Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    KetPet

    Hej curke
    I ja sam jucer rekla da cu ujutro piskit.
    Dobila sam jos jucer predvecer. Samo sam bila toliko u depri da nisam imala snage ni napisat
    Jos sam se razbolila, izgleda mi na neku gripu ( nadam se da nemam koronu ).
    Tako da je vj i to utjecalo na kasnjenje. Cak 5 dana.


    Bas mi je zao. Tocno sve znamo kako ti je. Ali nema predaje, idemo dalje… ❤

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar KetPet

    KetPet

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala Mokosh 
    Ajde bar se u miru mogu sopat tabletama za gripu. 
    Popit sve sta imam u stanu. Da sto prije ozdravim, da mogu u nove pobjede.. 

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Pozz.. Može savjet od vas koje ste imale spontani pobačaj, koliko ste čekale na ponovni pokušaj? Imala sam i kiretažu 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Hvala vam.. 😘 Koliko je vama trebalo da ponovo ostanete trudna? Mi smo se sad na prvoj bebi mučili 16 ciklusa.. Dogurala sam do 9 tjedna, ali nažalost došlo je do spontanog.. Ima koja kakav savjet kako čim prije doći do svog cilja .. Mislim piti folnu kiselinu, čaj od vrkute te pratiti ovulacije LH trakama i mjeriti bazalnu toplomjerom.. Ima još koja kakav savjet? Čak razmišljam i o MPO.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Branca

    Hvala vam.. 😘 Koliko je vama trebalo da ponovo ostanete trudna? Mi smo se sad na prvoj bebi mučili 16 ciklusa.. Dogurala sam do 9 tjedna, ali nažalost došlo je do spontanog.. Ima koja kakav savjet kako čim prije doći do svog cilja.. Mislim piti folnu kiselinu, čaj od vrkute te pratiti ovulacije LH trakama i mjeriti bazalnu toplomjerom.. Ima još koja kakav savjet? Čak razmišljam i o MPO..


    Hej🤗 baš mi je zao si to morala proći, drži se💛
    Ja nisam imala kiretazu nego sam se očistila tabletama i pričekala sam tri ciklusa, početkom šestog je ili čišćenje a evo u osmom smo krenuli ponovo iako smo taj mjesec čekali da dođu nalazi cervikalnih briseva pa nismo ni pratili O ni ništa, tako da službeno smo počeli kako se spada u 9. Mjesecu i nadam se da ćemo uskoro opet ugledati + i ovaj put doći do kraja bez problema. Prvi put sam ostala trudna u trećem ciklusu pokušavanja. Poslije spontanog sam pila SiderAl folic prašak i prebacila se sad na premama duo. Pijem isto vrkutu ,ali sad sam dobila i progesteron poslije O 2 tjedna pa napraviti test i ako je + nastaviti, ako je - prestajem progesteron i čekam M. 

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Nisam još radila pretrage.. Imala sam endometriozu na početku kad smo krenuli.. Povukla sa nakon otp. 9mj. kako smo krenuli i ginekologoca je smatrala da je sve u redu i dali smo si vreme sve do 9mj. da još pokušamo a onda idemo u Zagreb na uputnicu radit sve pretrage.. Ostala sam trudna u 8mj. 🥰 Na početku u 5 tj. sam prokrvarila. Od onda sam bila na duphastonu 3x1.. Imala sam hematom. U 9tj. trudnoće sam prokrvarila (sad 3.10.) i imala spontani i kiretažu. 😢Sad čekam prvi pregled nakon kiretaže.. Nebih htjela samo dugo čekati 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, ko se sjeca mene 😂
    Javljam vam se iz bolnice, jucer sam operisana. Radila sam histeroskopiju i laparoskopiju. Histeroskopski mi uklonili 2 polipa. A laparoskopija mi je bila vise dijagnosticka, provjerili mi prohodnost jajovoda i radili malo drilling jajnika. Kazu sve u najboljem redu, jajovodi prohodni 👏👏
     Na bebici mozemo raditi vec od sljedeceg ciklusa 🥰🥰

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Branca

    Nisam još radila pretrage.. Imala sam endometriozu na početku kad smo krenuli.. Povukla sa nakon otp. 9mj. kako smo krenuli i ginekologoca je smatrala da je sve u redu i dali smo si vreme sve do 9mj. da još pokušamo a onda idemo u Zagreb na uputnicu radit sve pretrage.. Ostala sam trudna u 8mj. 🥰 Na početku u 5 tj. sam prokrvarila. Od onda sam bila na duphastonu 3x1.. Imala sam hematom. U 9tj. trudnoće sam prokrvarila (sad 3.10.) i imala spontani i kiretažu. 😢Sad čekam prvi pregled nakon kiretaže.. Nebih htjela samo dugo čekati


    Najbolje vidi s doktorom kad možete krenuti. Znam da želiš što prije, i ja sam jedva dočekala, ali obzirom na kiretazu ne znam kakva je procedura poslije. A dok čekaš uzmi vitamine i jačaju sebe i organizam i onda ćete ponovo krenuti.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Divna_Sa

    Pozdrav zene, ko se sjeca mene 😂
    Javljam vam se iz bolnice, jucer sam operisana. Radila sam histeroskopiju i laparoskopiju. Histeroskopski mi uklonili 2 polipa. A laparoskopija mi je bila vise dijagnosticka, provjerili mi prohodnost jajovoda i radili malo drilling jajnika. Kazu sve u najboljem redu, jajovodi prohodni 👏👏
    Na bebici mozemo raditi vec od sljedeceg ciklusa 🥰🥰


    Oooo pa super da si to riješila😁 sve checkirano sad, prohodno i poslije ovog ciklusa u napad💪😁🤗

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Evo i moje stvari dosle, mamicu im.🤯 Drzim testove za trudnocu u ladici vec odavno i kontam bar ce zakasnit koji dan da koji iskoristim, ali gospodja dodje odmah po rasporedu za dobro jutro. 🙈 Nista, idemo dalje. 
    U svakom slucaju, vjerujem da mozemo prirodno doci do zaceca (a i nismo bili svaki mjesec toliko dosljedni), sad bi za svaki slucaj isla na opciju nekih vitamina. Je li sigurno ici na svoju ruku pa uzeti nesto za sebe i za muza? Jer vidim da po internetu ima mnostvo toga, ali ne znam koliko je to sve zdravo.🤔

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.