Začepljeni nosić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar žena za sva vremena

    žena za sva vremena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    nama je pomogla morska voda (može se kupiti u ljekarni) na raspršivač i pumpica za nosić. njega smo brisali isključivo vlažnim maramicama (i vlažnim i osušenim) - nježnije su za nosić, ne ljušti se. sretno!

  • mamii

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Natrium clorid 9mg, jako pomaze i moze se kapati koliko god je potrebno…mojoj mrvici vec 2 mj stavljam i cisti mu nos i ovlazuje od suhog zraka,stvarno pomaze..                                                                   
    posto zivimo u Svedskoj neznam dali ga ima kod nas ali trebalo bi:)

    mamii

  • Adri@n

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja imam bebaca od 2 mjeseca i korisrim aspirator na usisivac s fizioloskom otopinom ali mu ne izvuce dovoljno il nekad ne izvuce sve iz nosiča sad ne znam da li se smije pojacat snaga na usisivacu da bude na najjace pa da mu tako probam izvuc jer drugacije ne ide??

  • Adri@n

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja imam bebaca od 2 mjeseca i korisrim aspirator na usisivac s fizioloskom otopinom ali mu ne izvuce dovoljno il nekad ne izvuce sve iz nosiča sad ne znam da li se smije pojacat snaga na usisivacu da bude na najjace pa da mu tako probam izvuc jer drugacije ne ide??

  • Dario0209

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prepolovite jedan luk crveni i stavite u blizini djeteta. Beba ce bez problema disati. Miris luka ce otvoriti sluznicu nosa. Djelotvoran lijek kod nas preko noci. Pozdrav

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.