Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ja sam danas 5dpo i nemam bas nikakvih simptoma osim malo bolnih cicka i osjetljivih bradavica. Na test mogu zaboraviti još nekih 10 dana😂🤣 neću ga raditi prije nego kaj treba.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Bella mila,kako bi rekli iducih 10 dana je kljucno hehe
    Neka brzooo projure pa se veselimo tvom plusicu! Pusti simptome i zaokupi se necime…♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ja bi trebala ne dobiti za 7 dana. Nadam se da stvarno necu 😔 Iako mi je danas neki osjecaj da hocu. Inace sam bas naduta, jucer su mi bradavice bile osjetljive bas i cicke me bolile lagano (danas su neke bas tvrde), imam neki iscjedak mliječni, danas mi je malo i muka, kao da mi u grlu nešto stoji… 
    Strah me radit test ranije 😏
    Dobila sam termin na humanoj u petrovoj? Kako to funkcionira tamo, taj prvi dolazak?

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Andela pozdrav i tebi uz kavicu ♥ ma sve ce se to posloziti, vidjeti ces,za mjesec-dva ti i ja prve odosmo u ljetne bebe hehehhehe 
    Opusti se ovih par dana do dana ocekivane M, mozdaaa te bas iznenadi,cuda su moguca…ali svakako ne gubi nadu ako vjestica dode jer iduci ciklus krece prava borba 🙌

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Ja sam bila uvjerena da sam trudna ovaj mjesec  ali eto došla M prije dva dana.. 😏
    Ne ide to tako lako očito a moja najbolja frendica iz prve.. 
    Pa sad čitam istražujem, da li da počnem sa trakicama za O, da li da počnem piti šta?? 
    Nisam bila za bebu do prije 3mj. I sad kad hoću nema 😏
    Iduća plodnost 25.10
    A M 13.11(za koju se nadam da neće doći) 
    Sretno svima 🤞🤞🤞🤞🤞

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Irenaa0809 - ❤️➕
    Mirjam2 - ❤️➕

    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Clio35 - 22.10. - 3 dana ❤️
    Andela111 - 22.10. - 3 dana❤️
    Ancioo- 24.10. - 5 dana♥️
    Maša25 - 27.10. - 8 dana❤️
    Anabelaaaa - 29.10. - 10 dana❤️
    Sanjarka88 - 29.10. - 10 dana❤️
    Mokosh - 30.10. - 11 dana ❤️
    Bella- 31.10 -  12 dana♥️
    ODBROJAVANJE 11.MJESEC ➕:
    Amarenna - 05.11. - 17 dana❤️
    Traveller - 06.11. - 18 dana❤️
    Chloe - 09.11. - 21 dan❤️
    Olimpija - 10. 11. - 22 dana❤️
    Dada31 - 10.11. - 22 dana❤️
    Inana1- 11.11.  - 23 dana❤️
    Amy_94 - 13.11. - 25 dana❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Lavanya, ja sam prije mjesec i pol isla na taj prvi pregled i razgovor na Humanu u Petrovoj. Doktorica je zapisala cijelu povijest bolesti, napravila pregled i odmah rekla da cu na MPO u sijecnju. 

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Monolena

    Lavanya, ja sam prije mjesec i pol isla na taj prvi pregled i razgovor na Humanu u Petrovoj. Doktorica je zapisala cijelu povijest bolesti, napravila pregled i odmah rekla da cu na MPO u sijecnju.


    Tako brzo to ide… pretpostavljam da si radila neke pretrage prije i nosila te sve nalaze? 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Bella mila,kako bi rekli iducih 10 dana je kljucno hehe
    Neka brzooo projure pa se veselimo tvom plusicu! Pusti simptome i zaokupi se necime…♥


    Budem,moram..😘💛❤ malo sam prehlađena pa se nadam da neće negativno utjecati. Al bit će to sve ok🤗

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Traveller

    Dobrodosle nove cure. I što prije se preselile na ljetnice, skupa sa svima nama. ❤️
    Bella, mislim da bi trebala izbjegavati vrkutu dok piješ te tablete. Ali možda najbolje pitati doktora.


    Ma prestala sam piti vrkutu čim sam počela duphastonu. Jer nalazim na svakakve info pa za svaki slučaj bolje da ne pijem i jedno i drugo. Hvala što brineš 💛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.