ZIMSKE BEBE 19/20 šŸ–¤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopuŔteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Ne budi se ona meni po noci..spava od 10 navever do 7 7ipoā€¦nego jede normalno cca 3 sata i navecer pojede oko 9 150ml vode plus 5 mjerica i u 10 10ipo place ja joj dam jos 120 vode i pojede sveā€¦al to mi je sat vremena razlike a pojede punoā€¦a kad joj napravim 180 vode nece da pojede bas joj ostane 40 mlā€¦i nece viseā€¦to je pocela radit u zadnjih par danaā€¦a ne dajem joj vise svoje mlijeko skroz smo presli na adā€¦.
    Lavice ovo je kao neka ā€œsmjesaā€ ad i zitarice i samo u vodi napravis..kao i ovo mlijeko samo bude gusce i dajes na zlicicuā€¦

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Thinkpink koliko puta dnevno ti jede?
    Moja zadnjih dana pocela nakon sto nekih 8-10 min cica igrat se na cici. Vecinom na popodnevnim sisamjima

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    mom12

    Ne budi se ona meni po noci..spava od 10 navever do 7 7ipoā€¦nego jede normalno cca 3 sata i navecer pojede oko 9 150ml vode plus 5 mjerica i u 10 10ipo place ja joj dam jos 120 vode i pojede sveā€¦al to mi je sat vremena razlike a pojede punoā€¦a kad joj napravim 180 vode nece da pojede bas joj ostane 40 mlā€¦i nece viseā€¦to je pocela radit u zadnjih par danaā€¦a ne dajem joj vise svoje mlijeko skroz smo presli na adā€¦.
    Lavice ovo je kao neka ā€œsmjesaā€ ad i zitarice i samo u vodi napravis..kao i ovo mlijeko samo bude gusce i dajes na zlicicuā€¦


    A da joj das 120ml u 9 i u 10 joi das 90ml?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    mom12

    Ne budi se ona meni po noci..spava od 10 navever do 7 7ipoā€¦nego jede normalno cca 3 sata i navecer pojede oko 9 150ml vode plus 5 mjerica i u 10 10ipo place ja joj dam jos 120 vode i pojede sveā€¦al to mi je sat vremena razlike a pojede punoā€¦a kad joj napravim 180 vode nece da pojede bas joj ostane 40 mlā€¦i nece viseā€¦to je pocela radit u zadnjih par danaā€¦a ne dajem joj vise svoje mlijeko skroz smo presli na adā€¦.
    Lavice ovo je kao neka ā€œsmjesaā€ ad i zitarice i samo u vodi napravis..kao i ovo mlijeko samo bude gusce i dajes na zlicicuā€¦


    Koji joj ad dajes? Mozda joj ne odgovara. Jeri ad svaka 3h je dosta cesto ako jede po 150 mL.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Grizli

    Thinkpink koliko puta dnevno ti jede?
    Moja zadnjih dana pocela nakon sto nekih 8-10 min cica igrat se na cici. Vecinom na popodnevnim sisamjima


    Nisam Thinkpink al moj jedeĀ  u 9,12,15,18h i prrd spavanje oko 20h. U noci cca 2 puta cica, u 3 i 6. To je 7 puta. 4 puta u danu mu dodam po 60ml. A valjda mu je dosta. Oko 22h se izdojim pa mu dodam ujutro. To brojanje mlijeka mi je tlaka samo takvaā€¦

    [lilypie.com]

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Curke ja danas malca ostavila mami na 2 h da ja nemajka odspavam, kad sam ga poslije vidjela cijeli mi je bio čudan, od oblika glavice ma cijelog, čak san ai utumbala u glavu da ima zaležanu, a stalno ga ko ba ražnju okrećem po noći i po danu kad spava, mama mi veli da se viÅ”e okreće u desnu stranu. Mislim da će nas pedica idući mjesec pićnit na vježbe ako to ne rijeÅ”imo u mj dana.. Imate kakav link sa vježbicama?Ā 

    [lilypie.com]

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Evo i nas, obavili cijepljenje, frescopad stavljen i nadamo se dobroj noci šŸ™Ā 
    Imamo 5120 grama i 56 cm ( rođena 3450 i 52), krivulja tezine nam je sad tek dobra jer smo u pocetku jako malo dobivale. Pedijatar se ne moze dogovoriti sam sa dobom trebam li ju buditi i koliko obroka treba imati i slā€¦Ā 
    Imala je i pelenski osip koji smo rijesili ( od babylove pelena) , tjemenicu imamo jer smo sampon stavljali direktno na kosu, a ne treba tako nego u vodu iako nam patronazna onako pokazala.Ā 
    Receno nam da kupimo mustelu i za tijelo da mazemo opcenito, a ja uvjerena da ne treba bebe mazati nicime.Ā 
    I evo.. i ja sam zaboravila sto sam jos htjela pisati

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nita pa na Musteli bas pise da se navlazi tjeme pa se utrlja ona pusti 1-2 min i onda opere dobro vodom. Mi smo tako i proslo je sve. šŸ¤·ā€ā™€ļø Kako da u vodu stavis po meni to ne moze tako dobro djelovati kao kad se na glavu lijepo utrlja.
    Lavice a zasto dodajes AD, mislis nakon dojenja dodas? Jel znas koliko cca pocica kad ga dojis? Moja isto u 24h coca nekih 7 puta. Pitam jer sam primketila da zadnjih dana puno vise pocica u kracem periodu bude mi bas cudno kad pogledam da je cicala svega 10 min, a onako povukla 100 ml ispadne. I ja joj ne nudim vise nista pa valjda je to ok. Sad malo prije nakon 8 min pljunula cicu i doslovno nije htjela vise ni primirisat cici izvazem ju i 85 ml vise nece. šŸ¤·ā€ā™€ļø

    [tickerfactory.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Jede novalacā€¦al skoro od samog pocetkaā€¦aptamil sam joj napravila 2 3 bocice..
    I poslje presli na novalacā€¦i sve je bilo ok do nazadĀ  4 5 danaā€¦
    Lavice po tebi bi joj smanjila oba dva obroka?
    Ja mustelu kupku tj 2 u 1 stavim u kadu i tako je kupam i perem kosuā€¦isto ima malo tjemenice ali uspjevamo rjesit sa onim samponom tj pjenom od musteleā€¦

    [lilypie.com]

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Grizli otkad koristim mustelu, radim tako kako pise.Ā 

    Ali opcenito dok nismo imali mustelu nego Hipp smo navodno trebali u vodu kapnuti, a ne direktno na glavu.Ā 

    Nastavljate li s Mustelom i kad rijeŔite tjemenicu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaŔ da želiŔ!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. NemaŔ korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.