Uspavljivanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Hehehehe….sve je to normalno…s uspavljivanjem krenite kad budete ziher…da se ne mucite previse🌸💐🌺sretno

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Mila7


    Super si tjesitelj, mogli bi se cesce druziti 

    Mislim da dosta igra ulogu faza separacijske krize. Cim me izgubi iz vidokruga pocne alarmirati. Vjerojatno se to odrazilo i na spavanje. Probudi se, vidi da nisam uz njega i pocne plac. 
    Znam da ga moram nauciti da se sam uspava ali jos nisam psihicki spremna slusati kako dugo place.

    Bolje da mama place nego beba 

    I i za kraj…sad malac spava sam na bracnom, stavila sam bocno jastuke al me svejedno paranoja da ne padne. Cim cujem najmanji sum na mikrofonu trcim ko ludakinja do njega 

    Ha,ha!!! Ovo mi je genijalno…malac spava sam na bračnom! Izborio se za glavnu poziciju

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mi smo tek 2 mjeseca i max spavanja u komadu nam je 3 sata tak da ne zurimo u kindac hehe….nekad ga prebacim da spava preko dana u kindacu, a kad se u njemu igra, nikad ne zaspi sam :)))

    Mozda da probam tako bez igranja, sa mazenjem, pjevusenjem…budemo pomalo :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Mi imamo jednostavan recept za uspavljivanje: mama ili tata je nosaju gore-dolje po stanu i pjevaju ili govore ššššššššš dok madam ne zaspi.
    Ali taj recept je mami prisjeo jer je madam prešla 7kg. I mami otpadaju ruke, na ledjima razvija grbu, a koljena škljocaju ko u 80-godišnjakinje.

    Probala sam je staviti u kimbac, pjevati joj, milovati je, zibati… ništa.

    Jedino po noći zaspi na cici pa je prebacim u kimbac. No ako se probudi prije nego treba jesti (odnosno ako je proslo manje od 2h) opet je nosam po stanu napola spavajući.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Ryanne imamo isti recept i zdravstvene posljedice . S tim da je naša madam prešla 8 kg!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ali tvoja je 2 i pol mjeseca starija. Kakva će tek moja biti sa 7 mj. Hahaha.
    Ništa, i ti i ja ćemo se sresti u nekim toplicama na fizikalnoj terapiji.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Ryanne


    Ali tvoja je 2 i pol mjeseca starija. Kakva će tek moja biti sa 7 mj. Hahaha.
    Ništa, i ti i ja ćemo se sresti u nekim toplicama na fizikalnoj terapiji.

    Ha, ha…može, vidimo se! 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Malidebeli

    Malidebeli

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Mi imamo 3 mjeseca i muku mučimo s uspavljivanjem.preko dana uopće ne spava, samo vani u kolicima, a isključivo navecer zaspi uz napu, na.pilates lopti uz pjevanje.svi kažu da ga stavim u krevet kad je pospan,ali uzalud kad se počne derat..poseban problem je noćno hranjenje.naime, nikad ne zaspi na ciki, a u 4 ujutro je sova. .😊ima tko takav slučaj ili kakav savjet?

  • Avatar ivonnna

    ivonnna

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bok mamice, izgleda da sam jedna od rijetkih sretnica kojoj beba spava duže od 3 sata. Ima mjesec i pol i od kako smo došli iz bolnice super spava. Najkasnije u 23:30 papa zadnji put i onda spava do 5 minimalno, nerijetko do 6,7, a prije par noći čak do 8. E sad, mene zanima je li normalno da tako mala beba ne jede cijelu noć? Inače dobro napreduje…

  • Avatar Malidebeli

    Malidebeli

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Ivona koliko je stara beba?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.