trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jesu, ja sam ih prošlu subotu njupala :D nadam se da bude oke vrijeme za vikend pa da opet malo guštamo u njima :D 
    Jedva sam ih dočekala xD
    a sad mi se jedu mandarine, onak fine slatke… sline….

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja koje sam do sad probala su bile gorke :/ al sam se zato preksinoć ubila u voćnoj salati… nisam to jela 100 godina i samo me najednom želja oprala za voćnom salatom …

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    ajme zakon! Odmah ću si napravit zalihu kesten pirea! 

  • Mali vrag

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    smoki, smoki i smoki! niti čips i čokolada koju inače obožavam, samo sMOKI!!!!

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja ujutro moram obavezno čokolino doručkovat.  I luda sam za čoksom od banane. Od zdravijih stvari me odusevljava blitva,cikla i svjezi krastavci..mljac…
    Sad sam strusila pola sirnice i popila kakao..mirna sam kojih uru vrimena :D

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Sve od sira, kisele paprike, eventualno cips. Slatko mogu pojest, ali me onda grize savjest jer sam jela nesto sto mi “nit smrdi nit mirise”. Jedino mi kinder pingui bas lipo pase nakon rucka. Kruh me hrani, deblja i unistava 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    sve sam želje zanemarila jer sam u 5 tjedana dobila 4 kg

    sad ujutro pojedem keksolino ili pahuljice, ručam normalno raznoliko, popodne 2 kiwija i  navečer ili 1/2 L jogurta 0.9 %mm ili pjat krem juhe od brokule ili kaula…..kili su stali i osjećam se super

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja se trudim isto navecer nesto laganini al onda muz zeli pizzu i tako moram i ja jest pizzu. Necu samo za njega je radit.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja ovaj zadnji mjesec patim za vocem i povrcem, za kuhanim krumpirima i za juhama… Ne mogu pomislit da bi pojela nekakvu pizzu ili nesto sto je preslatko i tesko… Cak i kruha jako malo jedem a znala sam pojest cijelu štrucu dnevno 

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Mene od pocetka trudnoce prati ogromna zelja za cokoladom, keksima, tortama i kolacima.
    Ako si nesto dozvolim od toga, pece me savjest, tako da nistaa.
    Gledaj i ne diraj

    [tickers.cafemom.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.