Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    miniii20

    TiNa meni jedino to po jajnicima a sise ništa. Ima nas par koje trebamo kroz ovaj tjedan Radit test


    Ja sve nekako mislim da cu dobit ne vjerujem da cu imat plus. Nestrpljiva sam, uzas jedan. Jedva cekam subotu nedjelju jer ne vjerujem da ce nam pokazat ista prije nego nam kasni menstruacija? Kakva su ti iskustva? Sta mislis? Cekat da kasni ili napravit par dana prije termina? 

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Raštika probaj ne moze ti nista odmoci a sigurna sam.da ce ti pomoc, ja sam koristila kombinaciju macina trava i vrkuta macinu travu do ovulacijr od ovulacije do M vrkuta, zelim da i tebi pomogne i da sto kazu cure ovi ti bude prvi dan T 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    anameri

    Meni sad kasni 3 dana, a test sam radila 29.dc i bio je tad negativan, otad nisam vise radila testove. Prosla trudnoca mi je bila vanmatericna i sad ja sebi opet umisljam simptome vanmatericne i ludim 😭😱 točno me sad strah napravit test. Ovo nam je prvi mjesec kako radimo na bebi


    Jel mi se cini da si trebala dobiti kad i ja 30.5.?
    Ja sam radila test iz mullera odmah sutra dan i pokazao je blijed crticu. Koji si ti test koristila?
    I da naglasim nije bio jutarnji urin

  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    samojed

    Raštika probaj ne moze ti nista odmoci a sigurna sam.da ce ti pomoc, ja sam koristila kombinaciju macina trava i vrkuta macinu travu do ovulacijr od ovulacije do M vrkuta, zelim da i tebi pomogne i da sto kazu cure ovi ti bude prvi dan T


    Samojed ciju si kupila maticnu od kojeg proizvođača i vrkutu? Nisam konzumirala do sada pa me interesira mozda da isprobam?! 

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    TiNa meni je ovo prva moguća T, ja ni radila 2-3 dana prije. Nekako sam bas sigurna ovaj put nekih 70% da je to to 

  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    miniii20

    TiNameni je ovo prva moguća T, ja ni radila 2-3 dana prije. Nekako sam bas sigurna ovaj put nekih 70% da je to to


    Moj dragi i ja isto ne radimo dugo, prva moguca trudnoca, nadam se da ces uspjeti, ja cu jos pricekat sa testom nekako mi se cini prerano s obzirom na tj dana do predvidenog datuma. Ja se nadam da je i meni to to 🤗 vec sam sad lagano u bedu a sta ako nebude, javljaj mi. Kad cemo test napravit miniii20 😁

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    TiNa  Trenutno.sam.na poslu pa kad dodjem napisem ti koja je u pitanju, i mislim da nema potrebe radit test prije izostanka M

    [lilypie.com]

  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Hvala samojed 🤗

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Raštika draga, ja popodne malo zadrijema i sanjala da si na forum stavila sve svoje testove koji su pokazali 2 blijede crte i mislila “PA KAKO NE VIDI, SVE SU POZITIVNE!!!” Hahahaha
    Nadam se da si od danas trudna i da vidimo te dvije lijepe crtice 🥰🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Raaaastika 🙈🤮 ja sam mislila to je to..ojjj svasta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.