ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    I ja sam skuzila da po noci manje piski pogotovo sad kako sam ga prestala presvlacit na prvom buđenju al zato nakon sto ga presvucem za sat vremena je puna do čepa tako da ga od cca pola 4 do 8 2 puta presvucem. Znalo mi se koji put dogodit da mu je preko dana suha kad pogledam al onda to nadoknadi.
    .
    Ja sam se nocas napokon naspavala..nakon dvije noci budenja i sisanja se vratio u svoj ritam :) samo mi je očito navukao mlijeka jer mi se lijeva stisla ko kamen…toliko sam bila umorna da mi se nije dalo ici izdajat nego sam samo stavila blazinicu i sacekala da se probudi da ju isprazni.
    .
    Ta kuhala sam i ja gledala..mislim da su u Bubamari na akciji pa mi iskocilo..posto nemam perilicu olaksalo bi mi samo tako da nemam hrpu suđa.
    .
    Kad tak prekrizi rukice izgleda mi kao mali mudrac koji se sprema odrzati govor 🤣 presmijesni su i preslatki 🥰 tak mi medeno kad prebire prsticima

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo mi opet nismo bas spavali… Budenja svakih pol sata, sat… Pa zuji okolo, cvili, smije se, nervoza 😵 Neznam jel to krenula regresija sna ili je samo faza. Taman mi je krenula lijepo spavati zadnjih mj dana, skoro smo dosli na samo 1 budenje i navikla sam se na taj ritam i sad opet konstantna budenja kroz noc. 😣 
    Mi ne kupamo i ne peremo kosu od rodenja s nicim osim cistom vodom. Tjemenicu za sad odrzavam bademovim uljem, natrackam popodne i onda navecer samo isperem frotirastom krpicom i vodom kod kupanja. Nisam jos mustelu koristila. 🤷🏼‍♀️ Kupamo svaki dan, a kosu peremo 2x tjedno. Nema suhu kozu osim obrascica al to prepisujem pojacanom slinjenju jer je na licu non stop mokra. Mazem joj lice sa melem baby atopic,kolko vidim pomaze. 
    Ja nemam perilicu tako da planiram kupit to neko kuhalo. Lavica i thinkpink su preporucile Babymoov Nutribaby kuhalo/mikser, u magic baby je 850 kn. Za sad mi se cini ok, samo nisam stigla jos malo detaljnije proguglati recenzije, tipa to, dal ga je tesko rastaviti i oprati.
    Bas razmisljam da moram uz to pocet guglat i hranilice. Tak mi je krivo kaj nemogu hodat po ducanima i uzivo ih vidjet i izabrat, nego cu morati ovak online na nevideno. 😔 I zlicice btw neki dan rendom gledam na babycenter stranicama i ima zlicice za 4+mj, 6+mj, 7+mj 😳😳 #nemajka nis neznam 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️. Ja bi ju valjda hranila nasom malom metalnom 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    vidim da ste imali vesele noci za vrijeme super mjeseca, tako i mi, jos se u zadnje vrijeme tako koprca i rita da samu sebe razbudi, to radi i dok jede, pa se sva najede zraka i onda ju to muci dok se ne isprdi ili podrigne.. Jel to otkrivanje novih mogucnosti nezz, ali je blesava s tim ritanjem 🤭
    *
    Sto se peglanja tice, peglam sve osim carapica, ljepse mi se slozi, premda isto perem na 60 + susilica.
    *
    Skupljanje rukica, u zadnje vrijeme dok ju dojim lezecki ima tu novu foru, izgleda ko mudrac, kako je netko napisao 🤭
    *
    Mi smo obavili cijepljenje, isto bez temp i nekih nuspojava, samo frescopan svakih 5-7h i malo kenjkavija taj dan, valjda ju je bolilo jos.. 
    Pregled kukova na Salati obavili isto i sve je super iako je na zadak dugo bila, moramo ponoviti kontrolu kad prohoda bas zbog toga, za sada je sve ok. 
    *
    Primjetila sam danas na obje rukice kod laktova malo hrapavu kozicu, cini mi se da je netko pisao o tome ili slicno, da li je prolazno? Malo sam namazala bademovim uljem.. 
    *
    Sto se hranilica/lezaljki tice mi smo uzeli mimzy spin 3u1 i prezadovoljni, jer je od 0-36mj, u pocetku kao lezaljkica (stavili joj luk s igrackicama), pa kao hranilica i stolica kad je veca, a moze se okretati za 360 sto mi je super, taman je izmedju kuhinje i blagovaonice/dnevne, pa nas ima na oku zenska.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Cure kakve podloge za pod imate za vjezbanje za bebqce? Ja imam onaj kornet iz pepca al kak sad vjezbam rotiranje s njim ful mi je premali.. a kad je u baby gymu em on nije zainteresiran bas za vjezbu a nije ni meni prakticno jer mi sve smeta..

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Cure kakve podloge za pod imate za vjezbanje za bebqce? Ja imam onaj kornet iz pepca al kak sad vjezbam rotiranje s njim ful mi je premali.. a kad je u baby gymu em on nije zainteresiran bas za vjezbu a nije ni meni prakticno jer mi sve smeta..

    Mi razvucemo tetru na krevet, imamo ful tvrdi madrac, a sad gledam kupiti ovo za puzanje i faze prije:
    #Aliexpress HRK 136.60  41%OFF | Foldable Baby Play Mat Xpe Puzzle Mat Educational Children's Carpet in the Nursery Climbing Pad Kids Rug Activitys Games Toys

    https://a.aliexpress.com/_dTlxwgW [a.aliexpress.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Macutica super za pregled i cijepljenje 👍
    Nita kako ste vi prosli? 
    _
    Sto se tice kupanja, kupamo je u kamilici a na kosu stavimo kap Hipp-ovog sampona svako drugo kupanje…a kupamo ju svaki drugi dan. Moramo sa samponom jer ima ogromnu kosu i bas se nekako umasti 😀
    _
    Prijavljujem sa nama Violeta pelene uopce ne odgovaraju. Nisu propustale ali nakon dva dana pocele su se crvene tockice pojavljivati i sad smo se vratili na Babylove 3 i one su nam super. Ove Violetine su mi smrdile, kad se poposki bas bi se jako osjetilo.
    _
    Sinoc sam htjela napuniti kosaricu u c&a, njihovi bodiji su mi najbolji i znaci webshop im je prazaaan…uopce nema brojeva. A prije sam izbjegava tako sopingirati bas zbog prevelikog izbora, ne bi se nikako mogla odluciti, sad nema skoro nista… 😦
    A i jos mi nije dosao Sinsay paket.. ☹

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    E i to za podloge me zanima…nasa bude na kutnoj, jedna strana je siroka i ravna ali bi je vise stavljala na pod. Vise mi se svidjaju ove podloge kao sto je Macutica ali opet to narucivanje i cekanje mi se ne da. Jel ima gdje za kupiti ali da dodje kroz tjedan dana? Ako je duze onda cu radije puzzle..

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, meni je tak zao kaj vas uopce ne stignem popratiti detaljno 🤦🏼‍♀️ Probat cu uloviti teme, kaj se tice peglanja, ja peglam sve, al to mi je navika od prije. Njega stavim u ergobaby i tak peglamo 😂
    Ja mislim da mom malcu krecu zubi, jako je cendrav, kad mu muz s dudom prelazi po desnima ima tak blazenu facu, stalno si grize ruke a i cini mi se da mu je malo naoteceno. Opskrbili smo se s grickama al on to nis ne moze sam drzati pa sam narucila s baby centra neku gricku ko dudu. Cijele dane visi na meni, bas je jako nervozan.neki dan nije htio ni biti u kolicima. Bas smo pricali mm i ja kak dolaze razne faze u odrastanju, bio je stalno na nama, pa je onda htio biti stalno u gymu i nije se bas htio nositi, sad je opet zaljepljen za nas 😂
    .
    Kaj se tice pisanja, u zadnje vrijeme ga hocu presvuci navecer, npr.zaspi u 19 i hocu ga jos oko 23nahraniti i presvuci i pelena bude suha. Ne znam ko je pisao da ne moze probuditi bebu, presvlacenje pelene je jedino palilo kod mog.
    .
    Za kuhala nisam jos uopce gledala, nekak sam mislila da mi to nije potrebno. Budem jos razmislila.
    .
    Kaj se tice koze, mom je krenulo sa malo suhom kozom na celu i licu i preslo je na cijelo tijelo. Dobili smo od pedijatrice kreme, maxitrol za lice i belobaz za tijelo i u dva dana mu je sve proslo. Osim toga rekla je da ga kupam u uljnoj kupki od mustele. U svakom slucaju puno mu je bolje

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Kaj se tice shopinga, ja cekam next online da se otvori 😂 
    I isto mislimo kupiti puzzle za pod. Vidjela sam da ima decathlon pa ak ima ko iskustva pisite 🙂

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    cure, jucer cijepljenje… 
    sad temp u uhu 37,2, a na celu 37,6 -37,7.. da stavim cepic?? 
    sinoc sam preventivno stavila jedan

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.