Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Hvala puno watson009 <3
    Nismo radili jos uvijek nikakve pretrage, osim papa testa i redovnih ginekoloskih pregleda (sve je bilo OK zadnji put). Zbog muzevih godina, planiramo se javiti uskoro doktoru da nas uputi na daljnje pretrage.
    Inace ovaj mjesec pratim ovulaciju LH trakicama i jucer sam detektovale dvije tamne crte :) nadam se plusicu ovaj mjesec mada me malo brine cinjenica da smo odnose imali samo jucer i da vjerovatno necemo moci vise do kraja plodnih dana… 

    Vidim dosta vas pije Femisan, jel preporucujete, koja su iskustva?

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Cure moje što bih ja bez vas💛
    Dobro jutro svima☕
    Mašo urinokultura je mikrobiološka pretraga u kojoj se vidi postoji li bakterija u urinu koja je najčešće uzrok takvih upala.
    Mybebaby hej dobrodošla 🤗 žao mi je što se morate s tim boriti. Što kaže ginekologica? Nemam iskustva s femisan kapima. Folna ti je uvijek dobra za piti ako planiraš trudnocu. Imaš i prenatalnih tableta tipa PreMama Duo, Novalac i sl. 

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Cure moje što bih ja bez vas💛
    Dobro jutro svima☕
    Mašo urinokultura je mikrobiološka pretraga u kojoj se vidi postoji li bakterija u urinu koja je najčešće uzrok takvih upala.
    Mybebaby hej dobrodošla 🤗 žao mi je što se morate s tim boriti. Što kaže ginekologica? Nemam iskustva s femisan kapima. Folna ti je uvijek dobra za piti ako planiraš trudnocu. Imaš i prenatalnih tableta tipa PreMama Duo, Novalac i sl.


    Kaze da je sve u redu,da ne zna zasto nisam jos ostala trudna… Al ovo nisu kapi ovo su nas tablete sadrze dvije trave vise… Nadam se da ce pomoc nemam sta izgubit

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Irenaa0809 - ❤️➕
    Mirjam2 - ❤️➕

    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Chloe - 17.10. -  1 dan ❤️
    Clio35 - 22.10. - 6 dana ❤️
    Andela111 - 22.10. - 6 dana❤️
    Ancioo- 24.10. - 8 dana♥️
    Maša25 - 27.10. - 11 dana❤️
    Anabelaaaa - 29.10. - 13 dana❤️
    Mokosh - 30.10. - 14 dana ❤️
    Sanjarka88 - 31.10. - 15 dana❤️
    ODBROJAVANJE 11.MJESEC ➕:
    Bella- 02.11 -  17 dana♥️
    Traveller - 06.11. - 21 dan❤️
    Olimpija - 10. 11. - 25 dana❤️
    Dada31 - 10.11. - 25 dana❤️
    Inana1- 11.11.  - 26 dana❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Chloe javi seeee. Da stavim plusic kraj tvog imena 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jutro cure ♥ tko je rekao da piski danas ? Sretnooo!!!!! 
    Maša evo Bella ti je odgovorila, mene su uvijek jos dodatno slali na urinokulturu da ciljano rjesavamo bakteriju. Sokove zaboravi,nikako je piti slatko jer tako stvaras dobro podrucje za razmnozavanje bakterija,one jako vole slatko tako da to prekrizi i puno puno caja uzimaj, ako si trudna Uvin H caj ne bi smjela trositi…malo si procitaj o tome.
    I samo da se nadovezem na ovu ljubomoru,ja vas razumijem…😩♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jutro cure ♥ tko je rekao da piski danas ? Sretnooo!!!!! 
    Maša evo Bella ti je odgovorila, mene su uvijek jos dodatno slali na urinokulturu da ciljano rjesavamo bakteriju. Sokove zaboravi,nikako je piti slatko jer tako stvaras dobro podrucje za razmnozavanje bakterija,one jako vole slatko tako da to prekrizi i puno puno caja uzimaj, ako si trudna Uvin H caj ne bi smjela trositi…malo si procitaj o tome.
    I samo da se nadovezem na ovu ljubomoru,ja vas razumijem…😩♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Maybebaby

    Bella🍁

    Cure moje što bih ja bez vas💛
    Dobro jutro svima☕
    Mašo urinokultura je mikrobiološka pretraga u kojoj se vidi postoji li bakterija u urinu koja je najčešće uzrok takvih upala.
    Mybebaby hej dobrodošla 🤗 žao mi je što se morate s tim boriti. Što kaže ginekologica? Nemam iskustva s femisan kapima. Folna ti je uvijek dobra za piti ako planiraš trudnocu. Imaš i prenatalnih tableta tipa PreMama Duo, Novalac i sl.

    Kaze da je sve u redu,da ne zna zasto nisam jos ostala trudna… Al ovo nisu kapi ovo su nas tablete sadrze dvije trave vise… Nadam se da ce pomoc nemam sta izgubit


    Dobro dosla 🙂
    Pratis li ovulaciju kojom metodom?
    4 godine je bas puno 😔 bas nikakve pretrage niste radili? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)
    Imam 30g, muž 32.
    Radimo na bebi kratko, oko 3 mjeseca. 
    Jučer sam bila privatno kod ginekologa koji mi je potvrdio da je ovaj mjesec bila ovulacija na desnom jajniku, maternica je super, sve je super, osim što na lijevom jajniku imam čokoladnu cistu 3,1×3,4cm. Rekao je da s tim nikako ne mogu ostati trudna te preporučio operaciju. Oduvijek sam imala izrazito bolne menstruacije, isla redovito na preglede, ali sad su mi prvi put rekli da imam endometriozu :/ Ostala sam šokirana i preeetužna!
    Imate li iskustva s endometriozom? Je li situacija baš tako loša? :(

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Maybebaby

    Bella🍁

    Cure moje što bih ja bez vas💛
    Dobro jutro svima☕
    Mašo urinokultura je mikrobiološka pretraga u kojoj se vidi postoji li bakterija u urinu koja je najčešće uzrok takvih upala.
    Mybebaby hej dobrodošla 🤗 žao mi je što se morate s tim boriti. Što kaže ginekologica? Nemam iskustva s femisan kapima. Folna ti je uvijek dobra za piti ako planiraš trudnocu. Imaš i prenatalnih tableta tipa PreMama Duo, Novalac i sl.

    Kaze da je sve u redu,da ne zna zasto nisam jos ostala trudna… Al ovo nisu kapi ovo su nas tablete sadrze dvije trave vise… Nadam se da ce pomoc nemam sta izgubit

    Dobro dosla 🙂
    Pratis li ovulaciju kojom metodom?
    4 godine je bas puno 😔 bas nikakve pretrage niste radili?


    Nista 😔 doktorica se izderala na mene kad sam rekla da zelim sve raditi od pretraga i rekla je da je sve u redu sa mnom sta fikozofiram… Da bi osla privatno i imala izmedju cina2 i cina3 i hvala Bogu rijesila sam to u kratko vrijeme Al da sama ne uzmem nesto mislim da ova strasna doktorica nebi nista napravila (ne mogu mijenjati doktora jer su mi rekli da u tom gradu ne mogu s jednog doktora kod drugi jedino da odem u neki drugi grad al mi se to ne isplati pa sam krenula privatno) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.