Začepljeni nosić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Koje aspiratore koristite? Di ima za kupit onaj na usta, ipak nebi htjela koristit preko usisavaca. Ja kapam s fizioloskom i sad vidim da ima smrklji u nosu. Kak da mu to izvadim il jedino aspiratorom ide?

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Mi smo koristili takvu pumpicu i super je…neznam di Ima za kupiti u Hrv…ugl nakapati fizioloskom I cistiti dok ne vidite da vise nista ne ide van…nekoliko puta na dan da se bebi ne pocne slijevati to u grlo..moj je volio piti I topli nezasladjeni caj pa je I to pomagalo..sretno I ne se zivcirati…proci ce najkasnije za 10-14 dana 🌸🌺🌷

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Molim savjet od onih koji su koristili fiziolosku ili caj sljezovog korijena. Naime, zanima me u kojem polozaju bude dijete kad mu ukapavate fiziolosku-lezeci ili malo podignuti, koliko kapi dajete, da li zacepljavate jednu nosnicu dok u drugu stavljate otopinu ili taj caj i jel ostavite da malo djeluje ili odmah usisavate aspiratorom. Inace, imam rucni normalan i imam onaj za usisavac ali ja sam usisavala njoj smoljce tim aspiratorom ali ustima.

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    E ovak nama je pedica rekla da mu ispiremo nos sa fizioloskom tak da ga stavimo na bok i onda mu 1 il 2 ml (ona mala sprica) ulijemo u nosnicu da na drugu izadje.. Ja sam mu kapala s nekim kapima kad je bio lezecki a sad mu spricam s onom otopinom s morskom soli (sterimar tak nes) i pise da treba bit na boku..
    Ja pricekam malo da onda omeksaju smrklji i onda usisem :) ipak koristimo taj na usisavac, bebac se ne buni

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Cure kad ste krenule koristit fiziolosku i usisavanje? Mislim u kakvom su stanju nosici, kad treba krenut s time…Izvukla sam sad jedan mali smrklj na rubu nosnice, ali nista ga ne muci, normalno dise na nosic i ne vidim nista dalje u nosicu…

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Branchi


    Cure kad ste krenule koristit fiziolosku i usisavanje? Mislim u kakvom su stanju nosici, kad treba krenut s time…Izvukla sam sad jedan mali smrklj na rubu nosnice, ali nista ga ne muci, normalno dise na nosic i ne vidim nista dalje u nosicu…

    nemaš potrebe onda dalje ni “kopat”

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mi ćemo 23.11.mjeseci,nema temperaturu,ful je zaštopan nos,po noći jedva spava,hrče,kapam joj sinomarin baby i dok spava,usisavam,kupala ju u naparenoj kupaoni,jel mogu još nešto napraviti?

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Nalah-suosjećam s tobom-nama mali jučer dobio temperaturu 39, 2, isto zaštopani nosić, kašlje, po noći se guši-naparila sam ga, usisavam, sada mu curi bijeli sekret iz nosa, pije čaj od šipka (nezaslađeni), dojim ga pojačano, jeo je samo juhicu i malo babanice, ništa drugo ne želi, maloprije imao 38, 5 u guzi, nakon deset minuta temperatura pada. Bili u Klaićevoj-samo su nam rekli da mu stavljamo čepiće i dajemo tekućine. I nos su mu usisali… tako da čekamo kakvo će stanje biti dalje kako noć pada… a tako ej dobar, uopće ne plače, veseli je, malo nervozan, ali se smije, mazi i nosi. Hrabri lavić mali… 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    joj koma draga,nadam se da će biti ok…ne znam jel to pokupila jer ju ja UVIJEK predebelo obučem,obzirom na vrijeme tko bi više znao ili je pokupila neku bakteriju trpajući sve živo i neživo u usta.Od sinomarina njoj doslovce sve iscuri,nadam se da neće otići na pluća,Javljaj kak je Mihić

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Nalah


    Mi ćemo 23.11.mjeseci,nema temperaturu,ful je zaštopan nos,po noći jedva spava,hrče,kapam joj sinomarin baby i dok spava,usisavam,kupala ju u naparenoj kupaoni,jel mogu još nešto napraviti?

    Samo probaj ne sekirati se previse….ako je obicna prehlada proci ce…najduze kroz desetak dana…sve ovako kako radis je super…bit ce malo sna za svih u kuci Ali nije strasno, ne brini..nas se prehladio jer je po noci skidao carapice I otkrivao se onda smo kupili stramplice I vrecu za spavanje-spas! …ako mozes podignite madrac u kinbacu da joj bude lakse…ja Sam svom malo na body znala namazat onaj kao Vicks…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.