Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    anci000

    Place mi se 🥺🥺 hvala drage moje 💜🧡💜🧡💜


    Znam kako ti je😔🥺🥺🥺 i ja se isto tako osjecam. Samo cekam kad ce M više. Cijeli dan me boli stomak i imam probadanja. Bas sam sad mjerila temp. iako nije bazalna da vidim dali je povišena, vaginalno 37.5 a ispod pazuha 37. Inace me skoro nikad ne boli prije M niti kad dođe, ali ovaj put baš me dosta muci

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Evo mene, vratih se. Došla mi je M i to par dana ranije tako da sam bila malo tužna, pogotovo jer sam po lh trakicama mislila da smo lijepo pokrili sve dane ( bio je baš lijepi pik). Ovo nam je 4.neuspješan ciklus pokušavanja pa sam mislila ić na pregled kod ginekologice. Zanima me kakve pretrage ste radile, što je prvo odmah najbolje provjeriti i što da mi muž provjeri i gdje…
    Hvala vaaam :)

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    I što mislite o anovulacijskim ciklusima? Čitala sam da kad M urani, pogotovo ako imate redovite cikluse na 28 dana, da to može biti između ostalog zbog toga što ovulacije niti nije bilo :( 
    Koliko ste ih često imale?

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ancio nemoj biti tuzna, ako te toliko to muci pa poski si taj testic i znat ces. Ako je onaj osjetljivi moguce da vec npr dutra 11DPO bude crtica. I onda ces se veselit , a ako nebude ( nadam se da ce bit) onda se isplaci budi u klincu 1,2 dana i idemo dalje u nove pobjede.
    Bar cu ja tako ovaj mjesec :) vec cetvrtak 8DPO cu radit test :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ma kud ste mi sve klonule duhom?
    Ajmo samo pozitiva! Sve ali bas sve cemo biti u ljetnim ili jesenskim bebicama ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Oprostite zbog greska pošiškala sam nokte , neznam višr tipkat 😂😂😂😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    freya_444

    I što mislite o anovulacijskim ciklusima? Čitala sam da kad M urani, pogotovo ako imate redovite cikluse na 28 dana, da to može biti između ostalog zbog toga što ovulacije niti nije bilo :(
    Koliko ste ih često imale?


    Citala sam da je normalno i 2 puta godišnje imat anovulacijski ciklus 
    Ja pratim o od 5mj i za sada je uvijek bila o 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    maša25

    Oprostite zbog greska pošiškala sam nokte , neznam višr tipkat 😂😂😂😂


    🤣🤣🤣🤣

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sta se tice korone i ne odgovornosti… 
    Uzasno me zivciraju ljudi od pocetka sa tim bezbriznim stavom i teorijama zavjere 🙄
    Nisam u strahu pa da ne izlazim iz kuce. Radimo, jedno dijete u skoku ide jedno u vrtic jasno mi je da smo jako izlozeni
    Al tamo di mogu pazit tu pazim. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ja se osobno ne plasim korone i imam razna misljenja sa cime mislim da pretjeruju, primjerice ne dozvoljava se plesanje na svadbi ali se dozvoljava hrpa ljudi u disku ( do ponoc) kao da u ponoc pokuca korona na vrata. 

    Isto tako sad se ne bojim ali da sam trudna nebi mi bilo svejedno . Ni mojoj prijateljici nije bilo i potpuno to razumijem :) ali nekako sam sebe ogradis kad si u toj situaciji da se moras malo vise pripazit :) mi zivimo na selu pa nema potrebe da se izlazemo stotinama ljudi ( nepotrebno) ne izlazimo u disco i slicno imamo par prijatelja sa kojima se jednom tjednom druzimo u konobi :) i tjt 😌 

    Iako se jakooo jakoo nadam da ce se to sve smirit i neznam nekim bogom jednostavno nestat da mozemo pocet opet normalno zivjet 😂😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.