Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)


    Ma sta reci hvala vam svima od srca divne ste.. Ma najdivnije ❤️🙏 nadam se da cemo bit sve ok. Iden sutra na put necu se stresirati pokusat cu uzivati a i malo se paziti.ne ide mi jos sve u glavu 😲

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    M I N I… Znaci zeno cestitam i puno srece. Krepana sam i upalila sam forum samo nabrzinu i skuzim po postovima da imas plus!!! Cestitam, cuvaj se. Sretan put uzivaj… Ocito je to postala neka fora dobis plus pa ides na put. Prvo Tata pa sad ti… Samo bi ti preporucila da popijes andol 100 prije leta 30 min. Za svaki sluxaj pritisak je jako velik u avionu pa nam se cirkulacija posemeri. Uzivaj

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    MINI DRAGA ČESTITAM 😍 uzivaj na putu, ništa se ne sekiraj, ma uzivajte u Berlinu, bit ce vam lijepo 💓 jesam ti rekla da ljeto nije naše doba? Haha 

    [lilypie.com]

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Mini cestitam!!! :) zelim ti skolsku trudnocu i zdravu bebicu za osam mjeseci :)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu


    Hvala cure na lijepim zeljama ❤️🙏nemam andola 100 rano mi je ujutro let u 6.45 pa nemam gdje ni kupiti 🤪 

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mini draga uđem vas samo povirit kad imam sto vidjeti… Cestitke draga.. Sretna sam zbog tebe.. Cuvaj se i uzivaj na putu.. Zasluzila si sve..




    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Mini kupi ovo u njemačkoj, imaš sigurno u Berlinu ma aerodromu ljekarnu to je ko kod nas andol 100, ima 100 mg acetisalicilatne kiseline :) 
    Sretan put i uživajte 😍

    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Nije me bilo par dana i dodem i razveselim se kao da je moj plusic.. pa Mini zeno tooooo.. to smo cekali… sretno ti i uzivajte na tom putu u troje.. samo laganini i zelim ti skolsku trudnocu 💕💕💕
    Sve koje cekaju plus nadam se da ce ga ugledati.. a tko nije nadam se da ce biti blaganskih plusica 🤞🤞
    Mi evo sutra idemo vaditi krv za markere.. brisevi mi uredni i uskoro zovem bolnicu jer sa sljedecom M pocinje pikanje 🤗🤗🤗… uzasno sam nestrpljiva.. iako nebi trebala biti ali ne mogu protiv sebe.. ali vi znate kako je to 🤞

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Y

    Profa1988

    Miniiii čestitkeeee 👶🥂💪🤞. Sretna sam kao da je meni :)
    Vrazicak, ako su to lh trakice, ova desna je skoro pozitivna, O ce ti sigurno uskoro. Piše ti na uputstvima ali uglavnom je da od trenutka kada su obe iste boje ili je testna tamnija, O nastupa 12-24 sata nakon toga. Možeš imat odnos odmah jer je bolje dan prije O nego kada je vec jajna stanica izbačen. Sretno :)

    Draga obje su mi trakice kod testne linije svjetlije a kontrolna tamnija.
    Ovulaciju trebam imati 27.10 16 dc.
    Pozdrav draga :* :*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.