Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dovanica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    anameri

    dovanica

    • Pozdrav,
    • Nova sam tu. Ako ima ko slicnih iskustva. Nadan se da mi mozete dat neki savjet. Znaci ovako,
      Uvijek imam redovit menstrualni ciklus i za vrijeme ovulcije decko i ja smo odlucili prvi put pokusat (zelimo bebicu) nakon par dana smo opet imali spolni odnos i nismo se pazili i tako opet nakon par dana isto. Medutim nakon toga javilo mi se nekakvo blago krvarenje (neznam kako da to opisem) lagano svjetlo roze boje pa je stalo pa onda opet 2-3 dana i tako opet. Jucer 28.trebala san dobit mjesecnicu medutim jucer i danas onako smedi iscjedak tamno smedi. Kroz dan jako malo na ulosku al kad idem u wc se obrisem i smede na papiru. Na ulosku kolicinski najvise bude nakon jutra i kasnije popodne manje. Grudi me uzasno bole i stalno idem piskit. Test nisam jos radila? Neznam dali se moze posto imam taj smedi iscjedak. Neki savjet?
      Hvala😊

    Ne zelim te uplasiti, ali meni je takvo krvarenje krenulo 30.dan ciklusa i nazalost to je bio prvi simptom vanmaterične trudnoće. Bolje odi posjeti ginekologa što prije, sretno 💟


    Hvala ti. 4.4. Imam termin kod ginekologa ako mi do tad kako se kaze ne “probije” mjesecnica nego bude cijelo vrijeme ovako kao ova 3 dana malo ide pa malo ne ide slabo nesto ja to i ne racunam kao mengu. Vidit cu jos do 4.4.sta ce bit

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Grizli,je l stigla M ili ipak ima sanse?🙏
    Cestitke na plusicu najnovijem 💞😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Nema srcane radnje :(.. placem kao godina moram u ponedeljak na kiretazu :(. SRETNO CURKE

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lady baš mi je žao, tuguj, isplači se koliko god treba, imas na to potpuno pravo…..nadam se da ce ti kiretazu raditi u opcoj anesteziji da ne trpis jos i fizicku bol uz ovu psihicku. Jel ti ovo bila prva trudnoća?

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Lady33

    Nema srcane radnje :(.. placem kao godina moram u ponedeljak na kiretazu :(. SRETNO CURKE


    I ja sam u tim tt bila na tableti, ima nas puno ovdje koje smo isto to prosle, potpuno razumijem kako se osjecas! drzi se i hrabro naprijed <3 

    MissT

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    A moja Lady, nemas pojma kako mi je zao. Placi, samo placi….i drzi se. ❤️❤️ 
    Sta pametno reci? Nista…nazalost

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Mika111

    Lady baš mi je žao, tuguj, isplači se koliko god treba, imas na to potpuno pravo…..nadam se da ce ti kiretazu raditi u opcoj anesteziji da ne trpis jos i fizicku bol uz ovu psihicku. Jel ti ovo bila prva trudnoća?


    Nazalost nije prva je zavrsila spontanim isto ali je samo otislo,a sada kiretaza :/ u opstoj ce biti abr to :( i moram obavezno test trombofjlije raditi kazu da moguce da je to :/

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanjce… Danas sam se malo napregnula pa me poceo boljet pupak sad. Nista mi drugo nije nego to. I kad piskim onda me presjece. Jel pametno da idem na hitnu danas pa da me pregledaju I mozda mi daju kakve tabletice ili? 😔😔

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lady jako mi je žao, nemam pametnu riječ ni riječ utjehe, samo se drži, izdrži … Isplači se. 😐😔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Bok zene, nisam dugo pisala jer nisam imala sto, ali vas i dalje citam. 
    Lady, meni je proslo 5 mj od prvog spontanog i sad ponovo krecemo na put. Jako me strah i drugog spontanog pa sad tvoju bol vec citam kao svoju :( nema rijeci utjehe. Ne boj se kiretaze pod opcok anestezijom, bude sve bilo ok na kraju krajeva ❤❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.