trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    he he i hranimo se slično pa me ni ne čudi da se i debljamo slično.. 
    već imam grižnju savjesti zbog tog meda i marga a dobila sam isto tri tegle domaćeg meda i nemogu prestati..
    pahuljice jedem ako ne svaki onda svaki drugi eventualno treći dan, jer mi svi govore kako je mljeko dobro u trudnoći a i meni nevjerojatno paše..
    stvarno se nadam da če sve to otići nakon tudnoće a do tada odoh po još jedan klip kukuruza

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    A šta se tiče mlijeka mi doma popijemo tjedno 12 litara…mislim da bi tebali invesirati u jednu kravicu

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Kiesli kupus, kiseli kupus i jos kiselog kupusa. I krem sirni namaz.
    Čokolada me ne privlači nimalo. Al ja sam tek na samom kraju 4. mjeseca. Vidjet ćemo šta će još sve biti na listi :-)

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Lida, papaj :D a kaj se sekiraš :D ak si gladna jedi :D

    Hvala draga al sad bi mi bilo zao dobiti sve kile kaj nisam cijelu trudnocu :)

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja svako jutro jedem maslac i med za doručak i sva sam si sretna kako se zdravo hranim. Ma briga me koliko kila dobijem, bar znam da unosim kolko tolko zdrave namirnice u sebe :) I paše mi med i ne mislim se suzdržavat. Ineče drugo slatko ne toliko. Više kiselo i slano. A prije trudnoće sam bila tip osobe koja samo jede slatko.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima od jedne novopečene trudnice:! :)
    Evo moran se nadovezat na komentar prije moga, ja sam prije trudnoce bila tip osobe koja je živila za slano, slano i samo slano, od čipsa pa na dalje, al otkad sam trudna čokolada mi je najbolji prijatelj, evo upravo pišem ovo i tamanim nutellu xD  13+4 sam trudna, 2 kg sam dobila, još se super i držim za sada hahahah ;)

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Evo i mene!ja sam u prvoj trudnoci bila luda za kiselim!jela sam sve sto je bilo kiselo,limun bi si rezala na kriskice i jela ga,jabuke naajkiselije koje bi mogla naci,sljive dok nisu jos ni zrele,da ti se kupe usta..uff!sad kad se sjetim,jezim se!sjecam se da nitko nije jeo salatu samnom kad bi ju ja napravila jer bi stavila tonu octa i jos mi nije bilo dovoljno kiselo!a sad u drugoj trudnoci me jako trazi slano!inace sam luda za slatkim a sad mi nutella prezivi po 2 mj.!inace 2 dana,jel!nista mi sad nije slano kad kuham pa solim ko luda pa mm nemoze jesti,zato si sad solim sama u tanjur!kupila sam si onu himalajsku sol kad vec solim,da bude zdravije!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ana… tako je i meni bilo na početku ove trudnoće… negdje do početka 4 mjeseca… samo kiselo… ocat, alkohonlni, litra mi je potrajala najviše desetak dana… dragi je morao jesti posebnu salatu… sad em to popustilo i opet uhvatilo na slatko kao i prije trudnoće… a na tom početku, kiselo i slano :D

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jesu počeli kesteni? Ako jesu u nedjelju pravac šuma i onda…. kesten pire! Uh kako mi se to sad jede!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    jesu, jesu :) mi ih sinoć pekli, ja se ubila i njima :D a za vikned isto ako u subotu bude lijepo idemo do šume 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.