Uspavljivanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    ivonnna


    Bok mamice, izgleda da sam jedna od rijetkih sretnica kojoj beba spava duže od 3 sata. Ima mjesec i pol i od kako smo došli iz bolnice super spava. Najkasnije u 23:30 papa zadnji put i onda spava do 5 minimalno, nerijetko do 6,7, a prije par noći čak do 8. E sad, mene zanima je li normalno da tako mala beba ne jede cijelu noć? Inače dobro napreduje…

    Bok:) ako dobro napreduje znaci dobiva na tezini i sve je ok onda vjerujem da je to sve normalno i super. jednostavno je takva beba. jer da je gladna vjerujem budila bi se itekako:) ovako lijepo zadovoljno spava. nisam strucnjak ali meni je i moja patronazna rekla da ako beba dobro napreduje i zdrava je znaci nema zuticu ili nesto drugo, ne treba ju buditi za klopanje. s tim da taj savjet je meni takvo stanje bilo nepoznato jer se ova moja gladusica budila i do deset puta ali to je neka druga prica:)

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    pardon na zbrckanoj zadnjoj recenici

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Tak je i moja na pocetku spavala,i nisam je budila,sama je trazila kad je htjela papati..i bas sam se tada lijepo mogla odmoriti  A sad sa 10.mj se nocu budi svaka dva sata,vec ne znam kak uspijem normalno izgledati :/


  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mi imamo problem zadnjih desetak dana da se po noći stalno budi i histerično plače,nikako ju smiriti,kao da nešto loše sanja,kao da se nečeg boji,tata nam je dosta opet na putu,pa spava samnom,vrti se stalno,lamata nogicama i rukicama,tako mi nikad preko dana za ništa ne plače,fakat ne znam kaj da radim i od čega bi to bilo?

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Nalah


    Mi imamo problem zadnjih desetak dana da se po noći stalno budi i histerično plače,nikako ju smiriti,kao da nešto loše sanja,kao da se nečeg boji,tata nam je dosta opet na putu,pa spava samnom,vrti se stalno,lamata nogicama i rukicama,tako mi nikad preko dana za ništa ne plače,fakat ne znam kaj da radim i od čega bi to bilo?

    No i ja vidim mj dana poslije…😞…
    Kod nas je isto tak kad zubi idu..prestrasno..bas ovak kak si opisala..moze biti i da sanja pa ju probudi i onda je u polusnu zbunjena di je i kaj je..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • vsenjug

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    mommy


    Mi imamo slican problem.Moj mali ima 6 mj i par dana.Zaspao bi oko 20 h obavezno sa dojenjem,ostajao kod nas na krevetu ili bi ga stavili u krevetic.Do 23 sata bi se probudio 3-4 puta…

    Pozdrav,
    Citam i vidim nas problem zbog kojeg sam se i prijavila na forum.
    Dakle, decko 8mj star, iskljucivo dojen od prvog dana. Duda varalica ili bocica ne dolaze u obzir jer“ ih ispali” iz usta u roku 2 sekunde. Od rodenja kronicni nespavac i uspavljivanje traje satima( ruke, razne nosilice). Sada uspavljivanje 95% na cici, rijetko kad od umora da se skljoka sam na necijim rukama. Vecernje uspavljivanje traje i traje, a nocu se budi skoro pravilno svakih2h- vise mazenja radi nego gladi. Problem izrazen zadnjih mjesec dana kad krenuli zubi- imali noci kad spavao iskljucivo sa cicom u ustima i“ zvakanje” gotovo cijelu noc. Naravno “ na meni” ili pokraj u krevetu- kronicno budna u nenaspavana, a bradavice uzarene i bolne. Kako mu / nam pomoci da bolje spavamo? Hvala unaprijed

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Imam samo jedan zakljucak- nikako! Od A do Ž potpisujem sve sto si rekla s tim da je mome 18mj i da kakvo je god stanje bilo sa 8mj isto je i sada. Budi se non stop, nema broja budjenjima. Ako ne nicu zubi manje se budi, al budi se i tada cesto. I sama sam luda i neispavana al tjesim se da ce proci jednom..

  • vsenjug

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cak nije toliko strasno to stalno budenje, oguglas nakon par noci…vise je cinjenica da nece spavati bez cice u ustima, a dudu nece nikako… Zvakanje cijelu noc nije nimalo ugodno…

  • Avatar ivchi87

    ivchi87

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu

    Jeste probale s onom ovcom ewanon uspavljivat? Jedna forumasica nedavno kupila, kaze da je odlicna, a malu do tad isto nikako uspavat. 

    Drugo, frendica je imala takvu bebu (pocelo cca nakon 3 mj, do tad bio super), budjenje od 6-10 puta po noci zbog cice. E onda mu ju je ukinula sa 6 mj jer se vracala na poso, bio horor par dana i onda drasticno poboljsanje. Prebacila ga odma na casu, isto nije jeo na bocicu…

    Joj cure svaka vam cast, nadam se da me ne ceka to, al nikad se to ne zna… nadam se da ce se skoro poboljsati noci :)

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ja se nastojim psihicki pripremit za odbit ga od dojenja, fizicki ne znam ocu se ikad uspit pripremit obzirom da se nisam naspavala otkad se rodio. Jos mi jedina nada za san ostaje taj prestanak dojenja. Dojila bi ja njega jos da me ne povlaci cijelu noc. Al nemogu vise, svaki zivac mi je dignut kad je po 50. put u noci krene sisat.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.