trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Izbjegavat kruh i pekarske proizvode jer od njih si gladna za pola sata a to su samo prazne kalorije. Isto tako pretjerivanje u mliječnim proizvodima deblja… I jedenje kasno navecer… Nekako najbolje kuhano meso i povrce… Ali opet nekad mozes zgrijesit :) hehe ma bitno je da se krecemo sto vise… A hrana.. jbg… ko to sad moze pratiti 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Da, to se kao ne preporučuje. Ja sam se najela bome svega u trudnoći. I suhomesnatog i kupusa na salatu, a bome i školjaka. Ništ mi nije bilo  Znam kakva je priprema koje namirnice bila i nisam se opterećivala sansom 1 naprema milijun da se razbolim.  A toksoplazmozu je gotovo nemoguće dobiti preko hrane ako se povrće i voće pere kako treba. Doduše, ja sam ju preboljela kao dijete pa sam imuna.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Loreen


    Izbjegavat kruh i pekarske proizvode jer od njih si gladna za pola sata a to su samo prazne kalorije. Isto tako pretjerivanje u mliječnim proizvodima deblja… I jedenje kasno navecer... Nekako najbolje kuhano meso i povrce… Ali opet nekad mozes zgrijesit :) hehe ma bitno je da se krecemo sto vise… A hrana.. jbg… ko to sad moze pratiti 

    opisala moje navike…pojela krafni vise nego u zadnjih 10god. DOSLOVNO. A stalno gladna i derem po zdenka siru i kruhu. Ma uzas. Osjecam da de sirim naocigled.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    I ja sam imala tu fazu od mjesec dan kad sam udarala po mliječnim proizvodima… nisam mogla prestat litru mlijeka , krafne i palacinke s tonom jaja :) al me je proslo brzo i uhvatila me faza voca i povrca… sreca da ta duze traje nego ova mliječna al kazem ne bi si mogla ukidat hranu koja mi se jede…Bio bi mi to preveliki stres…

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Loreen


    I ja sam imala tu fazu od mjesec dan kad sam udarala po mliječnim proizvodima… nisam mogla prestat litru mlijeka , krafne i palacinke s tonom jaja :) al me je proslo brzo i uhvatila me faza voca i povrca… sreca da ta duze traje nego ova mliječna al kazem ne bi si mogla ukidat hranu koja mi se jede…Bio bi mi to preveliki stres…

    nadajmo se da ce doc ta faza :)

    Jutro i vecer su mi najgori. Rucak mi je ok, tu spremam(o) zdravo. Ujutro neznam sto bi jela (pahuljice, zitarice ne volim), a navecer se nikako najest. Prva vecera u 18h, pa nadalje…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ja sanjam pizzu, tjestenine (hladne, tople, s umacima..), sendviče. Pokušavam se suzdržati da to nije baš svaki dan, ali 3-4 puta tjedno se doslovce davim u tome.

    Isto tako, jedem barem 3 porcije voća i povrća dnevno. I to uglavnom dvije voćke, pa onda uz ručak neko povrće (makar krumpir za prilog). 

    Tako da onih dana kad si skoro pa intravenozno uštrcavam junk food sam na +2kg, a onih dana kada malo pazim na te ugljikohidrate sam na +1.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Ja se ujutro budim jako gladna, a nista mi se ne jede, a pola sata nakon bi jela bilo sto. Za gablec uglavnom jedem sendvic i neko voce i vocni jogurt, jela sam i rizine krekere al to je kao da jedem zrak :) Imam osjecaj kao da sam konstantno gladna i ne mogu se nikakp najest :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    kris555


    Ja se ujutro budim jako gladna, a nista mi se ne jede, a pola sata nakon bi jela bilo sto. Za gablec uglavnom jedem sendvic i neko voce i vocni jogurt, jela sam i rizine krekere al to je kao da jedem zrak :) Imam osjecaj kao da sam konstantno gladna i ne mogu se nikakp najest :D

    rižini keksi navodno po zadnjim istraživanjima debljaju jednako kao i neki normalni keksi, pa sad ti budi pametan! Ja se jutros budim i zovem muža da ko će mi do dućana, bura nenormalna u splitu, ne bi se uopće usudila izać, a kaže on da me čeka doručak na stolu! weeee, baš sam malo sretno prasence 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja se ujutro najedem zobenih pahuljica i mekinja malo prokuhanih u mlijeku i ubacim brusnice i kocku tamne čokolade. To mi je najdraži doručak 

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ja sam jedno dva mjeseca jela palentu i toplo mlijeko za doručak, sada sam se prebacila na pekmez, kuh i kakao! Mm me sprda da poslje doručka mogu u vrtić!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.