ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Da li je vašim bebama svaka pelena popišana? Njoj sad prvi put u životu suha i to nakon skoro 5 sati, baš sam se neugodno iznenadila


    Nama za sada je. Jos ni jednu suhu nisam nasla.

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Nita9999

    cure, jucer cijepljenje…
    sad temp u uhu 37,2, a na celu 37,6 -37,7.. da stavim cepic??
    sinoc sam preventivno stavila jedan


    Mojoj je bila malo glavica toplija, al celo okej. Nisam mjerila #nemajka, a ona mi je bila skroz okej. 🤷
    Koliko ja znam, skida se temp tek kad je 38 u guzi? Tj, 38.5?

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Damnarexx 🌺

    Nita9999

    cure, jucer cijepljenje…
    sad temp u uhu 37,2, a na celu 37,6 -37,7.. da stavim cepic??
    sinoc sam preventivno stavila jedan

    Mojoj je bila malo glavica toplija, al celo okej. Nisam mjerila #nemajka, a ona mi je bila skroz okej. 🤷
    Koliko ja znam, skida se temp tek kad je 38 u guzi? Tj, 38.5?


    rektalno ne mjerim, a sestra je rekla iznad 38, 5 na pedijatriju odmah, a do tada čepići ( ali kada tada?!)

    sad ti Boze znaj kako postupati

    ( znam i ja inace da se ne skida prije 38)

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    DeeSB

    E i to za podloge me zanima…nasa bude na kutnoj, jedna strana je siroka i ravna ali bi je vise stavljala na pod. Vise mi se svidjaju ove podloge kao sto je Macutica ali opet to narucivanje i cekanje mi se ne da. Jel ima gdje za kupiti ali da dodje kroz tjedan dana? Ako je duze onda cu radije puzzle..


    Stvarno ti ne znam.. Meni je ovo malo prakticnije od puzli, jer ide u sobu s klincima.. A moze se kasnije iskoristiti za svasta nesto mozda.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Znaci, ja inace imam dijete koje fkt voli jesti..i nekad se dere nakon 120mL da bi jos, itd. Sinoc ju decko hrani i kraljica popije 60mL i odbija dalje jesti 🤯 (a jela je 100-120mL pred 3h, znaci nije da nije gladna).
    I nista, pustimo ju..necu ju sopat i prisiljavat. 
    I probudi se za 3h pojede 90mL i opet pred jutro 60mL ..tu sam vec se zabrinula..fkt mi nije jasno. Nakon toga, sve po p.su 120mL. 
    Mozda neka faza? 🤷

  • Avatar Taani

    Taani

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    Mi na kutnoj trenutno sve obavljamo, tu i tamo se presvučemo na stolu za prematanje . Ja kupila u Sinsayu (dok je trgovina još radila) neku podlogu za igru da imam bilo što za pod, ali nisam ju ni raspakirala još 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

     Fora se cini ta podloga skroz samo kaj kolko ja znam jos uvijek ne dolazi nis iz kine. Vidla sam nes slicno na nekoj nasoj stranici nes slicno al vjerojatno duplo skuplje nemrem sad nac..
    Temperaturu je nama dr nakon cijepljenja rekla skidat cepicima tek iznad 38,5. A nekim curama je receno preventivno. Pa sad ne znam 

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Fora se cini ta podloga skroz samo kaj kolko ja znam jos uvijek ne dolazi nis iz kine. Vidla sam nes slicno na nekoj nasoj stranici nes slicno al vjerojatno duplo skuplje nemrem sad nac..
    Temperaturu je nama dr nakon cijepljenja rekla skidat cepicima tek iznad 38,5. A nekim curama je receno preventivno. Pa sad ne znam


    Meni uredno sve dolazi iz Kine.. 
    Nije mi zurba s tim, pa mi je ok pricekati jos, ionako je faza baby gym i setnja..

    Mi nismo nista trebali preventivno, isto kao ako prelazi 38 da stavimo cepic.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Macutica ozbiljno? U zadnjih mj dana? Meni frend radi u posti i kaze da nista ne dolazi 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Macuticaozbiljno? U zadnjih mj dana? Meni frend radi u posti i kaze da nista ne dolazi 😁


    Da, definitivno u zadnjih mjesec dana nekoliko paketica, ali onih koji stanu u sanducic.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.