ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Podlogu sam ja htjela isto te kao s aliexpresa al isto mi kazu da se nis ne dostavlja iz kine. 
    Inace to su casmatino podloge kod nas al mislim da ni oni sad ne dostavljaju zbog korone… Ili??
    Cula sam da su takve bolje od puzzli.
    A opet gledam da kad propuze ce bit svugdje osim na podlozi. 
    Za sad smo kutna, krevet ili pod u babygymu. Meni se pomicu ovi lukovi iznad pa ih pomaknem da mi ne smeta. 
    Inace danas nam je punih 4 mj!! Moja beba raste 😭😭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Mi smo imali ok noc ali sad je sav neki kenjkav. Moguce da ga muci probava. Danas je 7.dan da nije kakao. 
    Muza je pokocilo tako da sam ja sad rastrgana. Malo oko jednog pa malo oko drugog. A evo jos me i riba u kuhinji ceka za napravit. I sad se izdajam pa da se javim. 
    Kad bi se bar pokakao. To sad najvise prizeljkujem

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Znači nama ipak nije bio problem ni pun mjesec ni regresija sna već smo dobili prvi zub!! Ne mogu vjerovati i dalje, uopće se nisam nadala tako rano. Bye bye bradavice 🙈🙈

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Znači nama ipak nije bio problem ni pun mjesec ni regresija sna već smo dobili prvi zub!! Ne mogu vjerovati i dalje, uopće se nisam nadala tako rano. Bye bye bradavice 🙈🙈


    Oooo ludilo, javi kako ide dojenje 🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Znači nama ipak nije bio problem ni pun mjesec ni regresija sna već smo dobili prvi zub!! Ne mogu vjerovati i dalje, uopće se nisam nadala tako rano. Bye bye bradavice 🙈🙈


    Ma da?? :O Sretno sad kad zagrize haha 
    -
    Podlogu za igru imam onu iz lidla veliku…na podu imamo tepison i imam i onaj čupavi tepih tako da šta god da mu stavim dolje neće mu biti hladno :) Puzzle sam rekla nema šanse…pogotovo one s slovima i brojevima jer to sve razbucaju pa se pola pogubi…to je sveki za sebe doma uzela. Kod nje će isto imati svoju sobu za igru.
    -
    Ja sam počela na kalendar bilježiti kad je kakao  #nemajka to ne može zapamtiti 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Znači nama ipak nije bio problem ni pun mjesec ni regresija sna već smo dobili prvi zub!! Ne mogu vjerovati i dalje, uopće se nisam nadala tako rano. Bye bye bradavice 🙈🙈


    Vau!! Bravo!! 🥳🥳
    Jel nam to prvi zubic u grupi?? 🙃🙃
    Joj mene moja grize desnima za bradavice vec 2 tjedna. Sve me strah kad zubi dodu. Javi kak je to 🙈🙈
    Jel se vidjelo da ce izbiti? Naoteceno, crveno, bijelo…? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    MaRe

    Ja sam počela na kalendar bilježiti kad je kakao#nemajka to ne može zapamtiti


    Mare ja jos uvijek u malu biljeznicu pisem rucno svako cicnje, tj dojkenje 🙈, koja cica, kolko je trajalo i u kolko sati, plus kakanje i mokre pelene. 
    Radim tako od pocetka, a s obzirom na kasu od mozga dobro da pisem 🤭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ja isto pišem al u aplikaciju na mobu, baby tracker
    Inace moj pojede nekad i 150 ml po obroku, al ne zabrinjava mr da jede previse.. Sisa, nekad izdojeno i ad, kombiniramo se.. 

    Aaa zubiciiii 😁😁😁
    Kako ce to sve brzooooo hjoooj 🥰🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    miki0

    MaRe

    Ja sam počela na kalendar bilježiti kad je kakao#nemajka to ne može zapamtiti

    Mare ja jos uvijek u malu biljeznicu pisem rucno svako cicnje, tj dojkenje 🙈, koja cica, kolko je trajalo i u kolko sati, plus kakanje i mokre pelene.
    Radim tako od pocetka, a s obzirom na kasu od mozga dobro da pisem 🤭


    Svaka čast…meni se to nije dalo..a u zadnje vrijeme ni vremenski ne pratim..reklo bi se da sad dojim na zahtjev…kad vidim da je gladan vadim (.) Vremenski okvirno gađam kad je zadnji puta jeo jer nekad dok sisa ni ne sjetim se pogledati na sat…sad sam naučila koje ponašanje znači da je vrijeme za jelo pa je puno lakše nego u početku :D
     A i preporodila sam se izbacivanjem izdajanja i dohrane…sad već 4 dana mu nisam ništa dohrane dala a izdojim se samo za pred spavanje jer obično bi kenjko pa ne bi sisao ali jednom mi je upalilo da sisa prije spavanja pa ću i tu pokušati izbaciti izdajanje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    miki0

    MaRe

    Ja sam počela na kalendar bilježiti kad je kakao#nemajka to ne može zapamtiti

    Mare ja jos uvijek u malu biljeznicu pisem rucno svako cicnje, tj dojkenje 🙈, koja cica, kolko je trajalo i u kolko sati, plus kakanje i mokre pelene.
    Radim tako od pocetka, a s obzirom na kasu od mozga dobro da pisem 🤭


    Ajme mikio svaka čast,ja to nikad nisam radila..jednostavno se nisam opterecivala, vidim jesu pelene pisane il kakane kroz dan a dojimo na svaka cca tri sata… al svaka cast

    Ja imam puzzle od prve i to je fail samo takav,u nekom trenutku ih je krenula razmontiravat pa stalno sve po kuci. Glasam za casmatino podloge (odnosno ovo s Alija,to je to)
    Mikio zgodno ti je imati kut gdje je podloga,baby gym i igracke, dok ti fletno propuze (s tim da neke bebe nikad ne propuzu vec odmah prohodaju!) ti treba jos barem 3-4mj. Mi smo joj ogradili s nekih 6mj pa je to bio njen kutak. Kasnije smo joj i kuhinjicu i plocu i takve igracke a s cca 2g smo joj sve to u njenu sobu prebacili.
    Opa Simbalija! Brzo je izasao zubic!
    Mojoj kceri je sa 6mj prvi izasao i nikad me nije grizla tako da nemojte se unaprijed bojati.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.