Trudnoća nakon MPO

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Zato me i strah prekinuti to uzimati jer kolko sam čitala, svi uzimaju do 12.tj. I sad ne znam kaj da radim. Najbolje da ih zovem. Uzimam samo utrogestane i folnu zasad.
    Marina, mi još uvijek nismo, i mene je strah. Iako je doktorica rekla da slobodno, samo bez vratolomija. 😁

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Marina21

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eto… Već sam mislila da nismo normalni. Ni meni ni njemu nije svejedno. Čekat ću prvi pregled sigurno. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Zato me i strah prekinuti to uzimati jer kolko sam čitala, svi uzimaju do 12.tj. I sad ne znam kaj da radim. Najbolje da ih zovem. Uzimam samo utrogestane i folnu zasad.
    Marina,mi još uvijek nismo, i mene je strah. Iako je doktorica rekla da slobodno, samo bez vratolomija. 😁


    Najbolje nazovi i pitaj svog doktora koliko trebas koristis i je li kratko samo do 8tt. Javi sta ti doktor kaze. 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Marina21

    Eto… Već sam mislila da nismo normalni. Ni meni ni njemu nije svejedno. Čekat ću prvi pregled sigurno.


    Normalni ste nebrini ali citava procedura koja se prode i jos je pitanje hoce li uspjet ili ne na kraju je normalno da se bojite. Ja svom muzu nisam dala da me dirne🤣🤣😂😂 prva tri mjeseca dok nije proslo rizicno razdoblje jer sam se bojala da se nesto nedesi.

  • sarita1983

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, da vam se pridruzim. Pratila sam vas i javila se par puta na cekalicama bete pa evo sad da ne smaram vise tamo. Ja sam sada trudna 8+1, prvi uzv mi je bio prije tjedan dana a slijedeci za cca3tj. Ovo mi je sada 4.stimulacija a iz 3.imam curku od 2 god🥰 buduci da sam fakat prosla toga i iscitala neke stvari sam vise I zapamtila😂 sto se tice tih smedjarenja to koliko sam shvatila najcesce budu hematomi, koje ginici cesto ni ne spomenu da se ne plasimo, nazalost nakon stimulacije su cesti i ponekad se znaju ispraznit pa se onda to vidi kao to smedjarenje i tada ginici traze strogo mirovanje i povisenje doze utrogestana 🤷‍♀️ A ponekad se zna desiti da zena prstom ozlijedi sluznicu kod guranja utrogestana pa i to zna malo zasmedjit iscjedak… ja sam u prosloj trudnoci utrogestane uzimala gotovo do zadnjeg mjeseca🤷‍♀️

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Kako je vama s hranom i gladi? Meni je apetiti nevjerojatno povećan. Sad me vec hvata panika da cu postati pravi kit kroz kratko, ako nastavim ovim tempom. Imate neki savjet kako se malo skulirati kad je riječ o hrani?
    @Marina, ja sam čekala prvi UZV i da mi doktor kaže da je seks ok. Rekao je da može, ali umjereno bez nekih kamasutra poza Mi smo ga poslušali

  • sarita1983

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Meni je od przenih stvari i svih sa jakim mirisima ful muka (tipa gulasi, fish…), a prije sam ih obozavala. Mislim da bi se zbljuvala da osjetim miris patke sa mlincima ( to mi je inace bila omiljena hrana🤷‍♀️). Dosta rano osjetim sitost, tako mi je bilo i u prvoj trudnoci, stalno sam napuhnuta (crkla bi valjda bez donata🙄). 
    Inace ja u prvoj trudnoci nisam imala nikakve simptome, niti mucninu niti bolove, samo ta rana sitost, na kraju trudnoce sam imala plus od niti 11kg a radila skoro do zadnjeg dana….. ali sada me sredilo, uzasan umor, uspusem se cim i najmanji napor imam, vrtoglavica, mucnina povremena, cak i glavobolja povremeno. Ovaj put mi je beta nila veca nego zadnji put a koliko znam te vise bete se vezu uz vise mucnine🤷‍♀️

  • Marina21

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja od jutros osjećan mučninu i podriguje mi se strašno. Sve šta sam gledala za pojest mi je bilomodvratno oaim peciva. Rekla sam sebi ok sad može jer si vani, ali nema šanse više 😂 ne želim bit kit! Drob mi je ko nekiž curama u 5.mj.

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Bubica1

    Zato me i strah prekinuti to uzimati jer kolko sam čitala, svi uzimaju do 12.tj. I sad ne znam kaj da radim. Najbolje da ih zovem. Uzimam samo utrogestane i folnu zasad.
    Marina,mi još uvijek nismo, i mene je strah. Iako je doktorica rekla da slobodno, samo bez vratolomija. 😁

    Najbolje nazovi i pitaj svog doktora koliko trebas koristis i je li kratko samo do 8tt. Javi sta ti doktor kaze.


    Doktorica kaze kao i prvi put. Od sutra svaki dan smanjivati po jednu. Ne znam, baš sam zabrinuta. Nadam se da će sve biti dobro… 🙏 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Kako je vama s hranom i gladi? Meni je apetiti nevjerojatno povećan. Sad me vec hvata panika da cu postati pravi kit kroz kratko, ako nastavim ovim tempom. Imate neki savjet kako se malo skulirati kad je riječ o hrani?
    @Marina, ja sam čekala prvi UZV i da mi doktor kaže da je seks ok. Rekao je da može, ali umjereno bez nekih kamasutra poza Mi smo ga poslušali


    I ja sam gladuš, stalno sam gladna, ali ne normalno nego me zna čak i želudac zaboljeti k'o da nisam jela 5 dana. 😄 Onda kad nešto pojedem se smiri. ☺️ Pokušavam onda barem za međuobrok pojesti nešto zdravo, npr. neko voće, bademe, jogurt i sl. 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.