Uspavljivanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NikolinaLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
    Malena stara dva mjeseca, ranije je tijekom dana znala zaspati bez problema, sada kako je starija, jedva ju uspavati tijekom dana, nekada uspijem mada se češće zezamo s tim, malo zaspe na rukama, sklopi oči, čim sam ju spustila oči širom otvorene i u protest. Pokusala sam svasta, pa da ju izmorim,pa da setamo, pa ovo ono, nekada nema sanse, onda dode vecer i doslovno nervozno kmeči zatvorenih očiju.

    Lakse malo zaspe kada ju okupam i kada jede bas prije spavanja, valjda ju to umiri fino . Na kraju skontam da najbolje zaspe kada joj pjevam Letece medvjedice i Zvonka…ne znam zasto🤣🤣🤣

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    NikolinaLu problem kod dnevnog spavanja imamo i mi, za tjedan dana punimo 2 mj. Nemamo problem zaspati na rukama, ali je prolem spustit ga i onda se ne naspava. srecom nemamo problem s vecernjim. spustimo u krevetic i brzo zaspi.

    [lilypie.com]

  • NikolinaLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Student24

    NikolinaLu problem kod dnevnog spavanja imamo i mi, za tjedan dana punimo 2 mj. Nemamo problem zaspati na rukama, ali je prolem spustit ga i onda se ne naspava. srecom nemamo problem s vecernjim. spustimo u krevetic i brzo zaspi.


    Zaspe u krevetiću, samo evo danas mučimo muki sa grčevima od 17h…..

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Curke , trebam savjet :) beba stara 1 mj i 10 dana ..preko dana odspava 2 puta po pola sata , i mozda jednom 2 h u komadu , po noci se budi svakih sat-dva ..dali ima tko kakav savjet i dali je jos cija bebica takva nespavalica

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Bojana dojis li bebu?
    Ja dojim i tako uspavljujem  jos uvijek iako ima godinu. 
    Kad je bio manji znala sam ga pustiti da spava malo na meni dok ne ucvrsti san. Pa onda stavim dudu varalicu i tako mi je znao spavati dnevno 3x po 2h otprilike naravno ne svaki dan isto al potpisujem za dojenje. 😍

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Nije moja beba :) al dojena je 😊 i ne pomaze, nece ni uz nju spavat :/ 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ludilo bome 
    Ocito je bebac jedan veliki nespavac. Bitno je samo da ne place i da je zadovoljno. Neka ga malo nosa,mazi al prije da ga malo i umori. Nek upali mobil ako ima ili ga stavi na gym dekicu. Poceti ce on spavati.
    Hehe ja u muskom rodu pricam 🙈🙊
    Lijep vam pozdrav

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.