Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Lalla, s kojim si testom radila?
    Baby, jel tamni crtica?
    Bennny, ja koristim fertility friend. Koliko dugo koristis aplikacije?

    Moj kalendar koristim vec godinama. A Flo sam skinula nedavno no unijela sam unutra sve vrijednosti unatrag. Isto tak i u ove dvije nove. 

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    bennny20

    Cure….koje aplikacije koristite za racunanje?
    Ja imam Moj kalendar i od nedavno Flo. Skinula sam Glow i Ovia Fertility čisto da vidim kak one funkcioniraju. I sve se razlikuju u izračunima plodnih dana i ovulacije. 😏😔🤔


    Hvala cure na info :)  Bennny ja imam Moj kalendar i mislim da je prilicno tocan. Mozes si (nedavno sam otkrila) u postavkama nastimati zelis li da ti svaki ciklus izracunava po onim informacijama koje si unijela na pocetku (kao da ignorira nepravilne cikluse, ako si unijela da ti ciklus traje 28 dana uvijek ce prvi dan M pokazivati nakon 28 dana tj ignorirati ce nepravilnosti)  a mozes si i staviti da racuna prosjek nekakav, tu uzme u obzir nepravilnosti. Probaj vidjeti malo u postavkama, meni je ona ok :) 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Curke čiji su muževi/dečki spermiogram radili preko uputnice doktorice opće prakde, da li je uputnica bila za humanu ili urologa? Gin mi je na godišnjem, a doktorica pita za kamo da piše upitnicu…

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pina96

    Benny ja koristim Ovia vec godinama i super mi je jer ima razne savjete i uvijek mi otprilike tocno racuna duljinu ciklusa. Prosli mjesec sam skinula i Glow, jer mogu uslikat LH trakice pa mi on kaze kad je pik. Glow je malo komplicirana pa se jos navikavam.
    Evo da javim samo da je moja M dosla jutros, znaci da je ovaj ciklus trajao 35 dana. Kad mi savjetujete da odem kod gin da utvrdi O, ako je inače oko 20dc?


    Meni je ovulacija 16 .dan ciklusa išla sam na 3 folikulometrije i gin mi je rekao da dolazim na 12. dan ciklusa. iznimka je bila prva folikulometrija kada me naručio na 10. dan ciklusa. 

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ovaj digitalni mi pokazuje minus ali ne cisti nego je okomita crta prozirni, vidla sam da cure znaju rastaviti pa sam i ja, nakon nekih 10 minuta sam raskopala test i nasla trakicu di je jedna crtica tamna a druga svjetla, ali vidljiva..pa sam zbunjena

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Vidla sam na forumima da sve cure imaju te linije na testu tako da je negativan ipak…midlila sam sutra ponavljati sa obicnim ali ne bude potrebe..pocelo me boljeti u trbuhu, mozda dode m

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tofa hvala na zeljama. 
    Baby nema ti smisla rastavljat test. Zao mi je sto nije debeli plus pa da nemas ove nedoumice.
    Ja koristim app Moj kalendar i prilicno je tocan probala sam i druge al ta app mi se najvise svidja jer imam lijepo za upisivat sve. U pocetku sam slampavo vodila evidenciju, al sam u jednom periodu bas detaljno upisivala sve i biljezila tako da sad po tome mogu maltene u sat detektirat O i dolazak M i sve ostalo. 

    [tickerfactory.com]

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Grizli

    Tofa hvala na zeljama.
    Baby nema ti smisla rastavljat test. Zao mi je sto nije debeli plus pa da nemas ove nedoumice.
    Ja koristim app Moj kalendar i prilicno je tocan probala sam i druge al ta app mi se najvise svidja jer imam lijepo za upisivat sve. U pocetku sam slampavo vodila evidenciju, al sam u jednom periodu bas detaljno upisivala sve i biljezila tako da sad po tome mogu maltene u sat detektirat O i dolazak M i sve ostalo.


    Da i ja sam ga koristila sve ove godine i zadovoljna…al nisam pokusavala ostati trudna cijelo vrijeme 😊 tak da je sluzio samo za upisivanje menge…
    A sad cu neko vrijeme na svim kolosjecima voziti…mozda neki tunel bude sa svjetlom na kraju 😀

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    sofi

    bennny20

    Cure….koje aplikacije koristite za racunanje?
    Ja imam Moj kalendar i od nedavno Flo. Skinula sam Glow i Ovia Fertility čisto da vidim kak one funkcioniraju. I sve se razlikuju u izračunima plodnih dana i ovulacije. 😏😔🤔

    Hvala cure na info :) Bennny ja imam Moj kalendar i mislim da je prilicno tocan. Mozes si (nedavno sam otkrila) u postavkama nastimati zelis li da ti svaki ciklus izracunava po onim informacijama koje si unijela na pocetku (kao da ignorira nepravilne cikluse, ako si unijela da ti ciklus traje 28 dana uvijek ce prvi dan M pokazivati nakon 28 dana tj ignorirati ce nepravilnosti) a mozes si i staviti da racuna prosjek nekakav, tu uzme u obzir nepravilnosti. Probaj vidjeti malo u postavkama, meni je ona ok :)


    Hvala ti na informacijama…prouciti cu malo..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Brankica za spermiogram muzu uputnica treba tamo di ce ga ici raditi. To dr opce prakse mora ima u kompjuteru vec gdje je vama najblize gdje se to radi. Gin tvoj ti tu nista ne moze pomoci. Obicno na humanoj se to radi, al ne znam odakle si pa mozda ti netko moze pomoc rec za sto traziti. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.