Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Rastika,ja kupim uvijek tri od tri različita proizvodjaca pa da me zajeb…😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Rastika,ja kupim uvijek tri od tri različita proizvodjaca pa da me zajeb…😂


    E to ti je pametno… iskreno nisam bila uopce spremna na ovu peripetiju s testovima pa nisam razmisljala unaprijed. 😂😂😂😂
    Mislim da danas mogu pišnut i tokom dana jer sad vec po aplikaciju bi mi danas trebao biti prvi dan menge. Ak racunam po ovulaciji onda mi kasni vec dva dana… 🤷🏼‍♂️ Trbuh me i dalje ne boli al me ledja rasturaju od one glupe kutije na poslu. Ko me natjera dizat ju?!? 🤨 i cice su mi drukcije cijeli vrijeme, nisu napuhane i tvrde neg onak’ samo malo vece i teske i bole naravno… nadam se da danas rjesavam misteriju vise. 🤞🏼😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Raštika??? Pa oba dva…. Mislim da to čak možeš prijaviti proizvođaču. A navijam da neki drugi pokaže debeli plus

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Lorija ja sam sinoc se prob oko 3 pokusavala sam zaspat sve do 5 prevrtala se okreni se tamo vamo nista ne pomaze jedva sam zaspala i evo opet sam se prob prije vremena trebam tek u 8 za posla da se budim al evo prije alarma sam se prob haha kako je s tobom ? 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Raštika pa zar je moguce da su ti svi testovi lpse 😕 nista trkni do dm-a i pisni jedva cekamo da cujemo pozutuvan rez i od tebe drzim fige 

    [lilypie.com]

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    dobro jutro zenice! Rastika a ne mozes vjerovat da je i drugi takav. Trk po novi test i pocni pozitivan niz jutros!
    lorija nemam trenutno problema sa nesanicom. jedino sto sam pocela bas dosta cesce pisat. i primjetila sam odbojnost prema nekoj hrani. 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Samojed a kasno zaspala,kao da sam partijala sinoc.

    Ajmoo cure danas nas iznenadite i ja sam dosla da vidim ima li testica 🍀

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Lorija, Marii1313  jesu li i vama ovo prve bebe il.vec imate iskustvo, izvinite ako ste vec pisale o tome 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rastika pa kako??? Kazem ja muzu sto ti se dogodilo, a on meni pa dal umace pravu stranu u urin i pravi papiric. Kazem ja njemu pa valjda umace sta ja znam. Tako da kod nas je Radtika moja jutros napeto u iscekivanju tvoje situacije.
    Ostale curke koje pike testove gdje ste? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂😂😂 svidja mi se kako muz razmislja. 😉😂😂 Ma joj, sve sam kako treba i stranu i drzala umoceno. Vrag ce ga znati sta se dogadja. 
    Vidit cu sta ce biti sa first sign testovima. Ne pustajte fige jos! 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.