Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Cure,jel imao itko situaciju da nakon ovulacije osjeca neko bockanje kod jajnika (meni s desne strane) i ucestalo mokrenje? Meni tako bude skoro svaki mjesec nakon ovulacije 🤔Znaci ja malo malo pa piskim. Nekad normalno, a nekad to bude jako malo. Vadila sam mokracu prije par mjeseci kad mi je tako bilo i sve je u redu nemam nikakvu upalu niti bakteriju. 

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    peggy95

    Cure,jel imao itko situaciju da nakon ovulacije osjeca neko bockanje kod jajnika (meni s desne strane) i ucestalo mokrenje? Meni tako bude skoro svaki mjesec nakon ovulacije 🤔Znaci ja malo malo pa piskim. Nekad normalno, a nekad to bude jako malo. Vadila sam mokracu prije par mjeseci kad mi je tako bilo i sve je u redu nemam nikakvu upalu niti bakteriju.


    Meni je bilo tak prosli ciklus, dan-dva nakon ovulacije sam imala grceve u donjem dijelu trbuha i neku tupu bol u jajniku di je bila ovulacija, ucestalo mokrenje i napuhnuta, a nisam mogla na wc..drugi dan je prestalo

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Baby tako i meni,samo sto je meni danas 4-5 dan nakon ovulacije i osjecam neku tupu bol kad si stisnem taj dio trbuha.. sve mi nesto cudno ovaj mjesec..3 dana mi je bila tamna crtica na lh trakici nije mi nikad tako, inace mi bude jedan dan i sutradan nestane skroz crtica, a ovaj mjesec je postepeno nestajala 

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Cekamo da nam se javis s lijepim vijestima Tata☺❤.
    Ana, jesi danas bolje, jel stao iscjedak?
    Aurora kako si nam ti?
    Grizli nadam se da stignes malo i uzivati na putovanju a ne samo raditi😉, kad ideš na onu pretragu sto si spominjala? Htjela sam te jos pitati jel mislis da bi ja mogla vec sada poceti piti andol 100mg ili tek ako bude poz.test? Pijem i dalje vitamin d, jel to ok ili da prestanem sad dok ne vidim ishod ovog ciklusa?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mika nesjecam se tocno dal si vadila vit D, ako da dal je snizen i koji vit d uzimas. Mislim mozes ti i prestat ga uzimat, ako si ga uzimala neko vrijeme sigurno ga sad imas na zalihama u tijelu osim ako je bio bas jako nizak. Andol 100 mozes pocet uzimat kad hoces u principu, al najbolje nakon pozitivnog testa. No nece on skoditi niti utjecat negativno ako se i prije uzima.
    Sutra direkt sa kongresa idem u Zg na tu pretragu. Ne vidim ni zraku sunca, stalno po dvoranama na predavanjima al nema veze nije da nisam vec bila u tom mjestu pa me niti ne zanima nesto previse klatiti okolo. Najvise se veselim danas sto ce mi muz doc jer sutra moram imat nekoga tko ce me voziti doma. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Nizak mi je vit D 38 je bio na nalazu sto sam radila krajem 11.og mj., od 28.12.pijem d lux 3000 2x2x dnevno, rekla je doktorica tako 2 mjeseca pa onda 1x dnevno jos 2 mjeseca. Zapravo bih ga onda trebala nastaviti piti neovisno o tome hocu li sad ovaj ciklus ostati trudna ili ne, jel? Iako sam nesto malo citala o tome pa cak pise da u trudnoci nema neke velike koristi jer je js vec oplodena a on prvenstveno djeluje na kvalitetu js, ali ok, vazno da ne moze skoditi.
    Hvala ti na odgovoru😉, i sad kad dođe muž onda vas dvoje malo uživajte!!

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mika nesjecam se tocno dal si vadila vit D, ako da dal je snizen i koji vit d uzimas. Mislim mozes ti i prestat ga uzimat, ako si ga uzimala neko vrijeme sigurno ga sad imas na zalihama u tijelu osim ako je bio bas jako nizak. Andol 100 mozes pocet uzimat kad hoces u principu, al najbolje nakon pozitivnog testa. No nece on skoditi niti utjecat negativno ako se i prije uzima.
    Sutra direkt sa kongresa idem u Zg na tu pretragu. Ne vidim ni zraku sunca, stalno po dvoranama na predavanjima al nema veze nije da nisam vec bila u tom mjestu pa me niti ne zanima nesto previse klatiti okolo. Najvise se veselim danas sto ce mi muz doc jer sutra moram imat nekogwa tko ce me voziti doma.


    A otkuda si ti Grizli? Sorry ako bi trebala znati jel.si vec rekla.. di ides na tu pretragu?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala sta si me podsjetila tvoje situacije. Vit D obavezno onda nastavi tako kako ti je tvoj dr preporucila ipak ona najbolje zna. S druge strane nije on važan samo za js vazan je i u trudnoci. Trudnice imaju veliku potrebu za vit D. On je odgovoran za razvoj mozga nasis beba, kostura. Sprijecava kod trudnica razvoj gestacijskog dijabetesa, ali i malformacije embrija. Nikako njegova uloga ne prestaje nakon sto se js oplodi cak stovise povecava se potreba. Cak u nekim studijama spominju da zene sa nedostatkom u trudnoci su sklone vaginozama nekoliko puta vise nego one sa normalnom vrijednosti. Njegova funkcija je jako vazna, zato mislim da je tvoj dr ti dala odlican “recept” kako primjenjivati ga i u kojim dozama. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    bennny20

    Grizli

    Mika nesjecam se tocno dal si vadila vit D, ako da dal je snizen i koji vit d uzimas. Mislim mozes ti i prestat ga uzimat, ako si ga uzimala neko vrijeme sigurno ga sad imas na zalihama u tijelu osim ako je bio bas jako nizak. Andol 100 mozes pocet uzimat kad hoces u principu, al najbolje nakon pozitivnog testa. No nece on skoditi niti utjecat negativno ako se i prije uzima.
    Sutra direkt sa kongresa idem u Zg na tu pretragu. Ne vidim ni zraku sunca, stalno po dvoranama na predavanjima al nema veze nije da nisam vec bila u tom mjestu pa me niti ne zanima nesto previse klatiti okolo. Najvise se veselim danas sto ce mi muz doc jer sutra moram imat nekogwa tko ce me voziti doma.

    A otkuda si ti Grizli? Sorry ako bi trebala znati jel.si vec rekla.. di ides na tu pretragu?


    Benny iz Istre inace, a na histeroskopiju idem u Zg poliklinika beta plus 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli❤❤❤❤❤, ne znam sto bih bez tebe, bas znas umiriti čovjeka, svaka čast😊😊.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.