Trudnoća nakon MPO

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Cure, imam jedan problem, ne znam je li neka od vas imala slično iskustvo.
    Otkako samo u drugom stanju, a to je sad već skoro 16 tjedana (15tj+5), možda sam se svega 5 puta seksala s dragim. Jutros smo pokušali. Sve je bilo ok. Nemam bolova. No, sad sam primiejtila malo krvi na gaćicama. Zaista malo, no svejedno krv.
    Baš sam sad u strahu. Srećom, sutra imam zakazano kod ginekologa pa ću ga pitati. Jel se nešto slično dogodilo i nekoj od vas?
    Kako baš nisam često imala spolne odnose, pretpostavljam da će biti od toga…i nadam se da nisam ugrozila svog mališana


    Nama je od samog starta doktor rekao da se suzdrzavamo spolnih odnosa. Nije nam zabranio, ali je preporucio da bolje ne. Nisam ga pitala zasto, odmah sam pretpostavila jer se radi o blizancima. Citajuci forume dosta curo je znalo komentirati da su primjetile malo krvi nakon odnosa i smatram da je to normalno zbog vece cirkulacije i raznoraznih zilica koje pritom mogu puknut. Nisi sigurno ugrozila svog malisana 😘
    Ja od samog starta trudnoce imam straaavicnu zelju za sexom, ali se suzdrzavam zbog samih rijeci doktora, ali isto tako si ne zelim priustit stres od kud sad ta neka krv, ako bi do toga doslo. 
    Vjerujem da je sve ok, ali svakako sutra to komentiraj s ginekologom. 

    [lilypie.com]

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    flower93

    Principessa_1709

    Cure, imam jedan problem, ne znam je li neka od vas imala slično iskustvo.
    Otkako samo u drugom stanju, a to je sad već skoro 16 tjedana (15tj+5), možda sam se svega 5 puta seksala s dragim. Jutros smo pokušali. Sve je bilo ok. Nemam bolova. No, sad sam primiejtila malo krvi na gaćicama. Zaista malo, no svejedno krv.
    Baš sam sad u strahu. Srećom, sutra imam zakazano kod ginekologa pa ću ga pitati. Jel se nešto slično dogodilo i nekoj od vas?
    Kako baš nisam često imala spolne odnose, pretpostavljam da će biti od toga…i nadam se da nisam ugrozila svog mališana

    Nama je od samog starta doktor rekao da se suzdrzavamo spolnih odnosa. Nije nam zabranio, ali je preporucio da bolje ne. Nisam ga pitala zasto, odmah sam pretpostavila jer se radi o blizancima. Citajuci forume dosta curo je znalo komentirati da su primjetile malo krvi nakon odnosa i smatram da je to normalno zbog vece cirkulacije i raznoraznih zilica koje pritom mogu puknut. Nisi sigurno ugrozila svog malisana 😘
    Ja od samog starta trudnoce imam straaavicnu zelju za sexom, ali se suzdrzavam zbog samih rijeci doktora, ali isto tako si ne zelim priustit stres od kud sad ta neka krv, ako bi do toga doslo.
    Vjerujem da je sve ok, ali svakako sutra to komentiraj s ginekologom.


    Da, to mi je rekao i ginekolog. Sve je u redu, i kaže da ne brinem. Dokle god ništa ne boli i nema većih količina krvi, da se mogu slobodno seksat, bez vratolomija Kaže da zna biti problem ako je posteljica smještena dosta ispod, onda postoji rizik od ozljeđivanja i, posljedično, pobačaja. Ali to nije kod mene slučaj, na svu sreću.

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, priključujem vam se na temu 🥰
    Čestitke svim trudnicama❤ 
    ja sam danas, po ZM 5+1, ali ako računamo po danu aspiracije  5+4. Ugl, doktori računaju po ZM 5+1 … bila sam danas na prvom uzv i vidjela se gestacijska vrećica s inicijalnom ŽV. Rekli su da je sve oke za ovaj dan i da su prerano radili uzv, ali  naravno, ja sam panicar, pa sam sva u strahu. Idući uzv imam kod svog soc ginekologa Idući  petak, 9.10., tada bih trebala biti 6+1. Piše u nalazu da imam povećane jajnike do 5 cm sa cisticnim torbama do 25mm i nešto slobodne tekućine u Douglasu (valjda od stimulacije?).  Ali taj dio mi nisu ništa komentirali.  Samo su rekli da je sve kak treba biti. Uglavnom, kao što u potpisu vidite, kod nas je problem nizak amh i evo uspjelo nam je iz 2.pokusaja.  

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Tuma

    Pozdrav svima, priključujem vam se na temu 🥰
    Čestitke svim trudnicama❤
    ja sam danas, po ZM 5+1, ali ako računamo po danu aspiracije 5+4. Ugl, doktori računaju po ZM 5+1 … bila sam danas na prvom uzv i vidjela se gestacijska vrećica s inicijalnom ŽV. Rekli su da je sve oke za ovaj dan i da su prerano radili uzv, ali naravno, ja sam panicar, pa sam sva u strahu. Idući uzv imam kod svog soc ginekologa Idući petak, 9.10., tada bih trebala biti 6+1. Piše u nalazu da imam povećane jajnike do 5 cm sa cisticnim torbama do 25mm i nešto slobodne tekućine u Douglasu (valjda od stimulacije?). Ali taj dio mi nisu ništa komentirali. Samo su rekli da je sve kak treba biti. Uglavnom, kao što u potpisu vidite, kod nas je problem nizak amh i evo uspjelo nam je iz 2.pokusaja.


    Dobrodosla u Klub i cestitam na trudnoci i uz Boziju pomoc da sve bude uredu.  Pokusaj se malo opustit nemoj puno panicarit to je jos rano nemoze se bas puno vidjet na uz. I ja imam policisticne jajnike i tako je uvijek kod mene ali uspjelo je. Uzivaj i cekaj na miru iduci pregled. I sama ces vidjet razliku od ovog pregleda i iduceg pregleda.

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Tuma

    Pozdrav svima, priključujem vam se na temu 🥰
    Čestitke svim trudnicama❤
    ja sam danas, po ZM 5+1, ali ako računamo po danu aspiracije 5+4. Ugl, doktori računaju po ZM 5+1 … bila sam danas na prvom uzv i vidjela se gestacijska vrećica s inicijalnom ŽV. Rekli su da je sve oke za ovaj dan i da su prerano radili uzv, ali naravno, ja sam panicar, pa sam sva u strahu. Idući uzv imam kod svog soc ginekologa Idući petak, 9.10., tada bih trebala biti 6+1. Piše u nalazu da imam povećane jajnike do 5 cm sa cisticnim torbama do 25mm i nešto slobodne tekućine u Douglasu (valjda od stimulacije?). Ali taj dio mi nisu ništa komentirali. Samo su rekli da je sve kak treba biti. Uglavnom, kao što u potpisu vidite, kod nas je problem nizak amh i evo uspjelo nam je iz 2.pokusaja.

    Dobrodosla u Klub i cestitam na trudnoci i uz Boziju pomoc da sve bude uredu. Pokusaj se malo opustit nemoj puno panicarit to je jos rano nemoze se bas puno vidjet na uz. I ja imam policisticne jajnike i tako je uvijek kod mene ali uspjelo je. Uzivaj i cekaj na miru iduci pregled. I sama ces vidjet razliku od ovog pregleda i iduceg pregleda.


    Hvala puno 🥰 probati ću se malo opustit i čekati idući uzv 🙏❤

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Tuma bok i dobrodosla 😊 sjecam se da je meni najduzi period cekanja upravo bio izmedju prvog i drugog uzv-a. Nakon drugog, vrijeme je pocelo malo brze teci i lakse sam disala. Nema ti druge nego pricekat da vrijeme prodje, a do onda samo pozitivne misli 😊😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    flower93

    Tuma bok i dobrodosla 😊 sjecam se da je meni najduzi period cekanja upravo bio izmedju prvog i drugog uzv-a. Nakon drugog, vrijeme je pocelo malo brze teci i lakse sam disala. Nema ti druge nego pricekat da vrijeme prodje, a do onda samo pozitivne misli 😊😘


    Hvala Flower93 ❤

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Kako su nase buduce mamice je li se stomacic poceo vec nazirat i osjecate li pokrete bebice. Pozdrav

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Drage moje moj djecak je stigao 13.11.2020. Nesto ranije 37t+1. Vama zelim sve najbolje i da drzite svoje bebice zive i zdrave u rukama kad dode vrijeme da budu s vama. 😍😍😍

  • Avatar Rita89

    Rita89

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Ima li koga ovdje da oživimo temu malo? :) 

    1.IVF - 6 blastica, ET jednog zametka - beta 0
    1. Fet jednog zametka - beta 0
    2. FET jednog zametka - beta 0
    3.FET jednog zametka - beta 0 (ostale dvije blastice zajedno smrznute)
    2.IVF- blaga simulacija - transfer jednog trodnevnog - beta 0
    3.IVF - transfer dva četverodnevna - beta 0
    4. Fet dvije blastice iz 1.postupka - beta 0
    4 IVF - 4 blastice.. Et 1 blastice, beta 0
    5.FET 1 blastice u prirodnom ciklusu 🤰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.