Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Da, brzo ide i moram ti priznati da sam bila iznenađena da me odmah šalju na MPO, očekivala sam još neke pretrage, makar ne znam ni sama koje. Donijela sam joj bila spermiogram muza, briseve, papu, markere za endometriozu, nalaze za hormone stitnjace i spolne hormone. 

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Monolena

    Da, brzo ide i moram ti priznati da sam bila iznenađena da me odmah šalju na MPO, očekivala sam još neke pretrage, makar ne znam ni sama koje. Donijela sam joj bila spermiogram muza, briseve, papu, markere za endometriozu, nalaze za hormone stitnjace i spolne hormone.


    Hvala ti. I sretno od ❤

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Mozda kome pomognem…Ja sam znaci oba jajnika imala policistican,upalu jaku I bakterije.Pila sam inofolic dva puta dnevno mjesec…onda jedan mjesec samo jednom dnevno.Folacin I vrkutu svaki dan.Pila caj od maline I macine trave,ponekad I caj od nevena…Sve sam to miksala svaki dan,uglavnom da ima razmaka po par sati od svakog koristenja.Od toga je nesto pomoglo da regulisem hormone I imam normalnu ovulacijsku sluz.Svim zenicama puno srece u ovom ciklusu..❤

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Traveller

    Bella🍁

    Traveller

    Dobrodosle nove cure. I što prije se preselile na ljetnice, skupa sa svima nama. ❤️
    Bella, mislim da bi trebala izbjegavati vrkutu dok piješ te tablete. Ali možda najbolje pitati doktora.

    Ma prestala sam piti vrkutu čim sam počela duphastonu. Jer nalazim na svakakve info pa za svaki slučaj bolje da ne pijem i jedno i drugo. Hvala što brineš 💛

    Mislim da je tako najbolje jer ako utječe na regulaciju ciklusa znači da utječe i na hormone. Ja ću raditi ovaj tjedan KSS I hormone štitnjače s antitijelima I prestala sam već dva tjedna prije uzimati otopinu joda, tinkturu imele i cajeve od vrkute I maline, upravo zato da mi ne utječu na rezultate nalaza krvi.


    Kužim da,najbolje je tako. Javi rezultate nalaza kad stignu. Nadam se da će ti sve biti ok.

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Hej dame… i ja sutra idem na cervikalne vriseve… trazit cu uputnicu za hormone. Javim rezultate.
    Koliko se cekaju nalazi briseva? Je li pretraga bezbolna?

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    lavanya

    Monolena

    Da, brzo ide i moram ti priznati da sam bila iznenađena da me odmah šalju na MPO, očekivala sam još neke pretrage, makar ne znam ni sama koje. Donijela sam joj bila spermiogram muza, briseve, papu, markere za endometriozu, nalaze za hormone stitnjace i spolne hormone.

    Hvala ti. I sretno od ❤


    Hvala ti, i tebi također ❤!

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    lindsay

    Hej dame… i ja sutra idem na cervikalne vriseve… trazit cu uputnicu za hormone. Javim rezultate.
    Koliko se cekaju nalazi briseva? Je li pretraga bezbolna?


    Nije bolno. I čekaju se do tjedan dana, iako mogu biti gotovi i ranije,ako ides preko socijalne ginekologice.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    lindsay

    Hej dame… i ja sutra idem na cervikalne vriseve… trazit cu uputnicu za hormone. Javim rezultate.
    Koliko se cekaju nalazi briseva? Je li pretraga bezbolna?


    Eeeeee super,onda necu sama strepiti zbog nalaza  tih tjedan dana😩♥
    Ja sam to radila prije god dana i sve je bilo u redu, doslovno je isto kao kada uzima uzorak za papa test…i ja cu traziti uputnicu za spolne hormone pa cu na godisnjem koji dan to napraviti.
    Jel dragi pije fertilup? 

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Brisevi se uzimaju kao i papa test.
    Nidam nikad do sad radila privatno, sad planiram
    A preko socijalnog se ne sjecam koliko sam cekala. Tako par dana. Sama sam morala nosit uzorak na higijenski i ic tamo po nalaze 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Pije. I prestao je pusiti a bio je strastveni pusac. I preko časne ljubice cu mu naruciti pripravke pa cemo vidjeti nalaz 💪💪💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.