Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tata, cestitke hrabroj mami i maloj ljepotici, prava je buca, predivna je ❤️
    Zao mi je sto je tako bilo, i sto te nisu na carski poslali kad je vec takva situacija bila, malo su mi nemarni ispali ali sve je to iza vas. Sada slijede dani uzivanja i mazenja. Zelim vam sve najljepse ❤️

    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Tata cestitke od 💖 drago.mi je da je ipak sve sretno zavrsilo.. a doktori kao doktori.. bezosjecajni.. stvarno ne znam sto bih rekla… sramota… cak se ni veterinari ne ponasaju tako prema zivotinjama… a ovo.. ovo je strasno.. bas sam se razljutila… sve u redu i onda da ti doktor nesto zakomplicira zbog svoje nemarnosti… hvala dragom bogu da nije tragican ishod…
    Cuvajte se, mazite i pazite.. brz oporavak i povratak kuci vam zelim…
    Svim trudilicama zelim srecu 💖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Elenicaa moguce da si pila puno tekucine prije testiranja lh trakice. Ako ste pokrili nevazno je kad je O bila! Al po meni bi sad ti onda bila ako se pojavila sluz danas! Sretno u cekanju plusica!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dakle sve sam zabucala. Trakice su mi prvo tamnile od 10og do 12dc kada sam isla na put pa nisam popratila ali po bazalnoj i bolovima zakljucila da je bila 13 ili 14 dc. 15dc lh trakica svjetla… A kad danas sluz ovulacijska i pik na lh trakici… Dakle sve sam zabucala. Očito sam puno vode pila ili nešto slično. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Grizli po kalendaru tek 7.2 pise da je ovulacija ali eto jucer tamnija crtica danas svjetla skroz.
    Ugl do 7.2 pokrivamo sve dane😂Pa sta bude bude 
    Samo me ta sluz danas zbunila jednom se samo pojavile i nema je vise.Pa vidjet cemo 

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Tata, čestitam 💓💓💓 i uzivaj sa bebicom, hvala sto si podjelila sa nama tvoje iskustvo, i hvala bogu što je na kraju sve dobro prošlo 🙏 
    Mika, taj isti dan je prestao iscjedak, može bit da mi neka kapilarica pukla jer sam se jučer nešto preforsirala…
    Sretno svim curama koje love O 🤞🤞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Tata, iskrene čestitke i brz oporavak,  a malenoj  Sanji dug život pun zdravlja ❤ žao mi je sto ti je bio težak porod, ali sve je iza tebe sad kad imaš svoj smotuljak u rukama 😍
    Ana donna,  napokon sticker ❤ čekamo Aurorin još.. 

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tata cestitkeeee!! 😘
    Sanja je prekrasna bebuska, prava curka 🥰🥰
    Zao mi je sto si se i namucila ali vjerujem da je sva bol prosla kad si ugledala svoju princezu.
    Sad se mazite, pazite, ljubite i uzivajte u svakom danu.
    Mi smo opet u fazi “hvatanja zeca” a radim neke glupe smjene od 11 do 18:30 i dodjem doma ko krepana kokos, mozete si zamislit kak mi je do “zeca” 😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Tata…cestitke od srca, a maloj bebici sve najljepse na ovom svijetu….neka je ono tesko iza tebe..Bogu hvala..

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Evo drage moje i ja dva mjesec posle spontanog sada ovog mjeseca idem ponovno u akciju i nadam se ponovnoj trudnoci i naravno urednoj trudnoci. I vama zelim svima koje se trudite da ugledate uskoro plusic :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.