Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mlada mama 😀

    Mlada mama 😀

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Tecaj za trudnice u zadru? Di triba pitat?koliko para? I ako jos sto triibn znat 4ecite

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    freakushaa92

    Pozdrav svima!
    Zanima me što je sa pratnjom na porodu u Petrovoj? Da li je zaista potreban tečaj, i da li je istina da priznaju samo tečaj završen kod njih? Naime, čula sam različite priče, malo puštaju bez tečaja malo ne, a neke konkretne informacije dok ne odem ponovno na kontrolu sa neta ne mogu saznati
    Uglavnom bila bih jako zahvalna ako ima netko sa svježijim iskustvom ili informacijama da ih podijeli ovdje.


    Bok! Jesi li možda saznala kakvu info o Petrovoj i pratnji? :)

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    freakushaa92

    Pozdrav svima!
    Zanima me što je sa pratnjom na porodu u Petrovoj? Da li je zaista potreban tečaj, i da li je istina da priznaju samo tečaj završen kod njih? Naime, čula sam različite priče, malo puštaju bez tečaja malo ne, a neke konkretne informacije dok ne odem ponovno na kontrolu sa neta ne mogu saznati
    Uglavnom bila bih jako zahvalna ako ima netko sa svježijim iskustvom ili informacijama da ih podijeli ovdje.


    Ja sam zvala u petrovu za to prije par tj,rekli su da moze biti bilo koji tecaj,ne mora njihov biti.ali bez potvrde pratnja ne moze biti.i da,sad u 7.  i 8.mj ne odrzavaju kod njih tecajeve,pocet ce tek sredinom 9.mj..mi zato idemo u dom zdravlja,em je besplatno i traje dva dana..u petrovoj traje 4 tj,po dva dana u tj,i 400 kn je

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I da se nadovezem,u tu petrovu se uopce ne isplati ici… Pricaju ti bajke i ti sav sretan ides na porod i onda skuzis da su ti lagali haha..primjerice, na tecaju te uvjere da epiduralna tece u potocima i onda dodes na porod,trazis a oni ti iz nekih razloga nedaju, ma mrs..i kaj god smo tam culi nam je na hedno uho uslo,na drugo izaslo, u radaoni je sve palo u vodu,a s bebom se tako i tako postupno uhodavas i sve naucis bio na tecaju ili ne.. I klupe su im uzasno strme i neugodne za trudnice u zadnjem tromjesecju, uzas

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mi idemo u Puli u Domu zdravlja. Ide se svake srijede po 4x i traje max sat vremena. Ne znam kako je onaj u bolnici, ali navodno kažu da je u Domu zdravlja bolje.  Slijedeće srijede je zadnji put. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Koliko se placa taj tecaj i koliko puta se ide. 
    Di sve u istri ima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    MomOf2017

    Koliko se placa taj tecaj i koliko puta se ide.
    Di sve u istri ima.


    Trebao bi biti u svakom domu zdravlja. Ja sam isla u Porecu u domu zdravlja i besplatan je.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    I_me

    MomOf2017

    Koliko se placa taj tecaj i koliko puta se ide.
    Di sve u istri ima.

    Trebao bi biti u svakom domu zdravlja. Ja sam isla u Porecu u domu zdravlja i besplatan je.


    Ide se 5x1h,  ponedjeljkom i srijedom ujutro u 9h


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Momof2017, mi nismo u Puli platili nista. U Domu zdravlja 4x svake srijede, a u bolnici mislim cetvrtkom 3x… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Ima tko broj da mogu zvati za tecaj u porecu. Na int nemogu nigdje naci. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.