Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • prekrasna

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    pozz cure, nova sam :)
    pridruzujem se zeljama da postanemo mamice :).. sad slijedi veoma glupo pitanje pa se unaprijed ispricavam, medjutim, zanima me dali je ijedna od vas imala slicno iskustvo, danas mi je 5 dan nakon ovulacije ( svih ovih 5 dana) sam imala bolove u desnom jajniku, a nikad prije do sad.. samo dan - dva pred mengu.  vjerovatno je kakva prehlada, nekako mislim da nije trudnoca, da bar je :D

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Tata sretno, cekamo vijesti :) dolazi mi vecinom po kalendaru i osjecam da bude dosla tako da sad par ciklusa moram cekati

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Evo dosla moja m, na vrijeme

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Prekrasna dobrp došla. Glupih pitanja nema ima samo glupih odgovora. Sačekaj još koji dan pa možeš po test. Gle meni je trudnoća prepoznatljiva po bockanju jajnika al nismo sve iste. 

    Raštika pratimo se. Ja sam isto malo zbunj. Pik nisam uhvatila, ali pretpostavka da je bio u četvrtak u noći, temp. Kaže da je O bila 30og a bol kaže da je bila jučer… Pa ja pojma nemam kad je zapravo bila. Al petak i subotu sam bila na putu pa nisam pratila a ni hopsala se.. Tako da ne očekujem ništa. Ali idemo skupa odbrojavat

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • prekrasna

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    mallla, hvala vam puno na odgovoru :) 

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Tata, sretno  💓💓💓💓
    Evo ja ležim upravo, išla sad na wc i primjetila neko smećkarenje na papiru, danas smo 12+2 …onda sam opet brisala i nema ništa, ništa me ne boli…u čet sam bila na uz i sve bilo uredu…?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Ana nadam se da je stalo smeckarenje i da je sve u redu, ako se slucajno nastavi ili budes zabrinuta probaj nazvati hitnu ginekolosku ambulantu pa ce te oni znati savjetovati. Bit ce sve u redu.

  • martinakyzo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok cure! Nova sam ovdje pa nisam bas pratila sve teme 🤗

    Planiramo bebicu,
    Zanima me da li koja zna informaciju vezanu za ocuvanje trudnoce (komplikacije), naime koliko se mora ima radnog staza da imas pravo na tu naknadu?
    Kak to zapravo sve funkcionira?
    Ako neko ima neki info bila bih vam zahvalna 😘😘

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Pina kakva je situacija kod tebe?

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Drage žene, evo ja prijavljujem jučer stigla menga  još jedna u nizu :( čitam Vas i pratim, držim fige ostalima da ne dođe 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.