Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    joca

    Mah nema sanse, tako i ja. Umislim sama sebi ma opustena sam, nema sta. Ali realno nisam, jer stalno mozgam sta bi jos mogla napravit. Citam, istrazujem da mi nije nesto promaknulo🫠


    Ja sam od ovog mjeseca počela mjeriti bazalnu temp pa ćemo vidjeti :) 

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Jopa123 ja iskreno nisam u glavi jos u tom stadiju. Palo mi je na pamet ali jos se nekako nadam da cu mozda uspjet spontano. Realno gledajuci jos sam relativno mlada, a nekako mislim da moj visak kila najvise utjece na sve. Brine me u podsvijesti jos prohodnost jajovoda, ali to se nadam da cu cim prije ici provjeriti. 😩
    Lana202021 e vidis vidjela sam da si zenice to mjere, ali ja nisam nikada. Bas sam se nekako na ove ovulacijske trakice navukla😅

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    joca

    Jopa123 ja iskreno nisam u glavi jos u tom stadiju. Palo mi je na pamet ali jos se nekako nadam da cu mozda uspjet spontano. Realno gledajuci jos sam relativno mlada, a nekako mislim da moj visak kila najvise utjece na sve. Brine me u podsvijesti jos prohodnost jajovoda, ali to se nadam da cu cim prije ici provjeriti. 😩
    Lana202021 e vidis vidjela sam da si zenice to mjere, ali ja nisam nikada. Bas sam se nekako na ove ovulacijske trakice navukla😅


    Sad kad si spomenula višak kg o tome si i ja mislim. Možda je i to problem… ah😪

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Ma ja imam bas dosta za skinuti. Zadnjih godinu dana sam skinula 10 kg. Al mogla bi jos 25 komotno. Pa ispada da mi je bolje da se prvo s tim pozabavim🤦🏻‍♀️

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    joca

    Ma ja imam bas dosta za skinuti. Zadnjih godinu dana sam skinula 10 kg. Al mogla bi jos 25 komotno. Pa ispada da mi je bolje da se prvo s tim pozabavim🤦🏻‍♀️


    Bome mislim da bi i ja mogla tako …  a opet poznam puno curka koje isto imaju višak kg pa su ostale trudne odmah.. ah svatko je različit

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Je, to si u pravu. Evo meni bliske frendice isto visak pa ko dobar dan. Nikakvih problema. Ali gledajuci sebe, visak kila, policisticni jajnici, inzulinska rezistencija. Mogao bi biti sklop svega

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    joca

    Je, to si u pravu. Evo meni bliske frendice isto visak pa ko dobar dan. Nikakvih problema. Ali gledajuci sebe, visak kila, policisticni jajnici, inzulinska rezistencija. Mogao bi biti sklop svega

    Jasno…ma nema odustajanja trudimo se i dalje :)

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    lana202021

    joca

    Je, to si u pravu. Evo meni bliske frendice isto visak pa ko dobar dan. Nikakvih problema. Ali gledajuci sebe, visak kila, policisticni jajnici, inzulinska rezistencija. Mogao bi biti sklop svega
    Jasno…ma nema odustajanja trudimo se i dalje :)


    A nema nam druge😄
    Sad ovih dana lovim ovulaciju, pa ako bude na konju sam

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    joca

    lana202021

    joca

    Je, to si u pravu. Evo meni bliske frendice isto visak pa ko dobar dan. Nikakvih problema. Ali gledajuci sebe, visak kila, policisticni jajnici, inzulinska rezistencija. Mogao bi biti sklop svega
    Jasno…ma nema odustajanja trudimo se i dalje :)

    A nema nam druge😄
    Sad ovih dana lovim ovulaciju, pa ako bude na konju sam


    Drzim fige i javljaj 🤞🥳

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • jele14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.nova dam ovdje. Menga mi je kasnila jedan Dan i uradila Sam test prvom mokracom,negativno, nakon mozda 20min pogledam i vidi se fina roza crta??? Sad mi kasni 3 Dana …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.