Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Koja je razlika između rozih i zelenih trakica za ovulaciju?

  • Avatar hejbaburibu

    hejbaburibu

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Baby vjerojatno je razlika u osjetljivosti. Ove koje ja imam su zelene (20mIU)

    DG: ja: sekundarna amenoreja, terapija Femoston 2/10 između postupaka mm: ok
    11/2018: stimulacija Gonalima 25-75IU, IUI, neuspješno
    04/2019: stimulacija Bemfola 150-225IU + Cetrotide, IVF, bez transfera
    09/2019: stimulacija Gonal + Menopur + Cetrotide, 7js, IVF, bez transfera
    01/2020: stimulacija Gonal+Menopur+Cetrotide, 3js, IVF; bez transfera
    07/2020: Pergoveris 300+cetrotide; 1js; IVF bez transfera

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Baby koliko ja znam zelene su osjetljivije , odnosno meni su zelene pokazale pik a roze nisu.

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    hejbaburibu

    Znam da sam off topic, ali ako nekome trebaju ovulacijski testovi imam 35kom (OneStep, 20mIU, exp 02/2020). Ja sam u postupcima MPO pa mi ne trebaju, a možda nekoj od vas donesu sreću
    Sretno svim curama u ostvarivanju trudnoće!


    Vidim da se niko nije javio,pa evo mozes meni poslati.. moze samo mail da ti posaljem podatke? 😉

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Hvala cure, zanimalo me koje su osjetljivije..koristila sam roze a frendica koja je trudna mi je poklonila zelene :)

  • Avatar hejbaburibu

    hejbaburibu

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Alisa

    hejbaburibu

    Znam da sam off topic, ali ako nekome trebaju ovulacijski testovi imam 35kom (OneStep, 20mIU, exp 02/2020). Ja sam u postupcima MPO pa mi ne trebaju, a možda nekoj od vas donesu sreću
    Sretno svim curama u ostvarivanju trudnoće!

    Vidim da se niko nije javio,pa evo mozes meni poslati.. moze samo mail da ti posaljem podatke? 😉


    ivana.balen1406@gmail.com

    DG: ja: sekundarna amenoreja, terapija Femoston 2/10 između postupaka mm: ok
    11/2018: stimulacija Gonalima 25-75IU, IUI, neuspješno
    04/2019: stimulacija Bemfola 150-225IU + Cetrotide, IVF, bez transfera
    09/2019: stimulacija Gonal + Menopur + Cetrotide, 7js, IVF, bez transfera
    01/2020: stimulacija Gonal+Menopur+Cetrotide, 3js, IVF; bez transfera
    07/2020: Pergoveris 300+cetrotide; 1js; IVF bez transfera

  • Zorana2

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage curke,pratim ovu temu i izgleda da niti jadnu od nas nije zaobišao barem jedan spontani. Ja imam 40 godina i dvoje velike djece i unazad godinu dana sam imala dva spontana,čudila sam se i pitala kako zašto? Pa dali je zbog godina ali vidim da tu ima puno curki duplo mladjih od mene pa su imale par spontani. Ugl to je grozno iskustvo koje ostavi traga čitav život. Svima vama koje radite na bebici želim sreću i uspješne trudnoće.❤🥰😘

    Zorana

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Zorana2

    Pozdrav drage curke,pratim ovu temu i izgleda da niti jadnu od nas nije zaobišao barem jedan spontani. Ja imam 40 godina i dvoje velike djece i unazad godinu dana sam imala dva spontana,čudila sam se i pitala kako zašto? Pa dali je zbog godina ali vidim da tu ima puno curki duplo mladjih od mene pa su imale par spontani. Ugl to je grozno iskustvo koje ostavi traga čitav život. Svima vama koje radite na bebici želim sreću i uspješne trudnoće.❤🥰😘

    Ja napunola 22 godine prije 3 dana.. i imala 2 spontana do sada sutra je kiretaza za drugu izgubljenu…ne mogu te utjesiti ali ima nas nazlost :(

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Drzi se Lady, necu te ni pitati kako se osjecas. Mislim da nema smisla. Zalosno je, ali dogadja se. Nekad mislim da se dogadja i previse. 
    Probaj na to sve gledati kao da je malo tezi zivotni put koji cete samo ojacati. Mlada si, jaka si, izdignut ces se. Doci ce bebica, vidit ces. 😉❤️❤️❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Roze trakice su osjetljivije pa pokazuju 2 crte kroz cijeli ciklus al treba pratit nijansu. 
    Zelene su manje osjetljive pa pokažu 2 crte samo u plodnom razdoblju a to je lakše pratiti. 
    Tako sam ja shvatila tu razliku. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.