Začepljeni nosić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Je,je super je sad

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Je,je super je sad

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Je,je super je sad

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Nama opet curi nosic bas cesto nas zeza svakih mj mj i pol problemi sa nosicem curi sluzavo prozirno izvlacim mu usisavacem i kapam fizioloskom…nez dal ima jos koji nacin da mu olaksam ?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Nama opet curi nosic bas cesto nas zeza svakih mj mj i pol problemi sa nosicem curi sluzavo prozirno izvlacim mu usisavacem i kapam fizioloskom…nez dal ima jos koji nacin da mu olaksam ?

    luk pokraj glave kada spava, slijezov korijen..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Nama opet curi nosic bas cesto nas zeza svakih mj mj i pol problemi sa nosicem curi sluzavo prozirno izvlacim mu usisavacem i kapam fizioloskom…nez dal ima jos koji nacin da mu olaksam ?

    ne trebaš se posebno brinuti, dok se čisti sam od sebe je ok, problem zapravo stvara suhi nosi i kad niš ne ide van, samo ti lijepo kapaj fiziološkom da curi van i da se ne slijeva u pluća i ovo što ti je mmama rekla i sve će to biti ok, to ti je kod njih često u toj dobi.

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Hvala cure nego jel znate koliko cesto dnevno smijem sljez kapati u nos i koliku kolicinu?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Hvala cure nego jel znate koliko cesto dnevno smijem sljez kapati u nos i koliku kolicinu?

    Ja ti nemam pojima, nemam iskustva sa sljezom nadam se da će ti se netko javiti!

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Mamice pliz help…pokusavam naci sljez tu kod nas…malo mi je tesko ps da pitam…nasla Sam Marshmallow root extract ( mala bocica s pipetom) marshmallow root tea I marshmallow leaf tea….sto da kupim? Ove cajeve pa da Mali pije ili ovaj neki ekstract al nemam pojma kako se koristi?🌺🌸…

  • Avatar žena za sva vremena

    žena za sva vremena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    moja pahuljica ima 17 mjeseci, i ove zime se prvi put prehladila, i to nedugo nakon što smo definitivno ukinuli dojenje (ono noćno, sa cca 16 mjeseci). nama su pomogle morska voda i pumpica za nosić, a vanjski dio nosića čistili smo vlažnim maramicama i umivanjem, ništa posebno. malena sad samo kašlje (iskašljava), a što se nosića tiče, on je “riješen”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.