Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mom, imat ce siturno I me, ali da li uopce imaju ljeti???
    Na zadnjem satu u 6.mj su nama rekli da imaju pauzu do 9.mj… barem u Puli

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    MomOf2017

    Ima tko broj da mogu zvati za tecaj u porecu. Na int nemogu nigdje naci.


    052 426 450
    probaj nazvat ovaj broj. to je broj od patronazne. zvati izmedju 7-8 i 14-15. 
    al ne znam hoce li biti sad u 7 i 8 mj..godisnji su..


  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    I_me

    MomOf2017

    Ima tko broj da mogu zvati za tecaj u porecu. Na int nemogu nigdje naci.

    052 426 450
    probaj nazvat ovaj broj. to je broj od patronazne. zvati izmedju 7-8 i 14-15.
    al ne znam hoce li biti sad u 7 i 8 mj..godisnji su..


    Oke. Hvala ti 

    [lilypie.com]

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Vadim temu iz naftalina 😂
    Da li idete na tečaj i gdje? Kad je po vama najbolje ići, a da nije prerano/ kasno za pripremu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ja sam išla prošli tjedan u vinogradsku. Sad smo u 29. tjednu. Najbolje je ići početkom 3. trimestra u bolnicu gdje misliš roditi. Poslije već bude teže sjediti po 2h a prije ako ideš zaboraviš.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Hvala Tinchyca.  Planirala sam za 2 tjedna.. da se lagano pripremam psihički.. vježbe disanja i Vizualizacija .. al opet do 8 mj reko možda zaboravim sve 🤣 al to sto si rekla bolje sada.. tko će sjedit s trbuhom 2h na drvenim stolicama a krenut će i vrućine.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav 

    Zanima me jesu li vaši muževi išli s Vama na taj tečaj?
    Vidjela sam da se u domu zdravlja Sesvete odvija je li dobro tamo otići s obzirom da planiram roditi u Vinogradskoj?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Lunah

    Pozdrav

    Zanima me jesu li vaši muževi išli s Vama na taj tečaj?
    Vidjela sam da se u domu zdravlja Sesvete odvija je li dobro tamo otići s obzirom da planiram roditi u Vinogradskoj?

    Moj je išao samnom i na tečaju su bili sve manje više parovi. A i vrijeme održavanja je od 18-20 pa stignu s posla. Ako misliš u vinogradskoj roditi moj savjet ti je da ideš tamo na tečaj. Upoznaš se sa osobljem, prođeš rađaonu i objasne ti sve za njih kak svaka bolnica ima neka svoja pravila i radi na svoj način.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Zna li netko možda kada će biti trudnički tečaj u merkuru? vidim na njihovoj internet stranici da je zadnji bio u 2. mj 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Lunah

    Pozdrav

    Zanima me jesu li vaši muževi išli s Vama na taj tečaj?
    Vidjela sam da se u domu zdravlja Sesvete odvija je li dobro tamo otići s obzirom da planiram roditi u Vinogradskoj?
    Moj je išao samnom i na tečaju su bili sve manje više parovi. A i vrijeme održavanja je od 18-20 pa stignu s posla. Ako misliš u vinogradskoj roditi moj savjet ti je da ideš tamo na tečaj. Upoznaš se sa osobljem, prođeš rađaonu i objasne ti sve za njih kak svaka bolnica ima neka svoja pravila i radi na svoj način.


    Hvala ti na savijetu :) pogledat ću kada se u Vinogradskoj održavaju tečajevi pa ću se tamo prijaviti, a jel znaš možda koliko ranije se mora prijaviti? Meni se suprug vraća iz njemačke krajem 6. mjeseca pa me zanima održavaju li ih tada s obzirom da stiže ljeto godišnji i to :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.