Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Puno vam hvala na podrsci i pozitivnoj energiji,cure drage!
    Juce u 17:22 Sanja je ugledala svet i svoju mamu.Ona je velika cura od 3800g i 53cm.Sva je od ljubavi i prosto je savrsena.💞 
    Nazalost,porodjaj je prosao neocekivano lose,skoro tragicno.Sve je pocelo lako,za dva sata 6cm se otvorila,medjutim tu ue stalo,ni makac dalje.Ona se zaglavila na karlicnoj kosti jer moje karlicne mere ne mogu bebu vecu od 3500 g izgurati kao…pustili su nas tako cetiri sata sa babicama,bez doktora jer sam trecerotka,mislili sve ce brzo kao sto i jeste pocelo.U 16 sam dobila napone,na  20 sekundi su bili,a gurati nisam mogla.Poceli su joj padati otkucaji,ja pocela gubiti svest,doktor dosao oko 17:10 i rekao da nema vremena za salu,gurnuo ruke i iscupao mi bebu bukvalno na tih 6cm.17 minuta je aspirirana i reanimirana.
    Ispricala sam vam to zato sto ste uz nas bile devet meseci ,a i svacije je iskustvo vazno.Nikada ne treba predvidjati.Svi su mislili da cu lako roditi jer sam i prva dva puta.Ne sme se pretpostavljati! 
    No,hvala dragom Bogu,dobro smo sada.Ucimo da sisamo,mazimo se i gledamo sve vreme.Volimo se najvise na svetu.
    Jos jednom vam HVALA,ako neko zasčuzuje slicicu ,to ste vi.
    Iskreno vam zelimo ovu srecu uskoro,desice se kad tad,a ja vam zelim sto pre eto.
    Grizli,posebno srce za tebe od Sanjice 💞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Tata cestitam ti od srca, ne mogu ni zamisliti srecu koju sada osjećaš. Sanja je prekrasna beba, uzivajte sad, mazite se i volite najvise na svijetu ❤❤❤. Sto se tice poroda nemam riječi, stvarno su te izmučili, sve sw iskompliciralo ali sva sreca pa je dobro završilo, sva se najezim kad pomislim kroz sto si sve prošla. To je sad iza vas i ne treba o tome vise ni misliti, sad ce se samo lijepe stvari događati, uzivajte zajedno ❤❤❤❤❤

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Tata čestiiiitammmm!!! Do neba!!!!
    Sanja je divna!!!! Bas! Zao mi je sto se sve iskompliciralo, ali sada je sve ok i to je najbitnije!!! Mazite se, grlite, volite! Javi nam se nekad kako napreduje Sanjica! ♥️

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Tata cestitam ti od srca ❤️🙏uzivaj sa svojom bebicom 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Draga tata, od srca cestitke! ❤️❤️ Mala Sanja je borac, nema sta! 💪🏼 Slatkis mali bucmasti. 😘🥰🥰
    Nadam se da ste obje dobro sad, zelim vam objema od srca sve najbolje, a Sanjici puno zemaljskih pozdrava saljem i neka joj bude ugodno na ovoj planeti. Dobrosla medju nas zemljane. ❤️
    Drago mi je da si podijelila iskustvo, iskreno bih voljela da mi zene vise govorimo o porodjaju, ako nista drugo barem da budemo informirane o svim mogucim situacijama. Stvarno mi je zao sto se zakompliciralo ali bitno je da je sve dobro zavrsilo. 💪🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tata čestitam, neka je priča na kraju pozitivna. 
    Uživaj u mirisu svoje Sanje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A ljubav mala! Preznojila sam se citajuci tvoj posta draga Tata! Samo kad ste vi dobro! Mazite se volite se… I javi se s vrijeme na vrijeme! Meni ste stalno u mislima! 

    [tickerfactory.com]

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Predivna jee!! Hvala Bogu da je sve dobro zavrsilo i da ste obje dobro! Hrabrice ste obje! Mogu misliti kroz sto si prolazila ali otpusti sada sve to lose i uzivaj u sreci i ljubavi! I javljaj nam se i dalje! 

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu
    Prva trakica je od jucer a ova druga od danas.Znaci jucer druga crtica bila malo tamnija a danas skroz svjetla.Ne razumijem.Jel moguce da je ovulacija bila nekad sinoc ili?Zasto je danas crtica skroz svjetla?Na kalendaru pise ovulacuja tek 7.2 zadnja menstruacija 20.1 bila.Eh danas tek imam onaj iscjedak kao ovulaciskii sto se razvlaci medutim crica skroz svjetla a jucer tamnija kao.Da li je moguce da je ovulacija bila prije?Trenutno mi je sad muz kuci duze vrijeme tako da nijednu noc nismo preskocili😊Nadat je se.Samo su me sad zbunile trakice pa ako je nekoj slicno bilo nekad piseee
    Prva trakica je od jucer a ova druga od danas.Znaci jucer druga crtica bila malo tamnija a danas skroz svjetla.Ne razumijem.Jel moguce da je ovulacija bila nekad sinoc ili?Zasto je danas crtica skroz svjetla?Na kalendaru pise ovulacuja tek 7.2 zadnja menstruacija 20.1 bila.Eh danas tek imam onaj iscjedak kao ovulaciskii sto se razvlaci medutim crica skroz svjetla a jucer tamnija kao.Da li je moguce da je ovulacija bila prije?Trenutno mi je sad muz kuci duze vrijeme tako da nijednu noc nismo preskocili😊Nadat je se.Samo su me sad zbunile trakice pa ako je nekoj slicno bilo nekad piseee
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.