Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jel zivis u hr? Onda imas pravo prominit dr. Jednom u godinu dana. 
    Grozna je ta dr 😔 mislim 4 godine pokusavanja je bas puno, i ne mogu virovat da te tako otpilila
    Ako ste u mogucnosti financijski izvadi bar hormone i spermu na analizu 
    To su neki pocetni koraci 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jutroo ❤️
    Da se nadovezem na ovu ljubomoru 😂 
    Moja svekrva je prije 7 dana dobila prvu unučicu , tj sestra od muža je rodila. Znači super mi je baš sam stvarno sretna zbog njih ali ni da vam ne pricam koliko se prica o tome . Jos od kad je bila trudna mi je bilo tesko 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Moj muz je glas razuma pa nisam radila test jutros, nego cemo ipak pricekati sutra/prekosutra…..🤦‍♀️

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    lavanya

    Pozdrav svima :)
    Imam 30g, muž 32.
    Radimo na bebi kratko, oko 3 mjeseca.
    Jučer sam bila privatno kod ginekologa koji mi je potvrdio da je ovaj mjesec bila ovulacija na desnom jajniku, maternica je super, sve je super, osim što na lijevom jajniku imam čokoladnu cistu 3,1×3,4cm. Rekao je da s tim nikako ne mogu ostati trudna te preporučio operaciju. Oduvijek sam imala izrazito bolne menstruacije, isla redovito na preglede, ali sad su mi prvi put rekli da imam endometriozu :/ Ostala sam šokirana i preeetužna!
    Imate li iskustva s endometriozom? Je li situacija baš tako loša? :(


    Ja imam endometriozu na oba jajnika. Bila sam na laparoskopiji 2017. i nisu dirali čistu jer je bila premala. Moje ciste su oko 1-3 cm. I savjetovanja sam da je bolje ne dirati takve ciste ako nije nužno potrebno. Znam da se za veće ciste 5+cm se zna operirati i izvaditi ih. Ostala sam trudna s cistama vrlo brzo, već u trećem ciklusu,ali imala sam missed ab. Bila nedavno na pregledu ,ciste i dalje tu i reklo mi više doktora da ne bi trebalo imati problema niti to dirati ako ne treba. Svakako traži i drugo mišljenje pa ćeš odlučiti. Sretno💛♥️

  • Avatar joy

    joy

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 
    Mašo imala sam prije 5 godina užasnu upalu mjehura, završila u bolnici pod temperaturom 40, e. coli nikako da ode te kupila cranactin kapsule, pila sam ih 4 dnevno, i sljedeća urinokultura bila sterilna 
    Naručila sam se sljedeći tjedan kod svoje privatne ginekologice koja u klinici također ima uslugu razgovora sa psihijatrom te ako želim može i ona sudjelovati u razgovoru, iskreno se veselim da maknem taj teret s leđa…
    Što se tiče ljubomore kada čujem okolne priče o trudnoći, opere me pošteno, nisam osoba koja će biti lažno sretna i radije se maknem kada počnu priče o trudnicama, iako moji bližnji ne pričaju o tome preda mnom

    11/2017 missed ab 12tt
    7/2018 missed ab 8tt
    8/2020 missed ab 11tt

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Andela 100% si u pravu !! 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    lavanya

    Pozdrav svima :)
    Imam 30g, muž 32.
    Radimo na bebi kratko, oko 3 mjeseca.
    Jučer sam bila privatno kod ginekologa koji mi je potvrdio da je ovaj mjesec bila ovulacija na desnom jajniku, maternica je super, sve je super, osim što na lijevom jajniku imam čokoladnu cistu 3,1×3,4cm. Rekao je da s tim nikako ne mogu ostati trudna te preporučio operaciju. Oduvijek sam imala izrazito bolne menstruacije, isla redovito na preglede, ali sad su mi prvi put rekli da imam endometriozu :/ Ostala sam šokirana i preeetužna!
    Imate li iskustva s endometriozom? Je li situacija baš tako loša? :(

    Ja imam endometriozu na oba jajnika. Bila sam na laparoskopiji 2017. i nisu dirali čistu jer je bila premala. Moje ciste su oko 1-3 cm. I savjetovanja sam da je bolje ne dirati takve ciste ako nije nužno potrebno. Znam da se za veće ciste 5+cm se zna operirati i izvaditi ih. Ostala sam trudna s cistama vrlo brzo, već u trećem ciklusu,ali imala sam missed ab. Bila nedavno na pregledu ,ciste i dalje tu i reklo mi više doktora da ne bi trebalo imati problema niti to dirati ako ne treba. Svakako traži i drugo mišljenje pa ćeš odlučiti. Sretno💛♥️


    Hvala puno na odgovoru💕 
    Moja ginekologica (u domu zdravlja) se ne slaže s ovim što mi je rekao privatni… kaze da ima puno žena s endiometriozom koje imaju hrpu djece 😄
    Svakako sam mislila potražiti još jedno mišljenje pa onda vidjeti kako i što dalje… 

  • Avatar Chloe

    Chloe

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Jutro, curke. Ne stigoh od posla da se javim ranije.
    Ja sam dobila jutroooooossssss 🤨 pa meni se ne da ni test uraditi, bar i negativan da bude, pa stvarno grozno 😁 
    Nisam se uopce nadala T, tako da se nisam puno razocarala.
    Ljubim vas redom za podrsku, ali vise srece drugi put.

    Sanjarka, stavi mi 9.11. novo cekanje molim te 😎😍

    🙋‍♀️ 33 g.
    🙋‍♂️ 38 g.
    💑 8 g.
    👰🤵 2 g.
    Pokušavamo ostati🤰 od 8/20

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Irenaa0809 - ❤️➕
    Mirjam2 - ❤️➕

    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Clio35 - 22.10. - 6 dana ❤️
    Andela111 - 22.10. - 6 dana❤️
    Ancioo- 24.10. - 8 dana♥️
    Maša25 - 27.10. - 11 dana❤️
    Anabelaaaa - 29.10. - 13 dana❤️
    Mokosh - 30.10. - 14 dana ❤️
    Sanjarka88 - 31.10. - 15 dana❤️
    ODBROJAVANJE 11.MJESEC ➕:
    Bella- 02.11 -  17 dana♥️
    Traveller - 06.11. - 21 dan❤️
    Chloe - 09.11. - 24 dana❤️
    Olimpija - 10. 11. - 25 dana❤️
    Dada31 - 10.11. - 25 dana❤️
    Inana1- 11.11.  - 26 dana❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Chloe

    Jutro, curke. Ne stigoh od posla da se javim ranije.
    Ja sam dobila jutroooooossssss 🤨 pa meni se ne da ni test uraditi, bar i negativan da bude, pa stvarno grozno 😁
    Nisam se uopce nadala T, tako da se nisam puno razocarala.
    Ljubim vas redom za podrsku, ali vise srece drugi put.

    Sanjarka, stavi mi 9.11. novo cekanje molim te 😎😍


    Idemo daljeeee ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.