Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    mara5

    Jutro cure, stalno vas iscitavam. Mi smo tek krenuli u pohode i zato ne znam što bih napisala niti razumijem kroz što prolazite ali evo ipak imam jaku želju opet vam reći da ste baš jake jake. Iskreno nisam do sada obraćala pažnju na svoje cikluse, dok je M dolazila redovno nije me ništa zanimalo, redovni pregledi kod ginekologa uvijek uredni nadam se da će tako i ostati. Počela sam odmah sa lh trakicama pa uopće ne znam jesam što uhvatila -.- jer sam se naljevala vodom prije piškenja.
    Počela sam piti čaj od vrkute i uzimam Premama duo.

    Zanima me, jeste li uveli neke promjene što se tiče prehrane, fizičkih aktivnosti uveli nešto novo?


    Welcome 🙂

    Koliko ti traju ciklusi? Koji ti je danas dan ciklusa? Kad si se pocela testirati?


    28-30 dan, danas mi je 24 dan  ciklusa, počela sam se testirati odmah kada mi je prošla M i bila sam ustrajna svaki dan. 03.10 sam imala kontrolnu i testnu u jednakoj boji, sve ostale dane negativno.. zatim sam 05.10. imala baš ovulacijske bolove i sad se više ne sjećam bilo je tu i neke malo sluzi (ja kažem bilo je balaca ) baš prozirno i ljepljivo ali u jako maloj količini. Inače takav iscjedak imam  par puta godišnje, ne kroz svaku ovulaciju, zato sam se i odlučila odmah uzeti trakice. sve su trakice  bile negativne pa sam onda i prestala testirati. Idući ciklus ću više paziti. (mada potajno držim fige da neće biti potrebno )

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mara5

    Sanjarka88 🦋

    mara5

    Jutro cure, stalno vas iscitavam. Mi smo tek krenuli u pohode i zato ne znam što bih napisala niti razumijem kroz što prolazite ali evo ipak imam jaku želju opet vam reći da ste baš jake jake. Iskreno nisam do sada obraćala pažnju na svoje cikluse, dok je M dolazila redovno nije me ništa zanimalo, redovni pregledi kod ginekologa uvijek uredni nadam se da će tako i ostati. Počela sam odmah sa lh trakicama pa uopće ne znam jesam što uhvatila -.- jer sam se naljevala vodom prije piškenja.
    Počela sam piti čaj od vrkute i uzimam Premama duo.

    Zanima me, jeste li uveli neke promjene što se tiče prehrane, fizičkih aktivnosti uveli nešto novo?


    Welcome 🙂

    Koliko ti traju ciklusi? Koji ti je danas dan ciklusa? Kad si se pocela testirati?

    28-30 dan, danas mi je 24 dan ciklusa, počela sam se testirati odmah kada mi je prošla M i bila sam ustrajna svaki dan. 03.10 sam imala kontrolnu i testnu u jednakoj boji, sve ostale dane negativno.. zatim sam 05.10. imala baš ovulacijske bolove i sad se više ne sjećam bilo je tu i neke malo sluzi (ja kažem bilo je balaca ) baš prozirno i ljepljivo ali u jako maloj količini. Inače takav iscjedak imam par puta godišnje, ne kroz svaku ovulaciju, zato sam se i odlučila odmah uzeti trakice. sve su trakice bile negativne pa sam onda i prestala testirati. Idući ciklus ću više paziti. (mada potajno držim fige da neće biti potrebno )


    Tada kad su ti obe bile iste boje si uhvatila pik. A vrlo moguce da ti je onda o bila 5.10 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Ajme, pa sta je ovo, svi bi duplice. Moram priznat da se ja isto potajno nadam dvojkama. Ni sama ne znam zasto…oduvijek me to privlacilo. Moja mlada cura mi je bila toliko zahtjevna beba i iskreno ne znam kako bi prezivjela sve to jos jednom, a kamoli duplo. Zasto ja uopce zelim trece dijete?! 😅 🤣 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Ajme, pa sta je ovo, svi bi duplice. Moram priznat da se ja isto potajno nadam dvojkama. Ni sama ne znam zasto…oduvijek me to privlacilo. Moja mlada cura mi je bila toliko zahtjevna beba i iskreno ne znam kako bi prezivjela sve to jos jednom, a kamoli duplo. Zasto ja uopce zelim trece dijete?! 😅 🤣


    😂😂😂😂

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Ajme, pa sta je ovo, svi bi duplice. Moram priznat da se ja isto potajno nadam dvojkama. Ni sama ne znam zasto…oduvijek me to privlacilo. Moja mlada cura mi je bila toliko zahtjevna beba i iskreno ne znam kako bi prezivjela sve to jos jednom, a kamoli duplo. Zasto ja uopce zelim trece dijete?! 😅 🤣


    Šuti, makni te misli odmah 
    Tako ja radim kad god me mali izbaci iz takta, a to je 50 puta dnevno 🤣

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Kad ste svi na duplićima, ja sama sam blizoš u kombinaciji braco i seka, kad bi imala priliku biranja to bi odabrala :)

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    anci000

    Maybebaby

    Bella🍁

    Cure moje što bih ja bez vas💛
    Dobro jutro svima☕
    Mašo urinokultura je mikrobiološka pretraga u kojoj se vidi postoji li bakterija u urinu koja je najčešće uzrok takvih upala.
    Mybebaby hej dobrodošla 🤗 žao mi je što se morate s tim boriti. Što kaže ginekologica? Nemam iskustva s femisan kapima. Folna ti je uvijek dobra za piti ako planiraš trudnocu. Imaš i prenatalnih tableta tipa PreMama Duo, Novalac i sl.

    Kaze da je sve u redu,da ne zna zasto nisam jos ostala trudna… Al ovo nisu kapi ovo su nas tablete sadrze dvije trave vise… Nadam se da ce pomoc nemam sta izgubit

    da nadam se, javljaj kako ti ide :) mozda i ja uzmem :)


    Hocu nemam sta izgubit moze samo pomoci 😊

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    mara5

    Kad ste svi na duplićima, ja sama sam blizoš u kombinaciji braco i seka, kad bi imala priliku biranja to bi odabrala :)


    Ako kojoj od nas upali, trazit cemo savjete od tebe 😁

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar KetPet

    KetPet

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hej curke 
    I ja sam jucer rekla da cu ujutro piskit. 
    Dobila sam jos jucer predvecer. Samo sam bila toliko u depri da nisam imala snage ni napisat 
    Jos sam se razbolila, izgleda mi na neku gripu ( nadam se da nemam koronu ) .
    Tako da je vj i to utjecalo na kasnjenje. Cak 5 dana. 

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Mokosh

    Ajme, pa sta je ovo, svi bi duplice. Moram priznat da se ja isto potajno nadam dvojkama. Ni sama ne znam zasto…oduvijek me to privlacilo. Moja mlada cura mi je bila toliko zahtjevna beba i iskreno ne znam kako bi prezivjela sve to jos jednom, a kamoli duplo. Zasto ja uopce zelim trece dijete?! 😅 🤣

    Šuti, makni te misli odmah
    Tako ja radim kad god me mali izbaci iz takta, a to je 50 puta dnevno 🤣


    Razumijemo se skroz. 😆 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.