Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Javi nam sta su ti rekli, sta sve treba od papira. Uzima li tvoj muz neke dodatke sada od kada ima dijagnozu? Ako da, hoce li ponavljati spermiogram?

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    lindsay

    Javi nam sta su ti rekli, sta sve treba od papira. Uzima li tvoj muz neke dodatke sada od kada ima dijagnozu? Ako da, hoce li ponavljati spermiogram?


    Javim sve naravno, bas zato da mogu pomoci drugima sve javljam.
    Ja sam do sada pribavila nalaz papa testa, hormone stitnjace,nalaz krvne slike i idem briseve cerviksa radiit kod svog gin jer su privatno 750kn,pa je rekao moj gin da ce on napraviti sve sto moze da ne placam tamo.
    Moj M ne uzima nista od pripravaka,dijagnoza se postavlja na temelju 2 nalaza,on bi trebao ponoviti sada negdje nalaz,prvo cu ja vidjeti u toj istoj poliklinici sto kazu.
    Ali vec sam pisala da je moj gin vrlo optimistican jer ima preko 60% pokretnih sperm i kaze da ce to ici prirodno, ali pitanje je vremena.
    To nitko ne moze znati.

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Andela trapke su super🤩
    Watson kod kojeg si ginekologa ako smijem pitati?

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Watsoon imsju li ti nalazi rok npr 2 mjeseca izvadjeni najkasnije prije mpo?
    Andjela, tvoj gin ti je dao uputnicu za vadjenje spolnih hormona?

  • jube

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Mirjam čestitam! 

    Meni danas 8 dan kasni, a nikad u životu ksnila nije.
    Mislin da ću za vikend opet napraviti test iako mi ništa nije jasno.
    Nakon koliko dana od dana kad izostane M radite test?

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jube, ja radim 7 dana prije nego mi i izostane 😂😂😂

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ajme trapke su ODLICNEEE,ahhahahah muzic ti je super !!!! Dejan Šakoronja je gin-bio je 2 godine za redom ginekolog godine u Hrvatskoj.
    Lindsay iskreno ne znam koliko smiju biti stari nalazi,npr.meni je sestra rekla neka do konzultacija skupim sto god mogu…tako da mislim da nemaju kratki rok.
    Andela spremam se i na te hormone ali posto to vade samo ujutro moram traziti godisnji a to sve nekako odgadam,uzas!

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    lindsay

    Watsoon imsju li ti nalazi rok npr 2 mjeseca izvadjeni najkasnije prije mpo?
    Andjela, tvoj gin ti je dao uputnicu za vadjenje spolnih hormona?


    Brisevi cerviksa vrijede 3 mj. a markeri na HIV i hepatitise 6 mj. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    watson009

    Pupamila i mi tebi saljemo pozdrave, jesu ti radili UZV? Ne mogu vjerovati da to toliko traje 😱 drzi se, biti ce sve u redu,vidjeti ces !!!!
    Andelaevo bas cudno to za krvarenje za vrijeme O, ja to nisam nikada imala ali sam cula da zene znaju krvariti na dan O.
    Clionadam se da ste ulovili pik i da se lijepo primilo ♥
    Bellasimptomi menga-klasika, bolne cicke, probadanja u jajnicima i prozirno-bijeli jakooo obilni iscjedak….
    Ancioo ma jok, nisam ja karakter nego sam razmislila da bolje da imam novi ruz i budem lijepa nego da opet ugledam minus a ostanem bez ruza 😂😂😂😂😂👆


    Rađen je UZV prekjučer, ali je sve isto. Najbolji pokazatelj da terapija djeluje je beta. Sutra ju vadim opet pa ću više znati. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Andela koliko si platila u Beta plusu? To je u Zgu jel da ?
    Al bas to, mislis sve je oke i sve upucuje na to da sve stima i sisaj ga, ali ti si otkrila uzrocnika problema i rijesit ces ga, samo hrabro !!!

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.