ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Damnarexx to su ti 🙂
    Super da niste imali temp i reakcije na cijepivo!
    Zarice moja ima 4 mj sutra (kad prije??!! 😳😳) i sad po nasem kucnom mjerenju ima 5 kg i 57 cm. Sitna se rodila, a ima i slaufice na nogicama i podbradak 🙈 kako se sve to razlikuje od bebe do bebe 🙃
    Ja ne peglam #nemajka 🤷🏼‍♀️ mrzim to oduvijek i iako sam rekla da njeno budem nakon carskog nisam bila sposobna stajat mj dana i tak se to nastavilo. Perem sve njeno na 60, nesto i kuham ako je pokakano i to je to. Nije imala nikakvih reakcija pa valjda joj ne smeta.
    Ostalo sam zaboravila 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ kad se vraca mozak u normalu btw??? 😳😳

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    MaRe mislim da je Sinsayslicno ko Pepco i C&A. I nekako su im pidzamice uske pa mozda ce bit tijesne za deblju bebu. Mom pasu a bas je mrsav i dugacak. Ili mu uzmi bez stopala.
    mom a jel mu navever dajes ad? Ako da mozes probati i sa onim nekim night formulama… a i hedinice imaju skrob pa su bebe dulje site. Ja bas primijecujem razliku kod Aptamila PRE i 1, sa 1 je puno sitiji.

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja peglala do 3 mjeseca, sad popeglam tetrice i krpice, ponešto od odjeće ako je jako zgužvano.

    Što se tiče mozga moj je i dalje kašast, čak je gore nego prije 😩😩

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Tnx mikio 😊
    .
    Također prijavljujem kašu od mozga🤯🤯 užas užasa!
    .
    I moram se pohvalit da već tjedan dana ne curimm🥳 wuhuu. Napokon se riješila te muke💪 još da prođe ovaj hemić i party🙈😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    mikio moj je bio isto sa 4 mj 5.2 kg i 59 cm  
    Ja nekako bas volim peglat tu malu robicu 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ja peglam svu robicu,tetrice i sve osim carapa. Sareno perem na 40,bijelo i svijetli pamuk na 60 i 95. Danas nam je prvi put ikad procurilo do ledja (u nosiljci mi se ukenjao odmah),prezadovoljna sam s babylove,preslo smo na trojku. Mi imamo po kucnom mjerenju 5200 i 59cm, rodjeni sa 3310 i 51 cm. 
    Sto se tice budjenja nocu,ja brinem oko malog,muz trci ako mala zove sto je jako rijetko ili nikad😂 I vec sam vam prije pricala da on nikad kcer nije cuo i da sam luda kad mi ujutro kaže kako je lijepo spavala..ono wtf, si gluh. Isto je i sada. Kad ga molim da mi lampicu drzi dok malog ukenjanog presvlacim nemali broj puta zaspi s lampicom u ruci i padne mu na mene😂😂😂 Ne mislim da glumi da ne čuje nego fakat nista ne cuje. A kako ja samo dojim nocu nema oko hranjenja egzibicija. Dva tri puta se desilo da se nije mogao mali uspavati ili place pa on preuzme tada uspavljivanje.
    Mom nisam sto posto sigurna al prvi obrok dohrane krece u obliku ručka ili medjuobroka. E sad za te mix zitarice kazem nisam 100%… 
    Mantram ponovno,sto prije prihvatimo da nam se djeca bude (kome se bude )to ti jr lakse. Moze za mj dana proc a moze traja kao kod mene 2godine. Al eto sve prodje.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Lavice 🤣🤣 zamisljam kako ti drzi lampicu i hrce 🤣🤣 
    Meni je najbolje kad se kao ponudi pred jutro da on bude uz kinderbet pa da on dodaje dudu, mazi sta vec treba i onda ja njega trkam s druge strane kreveta da joj je ispala duda i da se mrci 🙈🙈
    E da mi je spavat kao moj muz 🙈
    Damnarexx wuhuu!! 🥳🥳 I ja curila 2 mj, vec sam luda bila, sad sam 2 mj bez i nadam se da nece jos neko vrijeme, netreba mi! Al hemic je i dalje tu, cisto da se ne opustim previse 🤪
    Jucer sam sjedila na balkonu i kako je bilo sunce zaklanjala curku da njoj ne pici i ja pocrvenila ko rak 😳 inace sam sklona crvenjenju na suncu nakon 5 min i nisam tip koji se moze suncati… Jel planirate mazati vec sad bebe s nekim zastitnim faktorom i ako da koje kremice ste mislile? Ja inace za sebe vec godinama korostim olivalovu djecju kremu za sunce 50 faktor i crvenim i s time…
    Mozda iskusne mame imaju neku preporuku? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Mikio nisam sigurna da li je granica 3 ili 6 mj za bebe da se nesmiju mazati kremom za sunčanje zbog moguće iritacije koze. Treba birati kremu s iskljucivo mineralnom zaštitom, ja za sam za kcer koristila Avene Mineral lotion 50 SPF i preporuka kupite naaaajmanje pakiranje koje postoji jer su to jako guste kreme pa ti treba mala kolicina pa ju nemozes duze od jedne sezone koristit,a skupe za poludit (cca 100ml 120kn).

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Damnarexx 🌺

    I ona je sada okej, vise ne place na oblog😁
    Ona jede 120mL, a vidim na kutiji Novalaca da za 2 mj - 120-150mL. Pa cu joj pocet radit 130mL pa neka pojede koliko zeli. Nekad zna cendrat nakon 120🤷a ja sam mislila da joj je to dosta.
    Tvoja? 🙃

    Moja pojede od 100-120ml, rijetko kad 130, bilo mog bilo AD
    Super da niste imali temperaturu i reakciju na cijepivo🥰

    Ja vise nis ne peglam. Samo operem u masini na višoj temperaturi uz sušilicu, mislim da nema potrebe, nek se mala čeliči🙈 #nemajka
    Vezano uz curkanje, curkalo 4 tjedana nakon poroda, odradila prvi pregled i upravo došao nalaz pape poštom, sasvim uredan. 
    Lavice umrla sam od smjeha vezano uz lampu😂😂😂
    Kreme sa SPF se preporucuju koristiti od 6.mj zivota
    Ostalo nis nisam zapamtila 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤪

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Eto, dobro da sam pitala #nemajka 🙄
    Hvala na info 🙃
    Nisam znala da se nesmije prije 6 mj… 
    Al logicno, jos uvijek koristim minimalno kozmetike, pavlovic, bademovo ulje i melem baby atopic. 😏

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.