Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Ja sam još na dva dana do menge… a šta ja znam iskreno, cice me bole drukčije nego inače ( do jučer me nisu uopće ni bolile), skoro pa i nisu nabubrene a trbuh boli kao i svaki mjesec. Ne očekujem ništa od ovog ciklusa. I dobijem gljivice dole jer me bivša šefica toliko iznervirala, ne da mi moje pare tako da me nakon razgovora s njom odmah dole počelo svrbit. Sad se liječim kantarionom, bude to već sutra bilo ko novo dole. Cijeli vikend sam provela na putu i smucajući se po bolnici tako da me to sve i spustilo psihičko.

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Draga Mini, čestitam Zeno. Ne znam koliko stojiš u Berlinu,  ali trebala bi šta prije vaditi hormone štitnjače da ti prilagode terapiju.  Sretno i uživaj 

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    VolimJesen

    Mini, imas kakve simptome?

    Ja sam pila folnu, al sam morala prestat jer mi je izazivala strasnu mucninu, toliko da nisam mogla radit. Sad ne znam sto da radim, da uzmem neku drugu ili je to sve isto? Jel jos kome bila mucnina od folne?


    Imala sam isti problem, izazivala mi je strašnu mučninu i prestala sam koristiti. Probala sam piti ujutro pa navečer…ne bih mogla zaspati kolika je bila mučnina. Za 10-ak dan idem kod gin pa ću pitati za savjet.

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Brankica

    VolimJesen

    Mini, imas kakve simptome?

    Ja sam pila folnu, al sam morala prestat jer mi je izazivala strasnu mucninu, toliko da nisam mogla radit. Sad ne znam sto da radim, da uzmem neku drugu ili je to sve isto? Jel jos kome bila mucnina od folne?

    Imala sam isti problem, izazivala mi je strašnu mučninu i prestala sam koristiti. Probala sam piti ujutro pa navečer…ne bih mogla zaspati kolika je bila mučnina. Za 10-ak dan idem kod gin pa ću pitati za savjet.


    Brankica

    VolimJesen

    Mini, imas kakve simptome?

    Ja sam pila folnu, al sam morala prestat jer mi je izazivala strasnu mucninu, toliko da nisam mogla radit. Sad ne znam sto da radim, da uzmem neku drugu ili je to sve isto? Jel jos kome bila mucnina od folne?

    Imala sam isti problem, izazivala mi je strašnu mučninu i prestala sam koristiti. Probala sam piti ujutro pa navečer…ne bih mogla zaspati kolika je bila mučnina. Za 10-ak dan idem kod gin pa ću pitati za savjet.


    Pokusat cu unosit namirnice bogate folnom, ne znam sto bih drugo. Jer mi je bila tolika mucnina da sam cak i povratila jednom. Koju si ti pila? Ja sam uzela Twinlab. 
    Mi smo pokrili sinoc, danas mi je 12 dc, mozemo jos danas i sutra pa muz ide na put dva dana, nadam se da ce malisani pricekat malo js 😂 
    Jos sam prehladena, al nemam febre vise. Pokusavam sto manje toga pit, popijem tu i tamo aspirinC i tankam se cajem, valjda mi nece smrdat ovaj ciklus 🤷🏼‍♀️

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pila sam od natural weltha-a i izdržala mjesec dana nadajući se da će s vremenom prestati ali ništa. Imaš li kakvih simptoma da se bliži O? Sluzi? Vi pokrijte,a prehlada nek' se šiša!  Ja svoju M ne očekujem danas, tako da linopp ti svoj testić radi sutra, a ja ću prekosutra. 

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Provjerila jutros sluz, ima je al se ne rasteže nešto posebno, cca centimetar. Inače imam bolove u jajniku oko 14dc, al ne znam točno jel to znači da je ovulacija bila ili da će tek nastupiti.
    Za prehladu sam popila samo jedan neofen, znam da oni nisu dobri za ovulaciju.
    Znate onu epizodu Prijatelja kad Monica zavodi Chandlera, a bolesna ko pas? E tako se slično osjećam ovih dana lol. Samo što se ovaj moj ne opire previše haha :D

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Brankica, kako izdržiš ne pišat prije?! Divim ti se :D
    Ja bi trebala izvadit i tsh, obzirom da nemam štitnjaču. Prije pola godine su mi bili dobri nalazi, al trebala bi izvadit, jer je možda tsh malo skočio u međuvremenu

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Draga moja, napiškila sam se ja testića i to mi je  stvaralo užasan stres. Ovako sam odlučila da M zakasni barem dva dana pa onda radim….ali evo, M, nažalost ,upravo stigla.  I ja bi na tvom mjestu provjerila tsh.  Sluz je svakako dobar znak!! 

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Brankica, jbmu baš mi je žao :( 
    Jel ti na neki način pratiš cikluse/temp/trakice?
    U nove pobjede ovaj mjesec, i želim nam da se svi sljedeće ljeto žalimo kako je teško bit trudan ljetiiii :) <3

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    U početku sam koristila trakice, a sada samo osluškujem svoje tijelo, tj. pratim sluz. Krene mi 10. dan ciklusa i mi također tada krećemo u akciju  O mi je 15. ili 16. dan ciklusa. Taman sam ovaj mjesec bila na pregledu 14. dan ciklusa i gin mi je potvrdio da će O biti za 24-36 h. Trakice su mi nezgodne zbog posla, trebale bi se koristiti uvujek u isto vrijeme a meni je to dosta teško. a bazalnu nisam nikada mjerila. A ti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.