Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Tata, sretno!!! 🤞
    Baby, dosla danas i moja M… nisam se nesto razocarala jer sam je bas ocekivala, a ovaj raniji dolazak potvrduje i raniju ovulaciju. I ja cu sad na pretrage pa da se i iduci ciklus otpratimo na drugu temu 😂😂
    Ana donna nadam se da si sad bolje, miruj i cuvaj se.. 

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Baby, Pina, Nellchi zao mi je sto je dosla M😕.
    Tko nam je sada na redu za testiranje?
    Moji plodni dani pri kraju, bar mi se tako cini, jos cemo sutra pokriti i onda slijedi iščekivanje 🙈🙈

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martinakyzo na komplikacije se može od prvog dana zaposlenja jer je to oblik bolovanja. A razlike su u primanjima. Idealno bi bilo prethodnih 6mj rada kako bi primala iznos plaće do max. 4200. Ako je plaća iznad 4200 onda je to iznos koji ćeš primiti. Za puni iznos plaće na kompl. je potrebno 9mj staža u komadu ili 12mj s prekidima u posljednja 24mj.
    Bilo bi najbolje da napišeš konkretnu situaciju pa ti se može konkretnije odgovoriti. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • martinakyzo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja situacija je ovakva,
    Zaposlena sam od 15.3.2018 i planiram trudnocu, pa ako se potrefi iz prve (nadam se) da znam kakva bi mi bila primanja 😂
    Radim na takvom poslu da cim saznam da sam trudna ne smijem vise raditi, jer radim sa kemikalijama u laboratoriju.

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja uzimam pauzu dok ne budu brisevi dobri, a onda budem uz planiranje trudnoće počela sa pretragama..nekak me to sve deprimira, prvo mislim da sam riješila i onda dođe drugo i onda treće i sad se malo i bojim već…

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    martinakyzo

    Moja situacija je ovakva,
    Zaposlena sam od 15.3.2018 i planiram trudnocu, pa ako se potrefi iz prve (nadam se) da znam kakva bi mi bila primanja 😂
    Radim na takvom poslu da cim saznam da sam trudna ne smijem vise raditi, jer radim sa kemikalijama u laboratoriju.


    Onda mozes biti mirna 😀 Navijam da se uhvati od prve! Za komplikacije uvjet imaš čim si zaposlen, a primanja tijekom kompl. Isto imaš ispunjen uvjet za puni iznos svoje plaće ukoliko je ispod 4200 a max 4200 ako je plaća iznad tog iznosa (mislim da se nije mjenjalo). Uzima se prosjek poslijednjih 6 plaća. A kad dođe 45dana pred termin otvaraš rodiljni tijekom kojeg prvih 6mj dobivaš puni iznos prosjeka onih 6mj plaća prije otvaranja komplikacija. A ako bude sreće donesu zakon u kojem se tako prima i drugih 6mj. Ovaj rodiljni je ako ćeš i dalje biti pod ugovorom u vrijeme termina!

    Baby nisam popratila prije, koliko se trudite? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    U par navrata sam navratila tu u nadi da se Tata javila…ok nerealno je za ocekivati da ce isti dan nakon poroda na forum odmah tipkatiali…bilo je jace od mene..

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Benny20 i ja ulazim i cekam 🙈
    MI smo u 28.tjednu i nemogu vjerovati da me tako brzo ceka isto… 🤩

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke nove dobro dosle! I sto prije ostvarile svoje zelje za bebicama! 
    Ja sam trenutno na putu i cijele dane po sastancima, al svako malo udjem na forum samo da vidim ima li koja poruka od Tate… Javit ce se ona znam cim bude mogla! ❤️
    Baby pametno da prvo rijesis briseve, ne isplati se riskirat trudnocu ako nalaz nije uredan! 
    Martinakyzo ne znam koliko se trudite niti s kakvim tocno kemikalijama radis, al ako radis sa kemikalijama koje se udisu pare ili organskim trebala bi provjeriti da mozda iste te ne utjecu na tvoje hormone i kvalitetu jajnih stanica. Sretno u svakom slucaju! 

    [tickerfactory.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Zadnjih 5 mjeseci bas radimo na bebi, pratila sam ovulaciju trakicama, a prije toga smo vecinom pazili..imala sam 2x endometralni polip, pa su mi nadene ciste na jajnicima, tako da nismo bas u to vrijeme pokusavali, tako je ginekolog savjetovao..i onda smo poceli i sad zbog brisa opet pauziram..nadam se da budem to brzo rijesila..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.