Trudnoća nakon MPO

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    flower93

    PinkFairydust

    flower93

    Hahah, bas si me nasmijala 😂 ma gle, sve mi zelimo da to bude tip top.. Cekamo tu bebicu ko ozeblo sunce i onda mu zelis dat sve najbolje.. Ali stvarno treba bit malo i realan, cemu dat 3000kn samo za kinderbet, ako ce posluzit i onaj za 700kn. S obzirom da mi cekamo blizance, nemamo bas ni u budgetu prostora za kojekakve kerefeke, tako da sto jednostavnije, to bolje

    Slazem se. Ja planiram (pazi mene, planiram u 8.tj, hahah) investirati samo u autosjedalicu, to sam si nekako stavila u glavu da mora biti top. Sve ovo ostalo je manje bitno

    Za to se slazem.. I mi smo takvog misljenja.. Vec gledamo Recaro autosjedalice i to cemo definitivno izdvojit. A bolje da takve stvari planiras i razmisljas o tome, nego da ti crne misli idu glavom 😊


    To svakako:) Ja sam gledala maxi cosi coral, to mi izgleda dosta prakticno i dobila je dobre ocjene na crash testovima. Ali morat cu muzu dat da malo to istrazi:) 

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Kako ste, ima li kakvih novosti? Evo mene opet s mojim strahovima.  Jučer cijeli dan i danas osjećam neko probadanje u donjem dijelu trbuha s lijeve strane. Svako malo kao da me netko pikne. Nije jako bolno, ali me brine jer mi je tako bilo na samom početku trudnoće pa sad ne znam otkud to. Da li bi to mogao biti lijevi jajnik? Jer mi je on bio blago povećan nakon stimulacije lijekovima. Ili bi to ipak bilo nešto drugo? Ima li koja od vas neko slično iskustvo? 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Pozdrav cure! Kako ste, ima li kakvih novosti? Evo mene opet s mojim strahovima.Jučer cijeli dan i danas osjećam neko probadanje u donjem dijelu trbuha s lijeve strane. Svako malo kao da me netko pikne. Nije jako bolno, ali me brine jer mi je tako bilo na samom početku trudnoće pa sad ne znam otkud to. Da li bi to mogao biti lijevi jajnik? Jer mi je on bio blago povećan nakon stimulacije lijekovima. Ili bi to ipak bilo nešto drugo? Ima li koja od vas neko slično iskustvo?

    Koji si tjedan trudnoce? Mene od samog starta nesto pikne u trbuhu.. Da li dolje, gore, lijevo, desno.. Nema pravila, ali stalno me nesto pecka.. Pogotovo ako mi je taj dan tempo bio prejak. Sad se ta peckanja smiruju lagano, ali osjecam tezinu u trbuhu i onda se moram primirit jer vise ne mogu ledja ispravit.. Ja od neki dan osjecam da su me ledja pocela strasno mucit, vjerojatno se tijelo treba priviknut da je trbuh poceo ubrzano rast, ipak nosim dva bebaca 😍 a sutra imamo berbu grozda i svaki dan treba nesto pripremit, kolace, meso itd itd.. Mislim da cu dva tjedna dolazit k sebi od tolkog skakanja 😵

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    flower93

    Bubica1

    Pozdrav cure! Kako ste, ima li kakvih novosti? Evo mene opet s mojim strahovima.Jučer cijeli dan i danas osjećam neko probadanje u donjem dijelu trbuha s lijeve strane. Svako malo kao da me netko pikne. Nije jako bolno, ali me brine jer mi je tako bilo na samom početku trudnoće pa sad ne znam otkud to. Da li bi to mogao biti lijevi jajnik? Jer mi je on bio blago povećan nakon stimulacije lijekovima. Ili bi to ipak bilo nešto drugo? Ima li koja od vas neko slično iskustvo?
    Koji si tjedan trudnoce? Mene od samog starta nesto pikne u trbuhu.. Da li dolje, gore, lijevo, desno.. Nema pravila, ali stalno me nesto pecka.. Pogotovo ako mi je taj dan tempo bio prejak. Sad se ta peckanja smiruju lagano, ali osjecam tezinu u trbuhu i onda se moram primirit jer vise ne mogu ledja ispravit.. Ja od neki dan osjecam da su me ledja pocela strasno mucit, vjerojatno se tijelo treba priviknut da je trbuh poceo ubrzano rast, ipak nosim dva bebaca 😍 a sutra imamo berbu grozda i svaki dan treba nesto pripremit, kolace, meso itd itd.. Mislim da cu dva tjedna dolazit k sebi od tolkog skakanja 😵


    Sad sam u 15.tj. (14+4). Valjda je to onda normalno. Jučer popodne se malo smirilo, danas ujutro samo malo pa će valjda biti OK. 😊 Možda je to i zbog zatvora, ne znam. Znam da je Natalie jednom spomenula da je imala baš bolove zbog zatvora. Da, što se leđa tiče, mislim da je kod svih tako, i mene već sad zna boljeti donji dio, a mogu misliti kako je tebi koja nosiš njih dvoje. 😉 Ma sve će to proći, samo nek' su živi i zdravi. ❤️ 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Bubica1

    flower93

    Bubica1

    Pozdrav cure! Kako ste, ima li kakvih novosti? Evo mene opet s mojim strahovima.Jučer cijeli dan i danas osjećam neko probadanje u donjem dijelu trbuha s lijeve strane. Svako malo kao da me netko pikne. Nije jako bolno, ali me brine jer mi je tako bilo na samom početku trudnoće pa sad ne znam otkud to. Da li bi to mogao biti lijevi jajnik? Jer mi je on bio blago povećan nakon stimulacije lijekovima. Ili bi to ipak bilo nešto drugo? Ima li koja od vas neko slično iskustvo?
    Koji si tjedan trudnoce? Mene od samog starta nesto pikne u trbuhu.. Da li dolje, gore, lijevo, desno.. Nema pravila, ali stalno me nesto pecka.. Pogotovo ako mi je taj dan tempo bio prejak. Sad se ta peckanja smiruju lagano, ali osjecam tezinu u trbuhu i onda se moram primirit jer vise ne mogu ledja ispravit.. Ja od neki dan osjecam da su me ledja pocela strasno mucit, vjerojatno se tijelo treba priviknut da je trbuh poceo ubrzano rast, ipak nosim dva bebaca 😍 a sutra imamo berbu grozda i svaki dan treba nesto pripremit, kolace, meso itd itd.. Mislim da cu dva tjedna dolazit k sebi od tolkog skakanja 😵

    Sad sam u 15.tj. (14+4). Valjda je to onda normalno. Jučer popodne se malo smirilo, danas ujutro samo malo pa će valjda biti OK. 😊 Možda je to i zbog zatvora, ne znam. Znam da je Natalie jednom spomenula da je imala baš bolove zbog zatvora. Da, što se leđa tiče, mislim da je kod svih tako, i mene već sad zna boljeti donji dio, a mogu misliti kako je tebi koja nosiš njih dvoje. 😉 Ma sve će to proći, samo nek' su živi i zdravi. ❤️


    E draga Da te smirim jesam imala sam bolove u stomaku zbog problema sa zatvorom i to da sam na hitnu otisla a moze biti da se i maternica razvalci pa te zato boli. Ako imas popij magnezij popustit ce malo. Kakva je situacija sad je li ti bolje?

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Bubica1

    flower93

    Bubica1

    Pozdrav cure! Kako ste, ima li kakvih novosti? Evo mene opet s mojim strahovima.Jučer cijeli dan i danas osjećam neko probadanje u donjem dijelu trbuha s lijeve strane. Svako malo kao da me netko pikne. Nije jako bolno, ali me brine jer mi je tako bilo na samom početku trudnoće pa sad ne znam otkud to. Da li bi to mogao biti lijevi jajnik? Jer mi je on bio blago povećan nakon stimulacije lijekovima. Ili bi to ipak bilo nešto drugo? Ima li koja od vas neko slično iskustvo?
    Koji si tjedan trudnoce? Mene od samog starta nesto pikne u trbuhu.. Da li dolje, gore, lijevo, desno.. Nema pravila, ali stalno me nesto pecka.. Pogotovo ako mi je taj dan tempo bio prejak. Sad se ta peckanja smiruju lagano, ali osjecam tezinu u trbuhu i onda se moram primirit jer vise ne mogu ledja ispravit.. Ja od neki dan osjecam da su me ledja pocela strasno mucit, vjerojatno se tijelo treba priviknut da je trbuh poceo ubrzano rast, ipak nosim dva bebaca 😍 a sutra imamo berbu grozda i svaki dan treba nesto pripremit, kolace, meso itd itd.. Mislim da cu dva tjedna dolazit k sebi od tolkog skakanja 😵

    Sad sam u 15.tj. (14+4). Valjda je to onda normalno. Jučer popodne se malo smirilo, danas ujutro samo malo pa će valjda biti OK. 😊 Možda je to i zbog zatvora, ne znam. Znam da je Natalie jednom spomenula da je imala baš bolove zbog zatvora. Da, što se leđa tiče, mislim da je kod svih tako, i mene već sad zna boljeti donji dio, a mogu misliti kako je tebi koja nosiš njih dvoje. 😉 Ma sve će to proći, samo nek' su živi i zdravi. ❤️

    E draga Da te smirim jesam imala sam bolove u stomaku zbog problema sa zatvorom i to da sam na hitnu otisla a moze biti da se i maternica razvalci pa te zato boli. Ako imas popij magnezij popustit ce malo. Kakva je situacija sad je li ti bolje?


    Povremeno bude nekih pikanja, ali bolje je nego jučer i prekjučer. Tijelo se valjda mijenja, a ja na svaku paničarim. ☺️ Prva mi je trudnoća pa nemam sa čime usporediti, ne znam što je normalno, a što ne. Ali sam se malo i smirila, vjerujem da je sve to normalno dok nema nekih jakih bolova. 😉

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Svakako je moguce da je probava.. Mene je unazad dva tjedna probudilo jako grcenje trbuha, ali radi probave.. Odmah sam skuzila da je probava, a bas me pocelo to zezat.. Trbuh sve vise raste i ocito je to normalno

    [lilypie.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Problemi sa stolicom bas mogu izazvat bolove nama izgleda da smo imali normalu stolicu ali crijeva se neisprazne do kraja.  I mazite kremom svoj trbuh jer kad se koza razvlaci imate osjecaj kao da vas trbuh boli i to bas jako i odjednom vidis da se linija napravila na trbuhu da se koza razvukla i bolovi nestanu.  Tako je meni bilo. A ti boluckanja ima stalno pomalo.  A moze biti od udaraca bebe jer je maternica osjetljiva i javlja se bol kad beba udara po stijenci maternice. 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Cure imam jedno možda glupavo pitanje. Tek sam neki dan kupila trudničku knjižicu, nikako da se sjetim to napraviti. I sad gledam, i pojma nemam ispunjavam li ja osnovne podatke prije nego odem kod ginekologa, ili to mora ginekolog ispuniti?
    Drugo pitanje, curama koje su prvi put trudne, kad vam se otprilike počeo nazirati trbuh?

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Cure imam jedno možda glupavo pitanje. Tek sam neki dan kupila trudničku knjižicu, nikako da se sjetim to napraviti. I sad gledam, i pojma nemam ispunjavam li ja osnovne podatke prije nego odem kod ginekologa, ili to mora ginekolog ispuniti?
    Drugo pitanje, curama koje su prvi put trudne, kad vam se otprilike počeo nazirati trbuh?


    Meni je ginekolog rekao sa se vise ne vode trudnicke knjizice i da to sve oni moraju online u sustavu popunjavati 🤔 a nakon svake kontrole dobim nalaz di se prati razvoj, tako da imam sve napismeno

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.