trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Sad sam u krivoj temi napisala da sam nesretna jer ne mogu vise jest. NIje mi gušt. Kad mi se nesto jede jede mi se naranca ili jabuka… Cokolade i sladoledi stoje u friđu i gledaju me tužno a ja hladna prema njima skroz…

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ajme pa slavi sta se tako osjecas! San svake zene

    [tickers.cafemom.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce potrajat i kad rodim :)

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    uff da bar je meni tako. Ja se ne znam niti suzdrzat. Jedem sve i svasta. Jedino moram stat veceravat kasno jer mi zgaravica neda spavat po cilu noc.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja se osjecam ko da se pripremam za maraton pa onda mi pita laganiju hranu i vise vode … Ne znam kako bi to objasnila. Imam osjecaj da jedem puno i kaloricno da bi bila katastrofa na porodu… Vjerojatno imam pogresan pristup ali eto tako mi pita tijelo… Vidit cemo.. Sad kad okinem u nesvjest na pola poroda :D od gladi haha

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, imam pitanje, da li se u trudnoći smiju jesti domaće kobasice, špek i slično? Čula sam da se ne smije, makar mi to nema smisla jer onda nebi smjela ni kupovne suhomesnate jer imaju razno razne aditive i slično.. Iskreno ne mogu se ničeg najest, al stvarno, konstantno jedem nešto i uvijek sam gladna 

    [lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ja sam jela slaninu, kobasicu, sunku i cvarke nije mi bilo nista! Sada ne jedem jer mi smeta slano, ako ti odgovara zasto ne?

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Mislim da  nije zabranjeno ali mislim da govore da ne jer kao domaće možda nije dovoljno provjereno protiv svih tih parazita i virusa i bakterija i ne znam sto moze bit u mesu hehe Mislim da se smije sve jest ali nista pretjerano :D

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Ma ne znam, u biti se uvijek uplašim jer svatko ima nešto što je čuo i slično. Jel ima tko kakve savjete što se tiče prehrane, na posao stvarno nosim brdo hrane, sve pojedem i obično idem doma jako gladna da mi kruli u želucu 

    [lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    ne sirovo povrće i neprerađeno meso i sirevi zbog toksoplazmoze i listerioze

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.