila tu🤣
    Mi smo kod mojih na 2 tjedna, beban je dozivio super promjenu na bolje. Na dan kad je napunio 7 mjeseci, postao je nekako fantastican. Evo ne znam sta da kazem da se ne okrene na staro, haha.
    Opet super spava noc, dosli smo na to da od bebe koja 5 mj nije htjela u kolica, sad moze 2 sata biti u njima…konacno opet imamo drustveni zivot…pri tom mislim da napokon mogu dok setamo stati sa starim znancima  susjedima i frendovima, normalno pricati, cak i sjesti na kavu.
    Ovo je nekima oduvijek normalno, ali evo…nama koji smo imali zahtjevnih pola godine ovakvi pomaci stvarno budu izvor velike srece.
    I ja se cesto sjetim “starih” cura…Ena, Iva, Jaivanpa, Crnokosa, Omerta, Angie, Tinchy…nadam se da su dobro, ali ok je ako i nemaju vremena ili volje za forum…
    Probiotik waya je super, ali ja sam prestala s njim jer mi je J imao po 7 stolica dnevno tada…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ajme deedee grozno mi je citat da je v pobrala nekaj, tak sam se vezala uz vas grozno mi je ko da je nama nekaj. 😣 nadam se da ce proc sto prije 🤞 bitno i da je ona i dalje dobro raspolozena 💪
    Mikio pa ti se nis ne hvalis, wow Nina bravo za sve akrobacije 💪💪🥳🥳 ps-more se fakat zgrijalo. Jedino ko zna kakvo ce pogorsanje doc za vikend
    Mala pa super za procitat da vam se dogodila takva promjena na bolje, nadam se da ce tako i ostat 🥳🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mrgud 🖤
    Evo prva pelena od sinoć u kojoj je bilo i konkretne kakice, a ne samo sluz i tekućina 💪
    Ma najbolja je stvarno, ja sam 3837 puta gora kad sam bolesna, a posebno kad imam virozu 😁
    Opet joj se temperatura digla i to skoro do 39 pa sam joj dala sirup i sad je opet živnula. Cijeli dan je na mom krevetu, sad sam je stavila u gym malo da se poigra i ovako s daljeg gledana uopće ne djeluje bolesno tko je ne zna, samo što je sumnjivo tiha i ne okreće se na trbuh pa je meni sve jasno, mišica mala iscrpljena. 
    Nego, imala sam potragu za tim granulama, pop… sam, bila u 4 ljekarne i tek onda mi mozak proradio da nazovem 5. umjesto da vozim još koji bespotreban kilometar.
    Naručili su mi i možda!?! dolaze sutra. Ne kužim kako ja uvijek dobijem neki lijek kojeg nigdje nema 🤨
    .
    Sorry uopće ne pamtim šta pročitam..zapamtila sam da je Nina podivljala ali pozitivno ovaj put 😁 bravo Nina 💪
    I da se mala.le beba civilizirala 😁 bravo bravo 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mala.le bravo za kolica!! Moja po novom sad samo seta kad spava, ak je budna sizi 🙄
    DeeDee super da je V dobre volje s obzirom i na temperaturu… Drzim fige da bude bolje vec nocas 🤞🏼🤞🏼
    A bas sto mrgud kaze, kad god je nekome nesto gledam stalno na forum dal se kaj promijenilo ko da se meni dogada… A jbga, druzimo se vec godinu dana i “znamo se” dobro. 🥰

    Moja N je danas podivljala skroz. Za pocetak samo cu rec da je spavala cijeli dan samo 1x 25 minuta i to ujutro od 9.45-10.10. Od onda je budna, wtf 😱 ne kuzim od kud joj snage. Probala sam ju vise puta stavit spavat, odma plakanje, jecanje, vristanje. Dignem ju iz krevetica veselje. Probala i setnju s kolicoma, nista. Nije uopce pokazivala nikakve znakove umora cijeli dan. Sad ju mm pokusava uspavat, malo smo ubrzali danas s obzirom na situaciju.
    Danas se cijeli dan penje po meni, po jastucima, pokusava se dic na koljena uz jastuke i komodu. Par puta je i uspjela al je jos sva nestabilna i padne tak da sam ko kobac cijeli dan uz nju jer nema mira sekunde jedne.
    Narucila sam dada&rocco navlake za krevetic jer cu ju morat ostavit tamo kad idem na wc a i to se krece primat za ogradicu tak da uskoro podnica ide dolje. 🙈

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1175

    Prijavi adminu

    Mikio moja se identično ponaša danas, jedino je odspavala dva puta po pola sata, inače ima tri spavanca i jedan bude duži. Isto se stalno penje, poteže, pada pa plače pa sve iznova. Sjedne pa se digne pa se baci pa plače, ne znam u koju pozu bi je stavila a da joj odgovara bar pet minuta.

    MalaLe super za vožnju!! 😊
    Apropo kolica neki dan sam je stavila u sjedeći položaj, bila je nekih 20min zadovoljna, bile smo ispred kuće. Ne znam možda bi čak bila mirna i duže da smo se zbilja išle šetati, morat ću isprobati..

    DeeDee joj žao mi je da još traje, šaljem zagrljaje Viti, neka mišica što prije bude dobro. Baš ih je teško tako nemoćne promatrati..

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    DeeDee a jadnica V…. Nadam se da ce biti bolje i da nece ni trebat taj lijek. Ako ti ga ne naruce reci koji je mogu ti pogledat ja kod nas ako ga imaju pa poslat ti ga nekako da ga dobijete.
    Mikio 😏 uf uf kod 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.