Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Raštika zao mi je ja sam bila sigurna da je to to, zelim ti da slj mjesec ugledas plus veliki kao kuca 👣

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    samojed

    Raštika zao mi je ja sam bila sigurna da je to to, zelim ti da slj mjesec ugledas plus veliki kao kuca 👣


    Bit ce. Nema predaje. 💪🏼 Dobro je ajde, nije me pogodilo… jos. 😂😂 bilo mi je lijepo ova zadnja dva dana dok sam kontala da sam mozda trudna. Napunili smo se i decko i ja nekom pozitivom. Ovaj tjedan zovem gin i krecem sam pretragama cim menga prodje. Decko je na godisnjem iduci tjedan pa ce i on ganjat pretrage. Nastavljam dalje s radovima cim menga prodje. Upalit ce jednom. Kako kazu: ne *ebe lep nego uporan. 😂😂😂😂 Tako je i s ovim, samo treba biti uporan. 😉💪🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Raštika baš mi je žao… ali vjerujem da će uskoro biti, pozitiva je prisutna definitivno, kod vas i na ovom forumu 💕 bit će, bit će 💪🏼💪🏼🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Tako je kakva predaja,bebac samo sto nije zakucao na vrata pokusaj piti cajeve msm ja sam koristila macu i vrkuu drugi mj sam ostala T , a koliko dugo vi radite na bebi 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Raštika miša mu i mengi…..bas te namucilo ovaj ciklus, ali kao sto si i sama rekla, nema predaje, par dana pauze i u nove pobjede 😉😉

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Znas da sam razmisljala probat s macom ovaj ciklus. Sutra mi je placa pa cu je uzet i uzet cu decku i sebi maticnu mlijec pa cemo vidit. 😉
    Od svih mogucih pripravaka jos jedino nisam macu probala. A mi ti radimo na bebi sad vec skoro godinu dana. 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure ja se skroz čudno danas osjećam, desna strana me boli i napuhana sam kao da ću dobit. Trebala bi za tjedan doc/ne doc sljedeća. I kad pokušam kao uvuc stomak ništa malo me i zateže. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rastika 😭😭😭😭 rasplakala sam se sad. Ob3caj mi da neces vise me zalostit! Iduci ciklus da si zatrudnila jer danas si prvi dan trudna i ne zanima me drugi odgovor! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Ne smijes ti Grizli sad plakati. 😉❤️ Cuvaj suze, plakat cemo svi od srece ubrzo. Buš vid’la. 🥰 
    Ja obecajem da mi je danas prvi dan trudnoce a ti da neces vise plakat. Bar ne ove tuzne suze. 😉🤘🏻
    Idem kolac ispeci da priredim dobrodoslicu zadnjoj mengi u ovoj godini. 😆💪🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Nova19

    TiNa tvoji simptomi super zvuče!!!! Držim palčeve da je to to!!!! Neka se niz pluseva nastavlja 👌🏼👌🏼👌🏼🤞🏻🤞🏻🤞🏻


    Hvala nadam se da bude nesto i svima vama da budu plusevi 

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.