Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danijela0503

    Danijela0503

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame :) 
    Evo i ja sam postala mama koja ponovno pokusava zatrudnjeti :D da vas pitam, koliko je vama trebalo da zatrudnite nakon koristenja pilula? Ja sam ih koristila kratko, svega 3 mjeseca i evo, danas sam popila zadnju i od sada radimo na bebi :) Di god da citam negdje pise da unutar 3 mjeseca - godinu dana su uspjele. Kakva su vasa iskustva, savjeti? Neki vitamini nesto? Svaki savjet dobro dosao, hvalaa :D 
    Lijep pozdrav i ugodan dan svim mama i onima koje ce to tek postati <3 

    Danijela Kosec

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Kathryn,
    Sretnoooo !!

    Cookie,
    Ako je krvarenje prisutno onda bi trebala uzimati oralno duphastone jer iscjedkom ili krvlju ti ta vaginaleta izadje van.
    Imas li bolove??
    U koju bolnicu ides sutra?? Zasto ne odes dns??

    Danijela,
    Ja sam ti vec pisala. Nemam iskustva s pilulama,.osobno ih nisam uzimala nikad.
    Ali moja prijateljica je od prestanka ostala T vrlo brzo,.ne sjecam se tocno ali mozda nakon dva mjeseca.
    Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Utrogestane mozes uzimati i oralno !

    [lilypie.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    mono1111

    Utrogestane mozes uzimati i oralno !


    rekao mi je nek dodem sutra ujutro, osim da se pojave bolovi ili obilno krvarenje.
    malo me svako toliko zaboli trbuh ko pred M

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    da ju popijem onda noćas?

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu


    piše striktno vaginalno u prvom tromjesečju.

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Cookreni
    Ne mora nužno značiti ako krvaris da je nesto loše.  ja sam dva puta prokrvarila i na kraju se ispostavilo da je zbog hematoma. evo sad sam već u 15 TT skoro i sve je okej. s tim da Utrogestan stavljam i dalje 3×2 ,tek mi je sad smanjio 2×2 .

    AKO KRVARIS nema smisla stavljat utrogestan nego ga popijem  (može te zeludac jako bolit jedino).
    Kada sam krvarila bas crvena svježa krv onda sam pila utrogestan a kad ti je onako malo smede u tragovima mozes ga stavljat.

    Piše vaginalno da zato što ima najbolje djelovanje no medutim u takvim situacijama ga možeš pit.

    Nemoj se puno zivcirati on ti je ionako tzv čuvar trudnoće,no što bi moj vrhunski ginekolog rekao ako će se sta desiti desiti će se neće pomoć ni 5 utrogestana ni slično.  malo okrutno ali čovjek je u pravu.

    A i u dr ruku ako je sta bolje ti je odma u početku da se desi nego kasnije!

    Ajde,ne živciraj se i mozda nije nista lose. I popijte utrogestan slobodno ako krvaris!:-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Cookie*
    Sory mob glupi ispravlja -.-

  • Anaa26

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ana,
    Drago mi je da je sve ok !

    Bome sam ispalila cekajuci, ali hvala Bogu sve je dobro 😊

  • Anaa26

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    bejb23


    Anaa26, drago mi je da je sve u redu. Nadam se da ce tako ostati do kraja :)


    Hvala bejb23, drzim fige da ne dodje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.