Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Samo pratim tijelo i sluz trenutno, prošlu trudnoću smo ostvarili dosta brzo. Nadam se da će tako biti i ovaj put.
    Jel imaš bolove u jajnicima kada ti je O, prije ili poslije?
    Svejedno je, pokrit ćemo najbolje što možemo, ali ipak bih htjela znati kada se bol počne javljati. Koliko su ti dugi cikusi?
    Mi ćemo pokriti 13 dc, pa tek onda 16.

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ciklusi su mi 31 dan. Što se boli tiče, najviše ju osjetim na sam dan očekivane ovulacije. Uz to još i napuhnutost i blaga mučnina. Sretno nam svima! 

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Pencil

    Draga Mini, čestitam Zeno. Ne znam koliko stojiš u Berlinu, ali trebala bi šta prije vaditi hormone štitnjače da ti prilagode terapiju. Sretno i uživaj

    Tu sam do petka ujutro se vracam. Sve se ne zelim stresirati 😜 od simptoma su mi bolne i nabrekle grudi . Neki dan mucnina skoro povratila .. Kava mi se  ne pije a obozavam kavu. Cigarete isto ne mogu pomirisati. I donjem dijelu trbuha mi ae javljaju ko mali grcevi. . Nije to bolno nego vise ovako neugodan osjecaj ko neko zatezanje 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Linopp, Rastika zelim Vam da ne dodje da se radujemo plusicima 

    Ja upravo sa biopsije, sam proces uopste nije strasan niti nesto bolan, sada cekam nalaze 15 dana pa cemo znati sta i kako dalje… Ne znam sada koja je procedura oporavka poslije uzimanja ovih uzoraka niko mi nista nije rekao, osim da izvadim ovaj metar i pol zavoja iz sebe poslije podne danas. Ne znam da li mozemo raditi sada na bebi ili da cekamo nalaze, malo sam neiformisana pa ako neko ima iskustva sa ovim bila bih vise nego zahvalna za pomoc. Hvala zene i sretno

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Cure ja sam prije 2 dana,na 6 dpo imala grceve u donjem dijelu trbuha,ko menga bolovi,danas mi se pojavio gusti bijeli iscjedak sa malo smedeg.
    Mislite da bi to mogla biti implatacija?

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Alisa

    Cure ja sam prije 2 dana,na 6 dpo imala grceve u donjem dijelu trbuha,ko menga bolovi,danas mi se pojavio gusti bijeli iscjedak sa malo smedeg.
    Mislite da bi to mogla biti implatacija?


    Izgleda je draga.
    Provjeri na dan neocekivane menge testicem.
    Zelim ti srecu ono najvecu fige su u zraku.
    Pozdrav draga😘😘😘

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Ajme ja se nadam,pokusavamo vec godinu i 2 mj,sad cu se izludit jos tih 5-6 dana!

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    VolimJesen

    Negdje citam da nije problem svaki dan jer se sperma bolje obnavlja, negdje da je najbolje svaki drugi 🤷🏼‍♀️
    A mene jucer febra uhvatila i prehlada, taman u plodnom razdoblju, ne znam oce mi to sad poremetit ovulaciju.
    Sretno svima!


    Draga, meni proslo mjesec nista nije bilo cervikalne sluzi. Ovaj mjesec imam poplavu  a mjerim bazalnu temperaturu,  totalno mi graf drugacije izgleda ovaj mjesec, nego prosli. A mislim da ti bilo kakva promjena na plani zdravlja moze utjecat na ovulaciju, ali mislim da malo povisene temperature ne bi smjelo napravit stetu. Samo vi hopsajte, uskoro ce plusic

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    LINOPP i RASTIKA nek vama bude plusic uspjesan ovih dana. Meni danas stigla M 4 dana ranije, al nista cudno s obzirom na stimulacihu prosli mjesec, a i stres proteklih dana. 
    MINI simptomi su ti pravi ranotrudnicki. Nek se tako nastavi samo, pazi na sebe, pij puno tekucine i uzivaj. I naravno javi kako je u Berlinu!
    BRANKICA I VOLIMJESEN dobrodosle i zelim vam sto prije pluseve da ugledate…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MALA MRVICA ne znam ja iskreno ne bi radila na bebi dok mi ne dodje nalaz biopsije. Meni je prije 2 godine bio na vratu prodadjen melanom u pocetnoj fazi i nisam htjela raditi na bebi tih mjesec dana dok nije dosao nalaz da je sve izvadjeno. Ne zelis se kockat da biras izmedju tijeka lijecenja ako je potrebno i bebe, barem ja nisam htjela. Od srca ti zelim da sve bude u redu sa nalazom i da uskoro bude plusic bez stresa. 
    ALISA moguce da se radi o implantacijskom kod tebe. 🤞🤞🤞

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.