Trudnoća nakon MPO

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    sarita1983

    Pozdrav curke, da vam se pridruzim. Pratila sam vas i javila se par puta na cekalicama bete pa evo sad da ne smaram vise tamo. Ja sam sada trudna 8+1, prvi uzv mi je bio prije tjedan dana a slijedeci za cca3tj. Ovo mi je sada 4.stimulacija a iz 3.imam curku od 2 god🥰 buduci da sam fakat prosla toga i iscitala neke stvari sam vise I zapamtila😂 sto se tice tih smedjarenja to koliko sam shvatila najcesce budu hematomi, koje ginici cesto ni ne spomenu da se ne plasimo, nazalost nakon stimulacije su cesti i ponekad se znaju ispraznit pa se onda to vidi kao to smedjarenje i tada ginici traze strogo mirovanje i povisenje doze utrogestana 🤷‍♀️ A ponekad se zna desiti da zena prstom ozlijedi sluznicu kod guranja utrogestana pa i to zna malo zasmedjit iscjedak… ja sam u prosloj trudnoci utrogestane uzimala gotovo do zadnjeg mjeseca🤷‍♀️


    Dobrodošla Sarita! Mi dvije smo skoro u dan, meni je danas točno 8 tjedana. ☺️ Možemo se i okladiti koja će prije, hehe 😉 I kod mene je stalna napuhnutost prisutna, ne znam više šta da poduzmem u vezi toga. Barem se sad trudim jesti što zdravije, hranu bogatu vlaknima, puno vode pijem i trudim se kretati čim više. Ali usprkos tome, opet me muči taj zatvor. 🤔 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Marina21

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Meni ne daju da šetam! Štoviše, brane mi! Roditelji, muž, svekrva! To je 🤯

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Marina21

    Meni ne daju da šetam! Štoviše, brane mi! Roditelji, muž, svekrva! To je 🤯


    Šetnja je zdrava u trudnoći, navodno je lakši porod kod trudnica koje se kreću. A i skinemo tako barem nešto kalorija od tolike hrane koju pojedemo. ☺️

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Marina21

    Meni ne daju da šetam! Štoviše, brane mi! Roditelji, muž, svekrva! To je 🤯


    Dragog pod ruku i s njim u setnju ako ce tako bit mirniji a ti ces lijepo prosetat. A setnja je zdrava neces maraton trcat 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Principessa_1709

    Kako je vama s hranom i gladi? Meni je apetiti nevjerojatno povećan. Sad me vec hvata panika da cu postati pravi kit kroz kratko, ako nastavim ovim tempom. Imate neki savjet kako se malo skulirati kad je riječ o hrani?
    @Marina, ja sam čekala prvi UZV i da mi doktor kaže da je seks ok. Rekao je da može, ali umjereno bez nekih kamasutra poza Mi smo ga poslušali

    I ja sam gladuš, stalno sam gladna, ali ne normalno nego me zna čak i želudac zaboljeti k'o da nisam jela 5 dana. 😄 Onda kad nešto pojedem se smiri. ☺️ Pokušavam onda barem za međuobrok pojesti nešto zdravo, npr. neko voće, bademe, jogurt i sl.


    Ajme isto tako je i meni. Prestrasno. Jedem vise od dragog, a on nije sitan bas.
    Unesem i ja zdrave meduobroke, ali i dalje nisam bas najnormalnija po pitanju unosa hrane. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Bubica1

    sarita1983

    Pozdrav curke, da vam se pridruzim. Pratila sam vas i javila se par puta na cekalicama bete pa evo sad da ne smaram vise tamo. Ja sam sada trudna 8+1, prvi uzv mi je bio prije tjedan dana a slijedeci za cca3tj. Ovo mi je sada 4.stimulacija a iz 3.imam curku od 2 god🥰 buduci da sam fakat prosla toga i iscitala neke stvari sam vise I zapamtila😂 sto se tice tih smedjarenja to koliko sam shvatila najcesce budu hematomi, koje ginici cesto ni ne spomenu da se ne plasimo, nazalost nakon stimulacije su cesti i ponekad se znaju ispraznit pa se onda to vidi kao to smedjarenje i tada ginici traze strogo mirovanje i povisenje doze utrogestana 🤷‍♀️ A ponekad se zna desiti da zena prstom ozlijedi sluznicu kod guranja utrogestana pa i to zna malo zasmedjit iscjedak… ja sam u prosloj trudnoci utrogestane uzimala gotovo do zadnjeg mjeseca🤷‍♀️

    Dobrodošla Sarita! Mi dvije smo skoro u dan, meni je danas točno 8 tjedana. ☺️ Možemo se i okladiti koja će prije, hehe 😉 I kod mene je stalna napuhnutost prisutna, ne znam više šta da poduzmem u vezi toga. Barem se sad trudim jesti što zdravije, hranu bogatu vlaknima, puno vode pijem i trudim se kretati čim više. Ali usprkos tome, opet me muči taj zatvor. 🤔


    E sad sam vidjela da imas problema sa zatvorom.  Meni su dali da pijem magnezij navece i ujutro da uzimam vitamin C sto se zvace i to me je spasilo sad za sad. Ali opet pitaj doktora nemoj na svoju ruku. 

  • Marina21

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja zadnjih dana nemam problema, napravila sam granolu sa lanom, jedem jogurt za promjenu i dosta grahorica. Sad me muči jel to dobro šta nemam zatvor 🤦‍♀️

  • sarita1983

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    E zatvor mi je zapravo najgori dio trudnoce😂 sve zbog utrogestana, a ja jos uzimam i duphaston 10🙄 ali na srecu donat spasi stvar, nista drugo ne pomaze (a ja i inace jedem zitarice,grahorice i sl )…
    Bubica i ja mislim da smo u dan…meni je transfer 3-odnevnog bio 26.6.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Marina21

    Ja zadnjih dana nemam problema, napravila sam granolu sa lanom, jedem jogurt za promjenu i dosta grahorica. Sad me muči jel to dobro šta nemam zatvor 🤦‍♀️


    Nebrini malo koju trudnicu zaobide taj problem.  Ako nije na pocetku dode poslije.  Uzivaj i budu sretna jedan problem manje.

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na savjetima, definitivno ću isprobati 😉 A danas idem na drugi uzv pa ću još i ginića sve pitati, imam sto pitanja 🤪
    Sarita, mi smo stvarno u dan, i meni je transfer bio 26.06. Baš fora 😁

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.