Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MayaM

    MayaM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Je li tko bio na trudničkom tečaju u Rijeci ? Cijena ?  Hvala !

  • vjeverica1027

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ne znam di bi ovo napisala pa ću staviti ovdje, pa me slobodno ispravite.. jučer mi je med.sestra dala ime i broj telefona gospođe koja je inače patronažna sestra, ali je otvorila Savjetovalište za dojenje u DZ zapad..ok je to stvar ako će neka od nas možda imati problema sa dojenjem nakon poroda, pa ako mogu napisati ću ime i prezime i broj telefona, ako ne pošaljem ko misli da će mu možda zatrebati..

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    vjeverica1027


    Ne znam di bi ovo napisala pa ću staviti ovdje, pa me slobodno ispravite.. jučer mi je med.sestra dala ime i broj telefona gospođe koja je inače patronažna sestra, ali je otvorila Savjetovalište za dojenje u DZ zapad..ok je to stvar ako će neka od nas možda imati problema sa dojenjem nakon poroda, pa ako mogu napisati ću ime i prezime i broj telefona, ako ne pošaljem ko misli da će mu možda zatrebati..

    Ne znam zašto ne bi mogla napisati, sve je do za dobar cilj…pa nije to nikakva reklama da bi netko zarađivao na tome. Samo napiši :-) Ima nas sa zapada :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • vjeverica1027

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    bad_Angel


    hvala curke …a jel bila koja nedavno na sv. Duhu ili u dz Sesvete na tečaju…zanima me da li ste dobile kakav poklončić na kraju…hipp,avent i tak nešto

    Mi smo zavrsili tecaj na Sv.Duhu i nikakav pokloncic se ne dobije..

    tecaj ko tecaj je bio bas ok..pricali su nam ginekolog, primalja, sestra sa neonatologije, fizioterapeut i anesteziolog..cuje se dosta stvari, nista ne uljepsavaju, realni su po pitanju svega tak da je moja preporuka svakako otici..

    [lilypie.com]

  • sanjica26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    zna li itko da li je u Splitu obavezan trudnicki tecaj kako bi moj dragi mogao prisustvovati porodu? Vidjela sam negdje pisu da teba negdje da nije potrebno…nista mi nije jasno

  • Avatar Refika

    Refika

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    MašaS


    kod nas je prvi dan između ostalog bila tema prehrana ut rudnoći - to je prekasno slušati u trećem trimestru  sve ostalo se odnosi na porod i njegu djeteta kod kuće pa je dobro tako pred kraj to poslušati… više ti ostane u glavi…

  • vjeverica1027

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Evo mene sa info o Savjetovalištu za dojenje - DZ Prilaz baruna Filpovića
    gđa. Željka Skukan Šoštarić
    091/387-6510
    radno vrijeme: srijeda: 14-18:30h
                         petak: 13-17h

    [lilypie.com]

  • Avatar freakushaa92

    freakushaa92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Zanima me što je sa pratnjom na porodu u Petrovoj? Da li je zaista potreban tečaj, i da li je istina da priznaju samo tečaj završen kod njih? Naime, čula sam različite priče, malo puštaju bez tečaja malo ne, a neke konkretne informacije dok ne odem ponovno na kontrolu sa neta ne mogu saznati 
    Uglavnom bila bih jako zahvalna ako ima netko sa svježijim iskustvom ili informacijama da ih podijeli ovdje.

  • Avatar nina0607

    nina0607

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Tečaj na koji ideš po domovima zdravlja obično budu prepuni poklončića i testera

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Jel bila koja mama na tecaju u porecu? 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.