Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️❤️❤️❤️.javila mi se ova poznanica ginekologica i rekla mi da uzimam 2 po 1 duphastone 

    [lilypie.com]

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Malina, 28 dana najcesce, ponekad 29. 
    Al muz putuje 14 i 15 dc, jel moglo bit gore?! 😂🤦‍♀️
    Tako da cemo pokrit 10,11,12 i 13 dc i nadat se najboljem. On se vraca 16 dc 🤓

    I prosli smo mj pokusavali, al nismo mogli bas najbolje pokriti. Svejedno sam pisala 4 testa 🤦‍♀️

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mini, cestitam na plusu, bas je lipa crta 🤩

    Inace, imamo sina od 5 godina, uspjelo iz druge nakon sto sam odstranila stitnjacu, 4 mj od operacije. Pratim hormone, prije 6 mj su bili ok, al sve se mislim da ih ponovno provjerim 🤷🏼‍♀️

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Miniiiii, kakve vijestiii!! Kakav savrsen testic!!! Ajme, zrnooo!!
    Super! Sad take it easy!  Bez sikiranja i lagano.
    Mi polako hopsamo. Danas je 11dx. Alu, meni su uvijek do sad bili oresudni odnosi na deveti dan. Ne ovuliram tada, tu negdje 11-12 dan ciklusa, ali ubodemo. Nadam se da cemo i ovaj mjesec. Cervikalne sluzi kao u prici, razvlaci se….konacno! Prosli mjesec, suha kao vapno. Cak mi je i graf bazalne potpuno drugaciji nego prosli mjesec. Jutros sam imala povecanje temperature za 0.3 stupnja.  Nadam se da je to znak nadolazece ovulacije.
    Grizli, budem stavila link za ucestalost odnosa. Svaki dan, ako je spermiogram uredan, dakako. Za odstupanja to pravilo ne bi bilo logicno.
    Cure, citamo se! Sretno nam!  

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Draga Jesen, mi smo hopsnuli samo 12dc i dalje nismo uspjeli i lila sam suze sto je opet mjesec propao. I iduci mjesec - iznenadjenje :D uopce ne kuzim.
    Pretprosli mjesec smo pak krenuli od 11dc svaki dan i nista.. 

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Patricia, jesi sto mijenjala u odnosu na prosli mjesec sto se tice sluzi?

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bok zenskice
    Mini… Cesti tam na plusicu.

    Ja sutra ujutro u 8 idem vadi hormone i popodne u 4.dali ko zna koliko se dugo nalaze ceka? 

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Mini tooo je jedan velikiii plusic  cestitam od srca i stvarno ti zelim sve najljepse da bebica bude zdrava ii da trudnoca prodje u najboljem mogucem redu 

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Evo cure da li je koja pozitivna?
  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Obje :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.